Споделена история от Тинейджърски

Липса на приятели...
Здравейте.
Ето и моята история... отдавна чета публикациите в сподели, но до сега не се бях включвал и реших да го направя, защото наистина се измъчвам от вътре...

Та като малък имах много приятели играехме по цял ден навън ритахме и какво ли не, като пораснах пак имах много приятели, дори ми беше писнало от тях по едно време но ги имах, известен съм в даскалото харесват ме момичетата... но това не е важното сега, на 17 съм иначе... и проблема ми е, че от нова година някъде всичко се обърна на горе с краката... Приятелите ми все едно изчезнаха... където и да отида ме отбягват не мога да си обясна защо... все едно съм некаф отвратяга, а не съм...

Тежко ми е сам съм от всякъде никой вече не ме харесва
нз кфо да правя... не се вписвам никъде вече и не знам... та така след като го написах ми остава само да чакам някои друг съвет от патили хора като мен... наистина ще съм благодарен ако помогнете...

Коментари

1.   Посети часовете по български език . Поговори си с приятелите и се разберете какво не е наред . Излизай навън и си намери нови контакти . :-)

2.   Мисля, че в това се крие отговорът на въпроса ти - "дори ми беше писнало от тях" - може приятелите ти да са усетили това, както искаш да се държат с теб, така се дръж ти с другите.
Сега ще си кажеш - " за кво написах това, тия хора тук се хващат за всяка дума." Щом си го написал, значи е имало защо.

dafuqboy

3.   И аз съм така. Но единственото, което мога да ти предложа сега е само съчувствие. :)

4.   Аз също съм на път да стана като теб. Може би тези хора не са били за теб, щом са ти омръзнали. Но опитай се да поддържаш връзка с тях-не бива да ги загубваш напълно. Потърси някои приятели от детството, знам ли. Не е добре да се прекъсват връзките с познатите.

Моите уж се радват като ме видят, а за излизане все аз ги търся, те не се сещат да ме потърсят и нз защо, а бях супер близък с тях. Опитвам се да ги задържа, защото не искам да ги изгубя, но едва ли ще успея да запазя приятелството ни.

6.   Може би си по различен от тях. Аз бях в същото положение докато не завърших. Всички ме отбягвах и не се вписвах в компаниите на хората ( 3/4 от компаниите са пушачи/алкохолици ) и точно това ми беше различното бе пушех и пиех бях различен. Просто трябва да намериш правилната компания или хора който да те приемат такъв какъвто си което е по добрия вариант защото както казах според мен пушачите са доста повече....

За самочувствието ти
–Стегни се момче си момичетата те харесват (радвай се)
излизай повечко някой път с 1 приятел можеш да нериш още много.... от 1 -2 от 2 -4 и така....
А за това че са ти писнали ами ако винаги правите едно и също и говорите за едно и също например мъжките теми на разговор - коли, жени, секс, тренировки, спорт ( по дяволите има още хиляди неща... )
Но лично аз мисля че трябва да намериш правилната компания - хора които те разбират и те приемат такъв какъвто си : )
Късмет за в бyдеще : )
sPinneR^^

7.   к'во си се размрънкал като някоя баба, стегни се брат, и по смело, понеже сте малки и не знаете, навремето имаше едно нещо "казарма" - това и неприятно, но за сметка на това продължително, аз за радост бях един от последните който отидоха, половин година но колкото толкова, там те събират с напълно непознати, оставаш при полеви условия и се спасяваш както намериш за добре, или се научаваш да си общуваш с останалите или нямаш избор, няма мама няма тати няма приятели и на първия месец разбираш как съвсем несъзнателно си переш чорапите без дори да са ти го напомняли, и без да искаш ставате колектив всичките защото отговорността е за всички, вече си МЪЖ А НЕ ДЕТЕ, затова нещата започват да се променят, намери си някакво занимание, ходи на фитнес, помогни на някоя баба да си изчисти тавана, или влез в някой авто-сервиз и им кажи че искаш да работиш за тях една седмица без пари, странно нали? ето ти и ползите, нови приятели и нови умения който ще са ти безценни някога ако закъсаш с новото Бентли на магистралата, искренно ти го пожелавам, със сигурност ако положиш усилия труда ти няма да остане невъзнаграден, е и по този начин се създават тези "връзки" която всички твърдят че трябва да имаш, by Александър пс поздрави и на тоя пич *******1 sPinneR^^ ****** повечето хора са свестни и но си стоят вкъщи ходят на работа и не размотават по улиците, дори четат писанията ни, редактират ги и остават анонимни тук, по улиците са безделниците колкото по далеч от там, толкова по добре

8.   Благодаря на всички..