Споделена история от Тинейджърски

Дали да правя секс?
Здравейте. За първи път пиша анонимна история, та проблема ми е дали да правя секс. Аз съм на 14 и бих каэала че имам сериоен приятел от 4-5 месеца. Обичам го много ама ще ми е за 1 път и неэнам просто как да постъпя. Той ми настоява да правим секс но все пак той е на 17 и е правил секс много пъти. И аэ искам да правя секс с него но се притеснявам дали ни боли много и дали ще тече кръв дали да си нося тампони и такива неща. Моля ви помогнете!!!!

Коментари

1.   Ако много те обича няма да настоява за секс но ти си решаваш все ак си на 14 някои момичета се целуват за парви пат на 14 .

2.   Давай, щом ти се иска. Кръв има, но не е някаква касапница и не боли много. Дерзай!

3.   Според мене си прекалено малка за това, влагалището ти не е добре развито и просто няма да изпиташ наслада от секса и ще те боли много, но все пак ти си решаваш.

4.   Аз също съм на 14, но смятам, че е прекалено рано, та ние още сме деца ! Вярно е, че и аз го искам, но все пак искам да бъда една от малкото успели да издържат до 18 години. Все пак смятам, че не е необходимо гаджето ти да те насилва, след като не си готова за това, а специално аз не знам изобщо някога ще бъда ли готова или ще продължавам да мисля, че секса е гнусен, изпълнен с болка и смущения. Но ти си решаваш, гледай да не съжаляваш ... ! ;)

5.   Не не носи тампони. Ами, първия път винаги боли малко или много, зависи дали човекът до теб ще е внимателен. Ти си преценяваш, но според мен изчакай на станеш поне на 15 за това.

6.   Ми незнам ама спорет мен по добре да не го правиш още си малко то и аз съм на 14 ама твоя работа ти си решаваш се пак недей спорет мен.

7.   И аз съм на 14.. не мисля че сме малки, и аз имам приятел той е на 16 тази година ще стане на 17 страшно много се обичаме и много пъти се е стигало до такива моментии да го направим,но аз изчаквам подходящият момент не мисля да бързам, но мисля че когато си влюбен няма значение на колко години си.. [!] Но аз не смятам да го направя по-късно от 14-15 години не мисля да чакам..намерила съм подходящият партниор за това мислим да го направимм..въпреки че има много опит сръвнение с менн...

8.   Мога да ти кажа само - Секс Едва ли,Джъст Кавали ;) Това е моят съвет, по добре на тази да се разминеш само с Френска любов...!

9.   Ми ако той иска повече,а ако ти не мислиш,че си готова,правете урален секс.Там болка няма. :)

10.   Tи си непълнолетна не можеш да правиш секс когато стане6 на 15,16 тогава

11.   аз съм на 18 и съм правила секс мен не ме болеше

17.   На 14 съм и не мисля да го правя още. Както аз, така и ти си още много малка за това. Съгласна съм с номер 3. И ако приятелят ти наистина те обича и уважава, няма да настоява да го направите, а ще изчака докато си готова. Ти каза, че искаш, но мисля, че трябва да се пазиш все още. Иначе кръв има, при някои момичета много, при други по - малко. Но те съветвам да мислиш преди да вземеш крайно решение, защото после може и да съваляваш. Ти решаваш.. :))))))

18.   Не ти трябва от сега да почваш, след като толкова много искате да правите секс хората са измислили 69 така хем ще се задоволите, хем няма да е точно секс

19.   Недей категорично

20.   Виж сега аз съм момиче на 16 правила съм го много пъти. На мен първия път не ми тече кръв само ме болеше малко. При всеки е различно..

21.   Подкрепям №19. Много си малка, а и приятеля ти... щом настоява значи не те обича и не мисли за теб. Сигурно след като приключите на следващия ден той ще скъса с теб - сигурно иска само секс. Кажи му че не искаш, ако наистина те обича ще те разбере. Щом мислиш че ще те боли, по добре недей!

23.   прекалено си малка, та ти си още дете. Порасни още малко и тогава

24.   Аз съм на 33, а правих секс на 13 за първи път. Когато си готова, действай но с презерватив! Презерватива прави нещата малко по трудно, но 100% ти трябва!
А разни моралисти и псевдо разбирачи, да си стоят девствени, секса си е ТВОЕ решение! Само ТВОЕ!

