Споделена история от Тинейджърски

Как е възможно това?!?
Днес ми се случи нещо много странно, за което дори не съм и предполагал, че ще се случи някога и, че е възможно... За първи път публикувам тема в този сайт, но искам да разбера какво е мнението ви за това, което ми се случи днес. Някой даже може да си помислят, че си измислям, но не е така.

Значи, както си седях пред компютъра, изведнъж получих желание за добавяне към абонатите в скайп от непознато момиче. Прибавих я и тя ми каза, че ми е открила съвсем случайно и иска да ме помоли нещо, обаче я е срам... Аз се зачудих какво може да е и й казах да каже какво иска и това, което ми каза ме срази напълно... Каза ми:
Търся момче да го гледам как лъска по скайпа с камерката или поне да ми изпрати 1-2 снимки на пениса си... Останах с отворена уста. Казах й, че е луда. А тя каза:
"Защо да съм луда" и ме попита на колко години съм. После тя ми каза, че е на 23 и добави:
"Вече сме достатъчно големи, че да мислим за секс, нищо лошо не съм те попитала. "
После аз я попитах защо не си намери някой на живо, а си търси някой в скайп и тя ми каза, че приятеля й го няма, а пък й се гледа пенис по скайп или на снимка... И ме помоли да й изпратя поне 1. Аз и казах, че има приятел пък иска да гледа да не казвам какво на други момчета. А тя:
"Еми да, докато го няма какво да правя? "
После й казах, че не мога да й дам такава снимка й, че не съм такова момче. Попита ме дали познавам някой, който би се съгласил и аз и казах, че не познавам. След това я попитах дали е искала от други момчета да й изпращат свой снимки тя каза да... и каза, че може да ми изпрати снимка за доказателство. Аз разбира се не повярвах и й казах, че не може, защото няма такива снимки. И после се случи нещо ужасно... Наистина ми изпрати снимка... и... познайте какво имаше на нея... Вече се досетихте... Казах и, че е напълно ненормална и я попитах как може да ми изпраща такива неща (изобщо не очаквах, че ще ми изпрати нещо такова, мислех, че си прави шега с мен). И тя след това:
"21 век сме момче, слез на земята, стабилизирай се, кво момче си, момиче ти пише! " После й пиша, че е много разкрепостена и тя:
"Андреа и Галена ряпа да ядат, нали? " После я попитах дали слуша Поп-фолк и тя:
"Разбира се, на тях съм се метнала"...
След това й казах, че Галена ми е любимата певица и тя каза щом е така, да й изпратя снимка и да докажа, че съм истински фен на Галена и съм разкрепостен като нея... Накрая й казах да си намери някой друг, който може да се съгласи и тя заяви, че със сигурност ще се съгласи и, че съм някакъв много странен, от Живково време май май...

Какво е вашето мнение за този чат, който ви споделих? Как може някой да иска да гледа такива снимки? С всеки ден разбирам, че нищо не знам и има още какво да уча и, че ще срещна какво ли не по пътя си...

Дано публикуват темата ми. Не е измислица. Очаквам вашите мнения. И

Коментари

1.   Ами, мисля си, че има всякакви странни птици. В 21 век със сайт като сподели не се научих на нищо, освен доста секс подробности (които научих случайно) и факта, че света е пълен с всякакви хора. Факт е. Зачети се наоколо.

Има ги всякакви! Има перверзници, мръсници, самотници, свестни (рядкост), разкрепостени, мислещи секса за нормално и такива които парадират с него. Не се учудвам вече. Зависи и какво е обкръжението ти. Все пак, ако си свикнал на нормални перверзници (т. е. само на думи) и свестни, забавни, яки хора, то тогава една такава жена ще ти дойде като гръм в ясно небе. Тя се пада в графа кифли-курви, стой настрана и не се занимавай. Няма да намериш нищо искрено и свястно в подобен тип човек. Наскоро един мъж ми ги писа подобни, защото и аз направих гафа да добавя странник в скайп. Не е изненадващо. Просто помни, че освен огромния типаж от разкрепостените има и още толкова голям на самотници, както и на свестни хора. Всичко е до обкръжение.
Зу-За

2.   това е някоя твоя позната която ти прави номер

3.   Много си зле 21 век сме слез на земята, тва са си нормални неща. А колкото до нея кажи и да си прави статуса на "SkypeMe" там винаги се включват разни дет си показват оная работа пред камерата!

4.   Кажи и да си пусне един видео чат в Omegle. Имаше и още. Там има много :D

5.   Хммм, аз мисля, че е бил мъж, който ти е изпратил собствената си снимка...

Друг път при първото повдигане на темата блокираш я и нямаш ядове :-)

6.   Ти на колко си години само не разбрах?

7.   От автора до номер 2:
Аз също се замислих за това, но от къде има такава снимка. А пък и никоя от познатите ми не използва такъв език... Поне не съм чул. Може да е всякаква, всъщност.

Сега искам да задам един въпрос към момчетата и мъжете специално, ако искате ми отговорете.
Вие бихте ли изпратили такава снимка, ако някой ви поиска?

8.   Според мен е бил някои гей дето се прави на жена. Ако е било чат а не видеоразговор де.
Има и вероятност да набират безплатен "материал" за някои бг порно сайт.
Разбира се винаги има вероятност просто мацката да е истинска и да си пада по тия работи...

9.   Мирише ми на бъзик, направен от мъж. :D

10.   Кажи й да влезе в chatroulette, ще се нагледа на пишки до припадък.

11.   Доста си малък (вероятно), щом си се вързал. Аз на такива без колебание им удрям блока и приключвам, няма какво да ми се обясняват...

12.   От автора - на 18 години съм.