Споделена история от Тинейджърски

Много повтаряна история, но какво да се прави ...
Здравейте, Всички !

Ам, аз съм на 17 години и преди 3 месеца се запознах с едно момиче, което още от първия момент в който я видях се " влюбих" в нея. Тя е много красива, има страхотни очи, страхотно тяло и точно мой тип. С еднакъв характер сме (с изключение на някои части от характера, които взаимно се допълват).

И ето сега какво става .. 1-2 дни след запознантвото ни, издирих skype-a и телефонния й номер. За първи път когато и писах останах с впечатлението, че й е хубаво да си пише с мен. В продължение на 2 месеца всяка вечер сме си говорили. Споделяла ми е много неща за нея, за семейството си, за нейните проблеми и тревоги, и съм я изслушвал с удоволоствие, както и тя мен (така мисля).

Постепенно нещата вървяха добре. Когато за 1-ви път я поканих да излезе на кафе с мен, тя ми отказа измисли си някаква причина. Следващите пъти пак се дърпаше, но накрая излязохме на кафе. В началото ми беше някак си кофти, стоях и не знаех какво да кажа, но с течение на времето завързахме обща тема. Беше ми много приятно с нея, чувствах се велик, чувствах се все едно, че съм с най-красивото момиче на земята. И така обаче продължихме да си пишем редовно всяка вечер по skype, но постепенно усещах, че нещо не е наред.

Един път правихме купон в едно момиче, и аз я питах мога ли да извикам въпросното момиче (за което се отнася статията), тя каза: "Офф, едва ли ще се навие, от няколко дни си има приятел ..." Като чух това бях като паднал от небето, стана ми супер тъпо, и на самия купон си изкарах супер тъпо, единственото за което мислех беше тя.

И до този ден, всеки божи ден си мисля за нея, не ми излиза от ума. Когато я видя засияйвам и в същото време ми става тъпо, че не мога да я имам, поне засега. ;/

Помогнете!

Коментари

1.   А ти сигурен ли си, че наистина си има приятел? Не питай този и онзи, питай я нея самата директно. Ако може, не по скайпа, а очи в очи. Поговорете си, кажи й какво изпитваш към нея. Възможно ли е тя да не знае за чувствата ти?
Помисли си и си поговорете. Ако наистина си има приятел, пожелай им всичко най-хубаво и си потърси друга. Но не се отчайвай. ;) Късмет :)

2.   Съгласна съм с номер 1 . Късмет и от мен :)