Споделена история от Тинейджърски

Жалко, но е истина
Ами пиша това защото ми писна да гледам в сайта а и не само в сайта а и навън по училищата и въобще по целия свят. Всеки 2-ри напушен, дрогиран, пиян, или просто пикльо които много му знае устата. Такива хора винаги отхвърлят различните от тях (Е стига е не ви ли омръзна да се правите на нещо повече като се показвате с изявите като пушенето и пиенето.... това е тъпо е хора не делете обществото на пушачи и непушачи или каквото и да е.... 1 страна сме всеки има права ми айде съединете се малко де ( извинявам се ако звучи малко депотатцко ама така ми дойде.. ) от такива хора другите се чувстват изолирани
е чакайте е всеки има сърце което може да обича и мрази
ок мразете който си поискате но това че го мразите не значи че трябва да го изолирате ако получава се тази смешна дискусия(следва)
А:–Здрасти
Б:-Кфо става
А:–Аз съм (име)
Б:-Аз (име)
Б:-Имаш ли кибрит или запалка че моита свърши
А:–Ммм не аз не пуша
Б:-Ха-ха-ха ти ебаваш ли се бе
А:–Не няма базик
Б:-Охх разсмя ме голям лаф каза
Б:–Честно ли не пушиш бе
А:–Да..
И какво измислят нещо и те зарязват(лично на мен много пъти ми се е случвало) Нормално ли е...
просто исках да си го кажа всичко някъде щото ми писна вече
sPinneR^^

Коментари

2.   1 страна сме всеки има права ми айде съединете се малко де ( извинявам се ако звучи малко депотатцко ама така ми дойде.. хахахахаахахахахаахахаха

3.   Еми с тези които излизам там всички пушат аз ни пуша но не са ме зарязали

4.   Ти се радвай че те зарязват! С такива хора ли искаш да дружиш? Мисля че няма от какво да те е яд, напротив това си е привилегия. Злобните пушачи ще те зарязват без да ти се налага да ги търпиш, свестните хора ще са малко, но поне ще знаеш кои са! Бъди оптимист! :*-)

Logic girl *

5.   А ти защо толко държиш да си приятел с пушачите? Ако толко те притеснява, носи си запалка с тебе винаги.

6.   хаха За съжаление е така.. но това не означава и ти да ставаш като тях. Има една приказка "за всеки има място под небето" тъй че си намери компания с твойте интереси и не се занимавай с другите. :)

аз да ти кажа пуша и пия само в компания, никога не съм се дрогирала и не смятам че изпускам кой знае кво... :)

7.   Аз съм пушач, но разбере ли се че другия не пуши му казвам браво и му възхищавам.. всичко си е до човека

8.   До 5 не държа да съм сред такива хора, напротив но просто от моя гледна точка има хора които биват изолирани за това че не пушат.
До 4 не ме е яд просто тоя ден сестра ми цял ден плака защото гаджето и я карал да пуши а тя като му отказала я зарязал....
Вярно има и свестни хора макар и да пушат не го оспорвам това
До 2 като ти е толкова смешно я се изрази ти по друг начин в нервно състояние : – ) да видим как ще ти се получи..
Мерси за мненията :)
sPinneR^^