Споделена история от Тинейджърски

Заглеждат ме само цигани
Здравейте
Заглеждат ме и ме харесват само цигани или ако не са цигани някакви изроди. Не съм грозна, хубава съм (извинявам се, че прозвуча все едно имам самочувствие, но не съм грозна) И като мина по улиците не ми намигат или закачат хубави момчета, а цигани.
Какво мислите?

Коментари

1.   В тая държава други освен сапуните не останаха ...

2.   О, не, недей!! Сериозно, това е глупаво. Ще ти разкажа една моя случка, която съвсем ми промени светогледа.
Все още не беше дошло лятото, но беше топло и като за първи път в годината си обух къси гащи. Излязох и понеже зимата бях тренирала повечко доста момчета по улицата ме заглеждаха. Аз пък се притесних и исках само да мина по-набързо. Обаче под заглеждат имам предвид чисто намигване, събличане с очи, че един и ми подсвирна. Бях готова да потъна в земята. Минавах от към една по-малка уличка, но си имаше хора. Вече бях достатъчно изнервена и притеснена. На стената се беше облегнал един циганин, отдалече ми се усмихваше, видимо симпатичен, не секс идол, но симпатичен. Минавам оттам и момчето съвсем спокойно, без да зяпа никъде, да пипа, или да използва диалекти ми каза ,,Много си красива!" . Ей така. Цял ден готините момчета ми подвикваха "Сладурче; бонбонче,; котенце" и не знам си какви лиготии, а циганина (вие сте, расисти :D ) ми каза нещо хубаво. И го каза без желание да ме сваля, ей така. Идея нямам дали защото съм му харесала, или е видял, че съм притеснена. Но все пак... Не се притеснявай и не дели хората. Някой ден ще те хареса правилния човек! И той ще ти хареса. И всичко ще е идеално, но до тогава не пренебрегвай хората заради цвета на кожата им. Това е като да сложиш общ знаменател на всички мъже Свине, или на всички жени Курви.

3.   И мен така ... :(

6.   Хубавите момчета са възпитани

8.   До допуснем, че в културата и традициите на циганите е да са по-освободени, да общуват помежду си без задръжки и бариери.
Радвай се на младостта си :)
LA

9.   Може би ще се влюби циганина в теб

10.   Може да си промениш стила.
Ако се обличаш като момичетата от последния клип на Софи Маринова - нормално...

12.   живея до цигански квартал руса съм за циганите руси жени са направо... така де свирят ми заглеждат ме има и един виктор дето е сигурно на 16 и в автобуса като ме видя ме гледа като насран идеята е да свикваш с това асо си хубава или ако си със стегнато тяла не обръщай внимание особено на циганите върви си и не се обръщай с цигани просто не флиртувай че само могат да те изнасилят... всимисъл казвам ти ко от опит 5 или 6 циганина като дойдоха и аре с нас ми викат после ме хванаха шамаросах ги и юмрук ми одариха и избягах не прави като мен

13.   Гадничко! И аз имам същия проблем. Писна ми само разни изроди и мангали да ми подсвиркват и да ме заглеждат! С какво, по дяволите, ги привличам? ! Работя в офис, съответно се обличам консервативно, не съм с къса пола и мрежести чорапи, тогава защо? ! Не останаха ли свестни мъже в тая държава? !

14.   № 13,свестен мъж ли си търсиш или просто се възмущаваш?

17.   ами всички по мургави обичат русото, била съм в арабска страна, направо русо момиче не може да ходи свободно по улиците, посвсвирквания, дюдюкания абе простотия, и кво като те заглеждат. ти избираш запомни, а не те. абе жените понякога сме много глупави, остъпваме пред нечие агресивно просташко поведение....

18.   ами всички по мургави обичат русото, била съм в арабска страна, направо русо момиче не може да ходи свободно по улиците, посвсвирквания, дюдюкания абе простотия, и кво като те заглеждат. ти избираш запомни, а не те. абе жените понякога сме много глупави, остъпваме пред нечие агресивно просташко поведение....