Споделена история от Тинейджърски

Чуствам се мъж
Здравейте! Аз съм момиче на 18 и съм 12 клас. Проблемът ми е, че се чувствам като момче и на бала не искам да бъда с рокля, но не мога и да бъда с костюм, защото природата ме е създала момиче и се чувствам супер зле!

Тъй като се обличам като момче, моите съученици започнаха да ми измислят разни мъжки имена, но това не ми направи особено впечатление.

Един ден намерих госпожата си по БЕЛ във Фейсбук и реших да й поискам приятелство, защото тя имаше в приятелите си някои хора от моя клас. Та поисках й, но не знам каква беше причината да не ме приеме, защото в даскало ми пише високи оценки, които аз реално не заслужавам и тогава ми хрумна мисълта, че не ме прие, защото съм различна и тя както гледам е против това, но аз нямам никаква вина в това, че природата ме е създала момиче, а аз не искам да съм. И тогава осъзнах, че и даскалите също са против мен и в момента ми иде да се самоубия, но на пук на тях аз ще уча, ще ме приемат медицина и през това време ще спестявам, за да си направя операция "Смяна на пола" и така!

Искам да споделите вашите мнения и моля без обидни коментари, защото има много освен мен, които се чувстват по този начин!

Коментари

1.   Отстоявай себе си и прави каквото искаш живота си е твой! А това че не те е приела говори лошо само за нея. Ти си това което си за това не се засягай. Но хетеро ли си? Защото това може да е само временен период. :-)

3.   Направи си изследвания за това каква е психиката ти мъжка или женска от там се тръгва, но не разчитай на тези дето са в интернет.

4.   Само кажи къде искаш да те приемат медицина, може да се засечем

5.   Да, има много хора, които се чувстват сякаш затворени в тяло на противоположния пол. Ето ти- чувстваш се мъж, затворен в женско тяло. Няма лошо. Но...това с операцията... По-лесния вариант е да създадат бюст на мъж и да му отрежат пениса, за да оформят вагина. Но от жена да те направят мъж... Това означава отрязване на гърдите ти и присаждане на пенис. Как го мислиш, че ще стане това? Изясни се добре със себе си. Дали си жена, която си пада по жени или си жена, която си пада по мъже и се чувства мъж... Ако просто си падаш по жени и си по-мъжки тип - не е нужно да се кълцаш и режеш. Просто си бъди лесбийка - мъжкарана и толкова :) Успех!
Ж26

6.   Не те е приела, защото не е видява сигурно и не е влизала или има много предложения и не ги е преглеждала.

7.   Ми не ходи на бала си. Аз не ходих, не съжалявам за абсолютно нищо :)