Споделена история от Тинейджърски

Kаква ще му е реакцията когато разбере, че съм изгубила девствеността си още на 15
Бях на 15 и изгубих девствеността си... Това започна когато имах сериозен приятел, ходихме около година и 6 месеца той искаше секс, но мен беше страх, но му пуснах. След 4 месеца той ме заряза и сега се чувствам гадно защото аз го обичах, но въпреки това аз не спрях да търся сериозна връзка. След около 2 месеца аз намерих момче което също обикнах, сега съм на 16 и го обичам прекалено много, все още не съм му казала, че не съм девствена но ме е страх, но веднъж си говорихме и той каза, че не бърза да правим секс и каза поне да стана на 19, но въпреки това ме е страх ако ми предложи след 3-4 години да спя с него, каква ще му е реакцията когато разбере, че съм изгубила девствеността си още на 15... Моля ви помогнете ми и ми кажете как да му обясня така че да не ме зареже, защото го обичам прекалено много и той ми е 2 сериозен приятел и не искам да го загубя...

Коментари

1.   след 4 години може вече да не сте заедно така че недей да мислиш от сега какво да му кажеш

2.   Спокойно, това няма да се случи. Ти явно обичаш много всичките си гаджета и до 19 има още много време. В края на краищата, кажи му, че си девствена, той как ще разбере че не си? А и това си е твоя работа, на колко си загубила девствеността си и с кой, не си длъжна да се обясняваш. Но определено можеш да излъжеш някой за девствеността си. Аз излъгах първия ми, че не ми е първи и той никога не разбра това. Може и ти да излъжеш, вече си имала първи път, изиграй го.

3.   другото е че за това време химена може пак за срастне - тъканните се срастват, при липса на употреба... така да кажем

4.   Може и да не сте заедно след 3 години, но не се знае, а и не е сигурно, той може после да си промени решениетоНе го лъжи! Защо трябва да лъжеш момчето, обясни му, едва ли заради това ще те зареже

5.   Първо, наистина ли вярваш, че ще издържиш 3 години с него? Второ, ако го обичаш и той теб, трябва да сте честни един с друг! Бих казала да не слушаш номер 2, как ще го изиграеш, след като твърдиш, че си влюбена в него? Просто седни, обясни му, че си имала сериозна връзка и за това си правила секс, но си се притеснявала да му кажеш. Ако той наистина държи на теб и връзката ви, ще те разбере и ще се зарадва, че си била честна. Може би той мисли, че ти не си готова и за това не иска да те притиска, но ако му кажеш истината, ще е по-лесно! Ако те зареже, значи не е бил за теб и трябва да намериш друг, но моят съвет е да не лъжеш и премълчаваш нищо, защото истината винаги излиза наяве, а от лъжите човек само губи!

6.   Аз също изгубих девствеността си на тия години и разбирам какво ти е! Нямах смелост да кажа на приятелките си, беше ме срам.. След като се усмелих и го направих излъгах кога точно се е случило.. Но когато си в сериозна връзка, тея неща се случват, неизбежно е и е напълно нормално! Ако обичаш приятеля си не го лъжи, глупаво е.. Намери подходящото време, седнете и си поговорете, обясни му как са стояли нещата и ако той наистина иска да е с теб и те обича няма да те упреква или изостави! Ти не си курва, легнала с първия срещнат, била си с приятеля си, който си обичала!!! Не се срамувай от това... :)))

7.   Едва ли ще сте толкова много време заедно, затова му кажи сега. Следващия път като заговорите за това му кажи нещо от рода на „Виж сега, искам да ти кажа нещо много важно, дълго време се чудех дали да ти го кажа и сега реших, че е редно да го знаеш, аз не искам да имам тайни от теб, но обещай, че няма да избухваш.. това, което искам да ти кажа е, че аз не съм девствена. Изгубих девствеността си на 15 с момче, което обичах. Мислех, че и той ме обича, но по-късно ме остави. Тогава осъзнах грешката ми. Знам, че ще ми се ядосаш, че може би си се отвратил от мен, но все пак реших, че е редно да знаеш. “ Ако не му кажеш, той предполагам, че ще разбере и ще стане по-лошо. Не трябва да бягаме от проблемите ни. Ако наистина те обича, смятам, че ще те разбере и би ти простил :).
*Яса

8.   Кажи му, че си девствена. Излъжи го. Първият път не ми тече кръв, ама изобщо. Познавам само още едно момиче на което не му е текло, но все пак има и изключения.

9.   малките сте големи сладури, обичате се но не се желаете сексуално ли, ми при каките и батковците няма такива периоди от 3-4 години, 2-3 седмици максимум и после хоп в леглото. дали девствена или не, при силни чувства не играе роля