Внимавай и се забавлявай!

25.   Аз съм на 13 и другата година имаме абитурентска ! Едно момче от нашия клас само ме закача ме опипва по дупето и само ми натяква : другата година на абитурентската ще го направим нали??! Аз му казвам абе махай се.. той се смее. И на другия ден пак същото! Моля кажете ми какво да правя дали да му кажа добре или да намеря друг начин да му кажа не, че да ме разбере?! То така или иначе се е видяло че ше ме заключи в тоалетната ;д но все пак кажете нещо предложете :)) благодаря!

26.   Номер 25, как така на 13 ще имаш абитуриентска?! Такова нещо за пръв път чувам.
*Яса

27.   Do №26 Ами в нащо даскало е до 7 клас ; ]]

28.   На 13 сте във форма на 20 стари баби!

29.   а на 30, какви сме-трупове, или вече само скелети? !?

30.   на 30 за нищо не ставате!

31.   моето мнение е, че много бързаш. сериозен приятел не да сте от 4-5 месеца! за мен сериозен приятел е 8-9 месеца. пък и ако държеше наистина на теб нямаше да те кара насила. ако наистина се съобразява с теб трябва да те изчака докато ти не му кажеш че искаш. не би трябвало да те кара насила или само да ти го натяква. моят съвет е да не прибързваш защото за всичко си има време. ако не го направиш с него ще е с друг. а той ако найстина държи на теб ще те разбере че не си готова и ще е с теб и ще те изчака. успех :)

32.   здр аз съм №25. Имах предвид другарска, а не абитуриентска :).. И така ами благодаря ви са съветите ще почакам и ще видим какво ще стане :)

33.   според мен ако е готин поне малко и ако го иска6 го направи ама не догодина еми примерно след 2 или 3 години и тогава 6те ти се услади и хареса

34.   Щом питаш по форумите ...

35.   Тея педпфили не могт да си намерят някоя на тяхната възраст, да им пусне и се захващат с малките момиченца и ги оплитат в лъжи, а те нали са неопитни започват да се колебаят и накрая хоп - станала работата, а следващата история която пишат е "Цикалът ми закъснява" "как да направя аборт без родителите ми да разберат на 15 съм..." и прочие

36.   Умри в лайна.

37.   Какво удоволствие от секса би изпитало едно 14-годишно момиче? Естествено, че не може! Най-елементарното, защото психически и физически не си развита като жена! Да не би да очакваш да получиш оргазъм? И колко според теб може да бъде сериозна една 4 месечна връзка, мило момиче? Колкото и да се обичате с приятеля ти, повярвай ми истинската любов идва по-късно! Това сега са просто хормони! По-добре се заеми с други неща! А и той ако на наситина те обича, никога не би настоявал толкова много, би те изчакал колкото е нужно!

38.   37, противоречиш си - „просто хормони“ - та нали 14 годишните няма как да изпитат удоволствие от секса. А, момичета казваш.
Аз на тази възраст си спомням, че мастурбирах и си свършвах много добре. От 12 годишна можех да свършвам, но не толкова бурно, чак след като ми дойде менструацията, изживях истински оргазъм
Иначе, в България и в цял ЕС сексът над 14 г. е позволен и не е педофилия. ТРЯБВА ДА Е ДОБРОВОЛЕН, това е условието. И понеже законът отразява приети обществени норми, едва ли ще позволи на незрели индивиди да правят секс. След 14 повтарям сексът дори с мъж не е педофилия, АКО Е ДОБРОВОЛЕН. Ако не е, наказанието за мъжа е много по-голямо от при изнасилване на жена, не се иска доказателство за НЕдоброволността, а само, че е имало секс.
Така, че нека мъжете си правят сметката, дали им се ходи в затвора заради една убидена малка тийн мома, която е решила да му го върне за нещо и да го вкара в затвора като „изнасилвач“

39.   Ти си откачена аз също съм на 14. Да не ти развялям кефа ама след секса ще те зареже ики ще те запази за още 1 2 пъти ама ти си решаваш ;)

41.   Според мен още ти е рано. Много момичета бързат да пораснат ама им пораства само корема в крайна сметка. Не бързай, а и една връзка не е толкова сериозна на 5-6 месец. Всички си мислят че като са били заедно 4-5 месеца вече трябва да правят секс. Особено на тази възраст.

