Споделена история от Тинейджърски

Не издържам вече
Здравейте! ..

Не издържам вече.. всичко е толкова ужасно. Баща ми почина, живея с майка си, брат си и баба си. Постоянно се карам с майка ми и брат ми, всеки ден. Като се скараме отивам на балкона плача плача, връщам се и се продължава.

Преди време ходех с едно момче, което много ме нарани.. направи ужасни неща и нямаше как да не се разделим. Като цяло с момчетата не ми върви. Преди 1-2 месеца се запознах с едно прекрасно момче, но пак не ми провървя и оттогава съм се отчаяла тотално..

Тази година ще съм в ново училище и да ви кажа честно изпитвам панически страх. Страх ме е от хората, които ще са там. Дали ще ме нападнат.. Страх ме е.

Преди време ме биха и оттогава доста се промених, не се гордея с това, което правя, но според мен то е единственият начин да оцелея в наше време. Правя лоши неща, но пък ми става добре като ги правя пък и знам, че по този начин ще ме приемат по - добре, защото нали знаете, че в ново училище има готини и смотани. Не искам да съм при смотаните, защото тях всички ги малтретират.. физически и психически тормоз всеки ден.. Ужасно им е.

Та.. моля ви кажете ми какво да правя с живота си, със себе си..

Коментари

1.   Разбирам, че ти е тежко. Но недей да се страхуваш.. просто се отпусни малко повече.. :)

2.   Здраве,
защо се караш с майка ти и брат си? ;( недей го прави вече.
Прави компромиси..и на тях им е тежко...
не е хубаво това което става у вас, помисли защо стават скандалите и рабери дали грешката е у теб
акое утеб - промени се.
ако са у другите - поговори нормално с тях.
НО НЕ СЕ КАРАЙ С БЛИЗКИТЕ С И ХОРА!

3.   Какво те интересува как те възприемат? Мислиш ли че се превръщаш в готина от това че си лоша? Готин човек може да се опише като усмихнат, добронамерен, свестен, забавен и симпатичен. Живей си живота и не обръщай внимание на хората които се мислят за велики. Който хвърчи високо пада ниско!

4.   Не разбирам какво общо има темата ти с това, че баща ти е починал... моят също почина, но оттогава гледам да бъда опора на майка си и брат си, не да ги наранявам допълнително... чукни се малко по главата и престани с лигавщините...

5.   Това е симтоп чеси в пубертета успокой се сдържай нервите си и ... тъй. Успех ;)
П.П
съболезнования за баща ти ;)

6.   Лоши хора не се раждат. Лоши хора се създават. Направи си сметката какъв човек искаш да си... Казваш, че си подложена на тормоз, значи знаеш какво могат да причиняват хората един на друг. Ти това ли искаш да причиняваш на хората? Такава ли искаш си? Аз като малка имах същата ситуация с брат си и майка ми.. В момента с ръка на сърцето мога да ти кажа, че майка ми ми е най-добрата приятелка.. Дай й шанс и седни и поговори с нея за чувствата си.Училището ще мине и ще замине...бъда такава каквато си, а не готина или смотана... Такива хора няма... Всички са различни, но никой не струва повече или по-малко от другия. Седни и говори със семейството си за чувствата си.