Споделена история от Тинейджърски

Харесвам ЕМО
Аз съм момиче на 15 години и се срещнах за първи път с него преди 2 години. От начало го мислех за луд, защото се самонаранява, не желае да живее и е много затворен, но след време се опознахме. Почувствах го близък, изстрадал е много, веднъж дори се разплака пред мен и открих, че в тази черна обвивка се крие душа жадна за живот. От 6 месеца не се е наранявал, прекарва почти цял ден в разговори с мен. И мисля, че съм влюбена... Какво да очаквам? Да му призная ли или да го запазя за себе си?

Коментари

1.   Не бих се занимавала с човек, който се самонаранява, реже и още какво ли не. Плашат ме такива хора. Стой по-далеч от такива.

2.   Ако проявява интерес към теб му кажи! Бъди до него, накарай го да върне стимула си към живота. Обясни му че по този начин нищо няма да оправи. Помагай му, бъди най-добрата му приятелка. Бавно, по бавно му сподели чувствата си и той може да ти отвърне. :=)

3.   Като по-малка постоянно си "дялках" ръката, особено когато оплесквах нещо, беше един вид наказанието ми за дадена грешка. Болката и белезите ме караха да се чувствам по-малко виновна. При приятеля ти подобно ли е или има и типичния ЕМО вид? Ако е второто, чисто и просто, може да го прави за да е интересен.

4.   Аз самата съм ЕМО.. и да предполагам, че е истрадал много, щом е станал такъв. Не го мисли за луд, а го разбирай. Та по темата.. ами, за да ти каже през какво е минал и какво е изтрадал, за да се разплаче пред теб има две неща за който се сещам.. или той те обича или харесва като гадже.. или ти е доста добър приятел и държи на теб. Не знам.. мисля, че е по - добре да му кажеш, но това е лично мое мнение..
ии по кометар номер едно.. хаха това, че тебе те плашат такива хора, не означава и че с другите е така.. да си ЕМО не е лесно.. вие да не си мислите, че решавате един ден просто да сте различни, махвате със фълшебната пръчица и хоп готово!? .. хаха много по трудно е и е много гадно и за да си ЕМО.. найстина трябва да си изтрадал много.. да си ЕМО не са само дрехите, грима и прическата.. замисли се малко за чуствата на хората който са избрали да бъдат ЕМО :)

5.   Мали-й, ако вие сте ЕМО-та, представям си децата ви какви ще са! Нещо като екстрени супер-ЕМО-та или пълни девастатори!!!

6.   Виж №5 лично аз не съм ЕМО но можеби им завиждам поне на истинските емо-та ако се опиташ да ги разбереш даже ще си изумен от тях : ) не съди за човека по външния му вид.
Авторке според мен не бива да си много рязка с него имам предвид емо-тата са много чувствителни и емоционални хора за това разкрии чувствата си към него постепенно а дали той те харесва/обича това ще го разбереш в последствие
П. С. номер5 ако 3/4 от хората на таз земя могат да чувстват и изживяват нещата както емотата вярвай света ще е много по добро място за живот : )
sPinneR^^