42.   Аз съм на 14 и според мен не трябва да правиш секс. Една връзка не може да е сериозна след 4-5 месеца. А според мен той се възползва от теб. Ще правите секс няколко пъти ще те накара да му правиш свирки и ще те зареже. Ако връзката ви беше сериозна той нямаше да настоява да правите секс а щеше да те пита дали се готова дали си мислила за секс а не да започне да настоява.

43.   Това са пълни глупости та ти си още дете не си изживяла детството си дето се вика има време за всичко дори и сексът ще ти омръзне рано или късно затова почакай

44.   Аз съм на 13, не мисля да го направя на тази възраст, но когато мастурбирам получавам оргазъм!

45.   Аз съм на 14 и имам момче което обичам и той ме обича.. много сме срамежливи но когато си пишем в скаип за секс и такива неща не ни е срам.. Не ходим.. и той засегна темата кога искам да го правя и с кой аз му казах с човек който обичам.. и му казах с него.. и той каза че иска с мен :) Но той е на 16 и иска много да го прави.. Какво да правя

47.   Виж и аз съм на 14 години. И аз имам приятел който е на 18. Никога не ме е насилвал за секс. Да и аз ходя с него от 5 месеца почти. Мммм все още не съм го направила с него и до сега никога не сам го правила :)).. Но виж не слушаи, че секса е гнусе или нещо такова.. Ти си реши сама дали искаш да го направиш с него. Но не му се сарди ако научиш че е спал с друга. ;) разбери го тои е на 17 години има нужда от това ;).. Така че си помисли доре дали ще му пуснеш или не... Защото Рано или късно трябва да спиш с момче. Ако наистина му имаш доверие спи с него. Но запомни едно дали ще е той или някой друг то момчето се ще поиска секс.. ;0 такаче.. Фаваи ти си човека :Д

48.   виж аз какво ще ти кажа-тази година навърших 19 и почнах 20-та относно секса-почакай малко -поне да станеш на 16 години. При първият път винаги има болка и може да текне малко кръв но не се притеснявай-аз все още не съм го правила защото не се чувствам готова. Но за теб-ти си решаваш-ако той те обича-ще те изчака-ако настоява-значи не те обича-ще ти дам един пример-една моя приятелка в 11 клас си хвана приятел-тази година завършихме и бяхме абитюриенти-та беше си хванала приятел и лятото го направили-после ходели на заведение и онзи бил пиян и я блъскал в тоалетните и хората се смяли-това си е направо излагация-после в даскало един ден в час по учебна практика-аз учех в тоха-тя ми се оплака че той я е нарекъл-няма да казвам думата , защото ти мисля се сещаш -думата с к-демек "К-а"'. та аз и казах че тоя не е за нея след като първо казва че я обича пък после я обижда. тази година той не я уважи-не дойде нито на изпращането от училище, нито пък на абитюриентския и бал! този месец като ходех на работа -брахме нашето лозе един ден тя ми звъни и ми казва ''Миме чакай да ти дам да чуеш един човек''. И едно момче ми каза-Миме като дойда и ще те нацелувам:Д;Д и аз и викам-кой е тоя ма? ;д и тя ми казва-това е новият ми приятел-Мишо-и аз я питах къде са се запознали той от къде е и така-щяла да ми обясни някой път подробно-ще видим кога ще е;Д-та изкам да ти кажа да внимаваш все пак-презерватива е задължителен-предпазва от нежелана бременност а и от СПИН и други болести-и ако приятелят ти е внимателен-няма да те боли много и както казах -ще текне съвсем малко кръв-2 капки сигурно-незнам! при всички момичета е различно-при някои тече доста-но по-добре да е доброволно-иначе има случаи на изнасилване-това пак е секс но насила-ти неискаш но той като иска не можеш да го спреш-в такъв случай така може да ти остане и някаква трамва от преживяното -точно затова някои момчета влизат в затвора-действа без да пита-моят съвет е-внимавай много и ползвай презерватив-той е задължителен. Както казах и не боли много ако приятеля ти е вниматален-ако не е внимателен-ще те боли много. дано да съм ти помогнала с съветите си! Все пак решението си го вземаш ти Black Lady :)