Споделена история от Тинейджърски

Без изход
Здравейте!
Искам да ви споделя нещо и много ви моля за някакъв съвет (какъвто и да е)...

На 17 години съм и уча в гимназия. Проблемът е, че когато видя един от учителите ми и ме обхваща някакво странно чувство. Неудобно ми е и направо се изчервявям. Обаче не мисля, че е защото го харесвам или нещо подобно. Просто знам (не ми преподава), че е страхотен човек и учител. Всеки, когото попитам ми отговаря така. Не е женен. Някъде към 40 е, много добре сложен и се облича страхотно.

Наистина не знам какво да правя... не искам това. Как да се отърва от това чувство без той да разбере какво си мисля за него. И какво да направя ако ми предава другата година?

Коментари

1.   Абе я се стегни!!Той е на 40 ти на 17 !!! Не си прави илюзии!!! Само ще страдаш. Намери си някой на твоята възраст.

2.   Какви илюзии си прави момичето? Тя иска съвет просто. Явно го харесваш, мила. Вярно е, че човек трябва да изживее всички моменти защото живее веднъж. Но ти едва ли си мислиш за това, което би поискал той. А и се замисли, че щом на 40 не е женен, значи не е чак толкова добър човек (е, може и късмет да няма). Ако искаш изживей това, което чувстваш, но ми се струва, че и ти не знаеш какво е. Може би просто му се възхищаваш... Просто слушай сърцето си ;)

3.   До номер 1, какви илюзии бе човек, къде е споменала такова нещо, а и тя дори не знае на какво се дължи това чувство! Но аз мисля, че май го харесваш или то поне ще започнеш. Миличка прави се, че не го забелязваш когато се разминавате, а и защо да ти е неудобно? Та той даже не ти преподава :)

5.   Аз съм съгласна с номер 3. В краен случай се прави, че не го забелазваш. Остава ти още една година :). И да ти преподава, не мисля, че би променила чуствата си.
Успех

6.   Трябва да внимаваш да не хлътнеш много че тогава ше те боли адски! Но за момента не мисли за него не го гледай, нищо съвсем недей да правиш,и то би трябвало да отмине :)