Споделена история от Тинейджърски

Не си падам по батковци. Нормална ли съм?!
Здравейте, аз съм момиче на 14. Искам да попитам момчетата дали съм нормална според тях.
Всичките ми приятелки си падат по батковци. Дори една на мойта възраст ходи с 23 годишен! Според мен това е ужасно! Нито имат какво да си кажат, нито нищо! Чудя се какво толкова намират в тези батковци. Когато ги попитах отговориха - яки са и имат плочки..

Аз съм за равенството във връзките. Според мен не може той да е с плочки, а тя да е дебела. Може би, ви се струва грешно, но аз мисля така. Едно момиче, много дебело, ми разправяше как иска само момчета с плочки, малко жестоко, но това ме отврати! Вярвам, че за любовта няма граници но.. (Извинете, че сменям малко оригиналната тема, но искам да опиша вижданията си за да ми кажете дали съм нормална.) Аз примено не си се представям до някакъв с плочки. Не че не изглеждам добре (почти плоско коремче, но съм зле в краката) според мен за да съм до такъв трябва да съм перфектна. Сигурно си мислите че имам странни изискватия - да, но изискванията ми към мен са по-високи. А да, за равенството - според мен е ужасно само единия (в една връзка) да плаща сметките - Ужасно!

Та да върна към батковците - момичета какво толкова намирате в тях?! Те искат само тялото ви!
А да, да попитам момчетата на около мойта възраст: Вярвате ли в любовта? Нека ви споделя идеалът ми за момче и връзка

на мойта възраст. Според мен на мойта възраст любовта е най-хубава, защото липсва плътско удоволствие. Искам да
намеря момче с което да можем да си споделяме
тинейджърските проблеми, любовта да не пречи на
приятелството ни. Искам да намеря някой на който мога да разчитам, някой който да ме уважава. Ако го обичам дори бих позволила някоя любовна игра (опипване, целувки) , но нищо повече! Защо сексът е толкова навлязал в подсъзнанието на всички? Има ли хора които търсят любов, нежност и разбиране все още? Ранявана съм, но в мен гори страст, огън който трябва да намери за кого да се разпали..

Много ми е интересно момчетата на 14,15г. какво търсят в едно момиче?
Това е от мен. :) Моля кажете ми дали желанията и расъжденията ми са вярни и ако не - защо?
ПП. Сори ако има грешки от телефон съм

Коментари

1.   Не съм момче, но все пак ще ти отговоря, че е напълно нормално да не харесваш батковци. Всеки си има различен вкус, все пак. Аз също съм на 14 и не харесвам батковците, а харесвам такива около моята възраст. Просто такива ме привличат. Аз мисля, че е много повърхностно тези момичета да си избират гаджетата по това дали имат плочки.. аз имам такива приятелки. Аз никога не съм гледала много-много външния вид на момче. Аз много държа на това да е умен, да мога да разговарям нормално с него. Иначе напълно нормално е да нямат какво да си кажат - та те двамата имат различни гледни точки за живота, просто единия има много повече житейски опит от другия. Да, в повечето случаи тези момчета използват момичета на нашата възраст само за секс, на тези момчета не им се „хващат“ момичетата на тяхната възраст и затова те пристъпват към по-малките момичета, защото са по-наивни и неопитни. И ако някоя е достатъчно глупава да им „върже“, след секса бива зарязвана. После тези момичета страдат и се оплакват, но така е като се захващат с „лоши“ момчета, все пак човек трябва да има и разум в главата си и да преценява какви могат да бъдат последиците от дадено нещо. Но.. в повечето случаи това го осъзнават, когато е твърде късно..
*Яса

2.   И аз съм точно така. Харесвам момчета само на моята възраст. Максимум с една година по-голям. Напълно нормално е, излизай си с момчетата който харесваш. Не се влияй от приятелките си, всеки има различен вкус.

3.   Леле, момиче. По-скоро приятелките ти са с отклонено мислене, а ти вървиш в правилна посока. Аз съм на 15г. и съм харесвала момче най-много с 3 години по-голямо от мен!! Сега си имам приятел на мойта възраст и се чувствам добре, защото и двамата знаем какво искаме! :)
*Мади

5.   Аз се чудя какво батковците намиран във вас децата. Аз когато бях като теб харесвах само от моя випуск момчета, но сега си падам и по чичовци.

6.   Радвам се за тебе. Честно казано съм на мнение, че или = или 1 2 години трябва да ви е лимита на тази възраст. :) Батковци пфф, и аз съм на 18 и имам плочки и мн хубаво тяло.. ама това не значи, че ще тръгна с 6токласничка примерно колкото и да е хубава :) Всеки човек си има принципи. Даже хубаво е, че не си падаш по батковци :)

7.   мила момчетете на 14-15 ги е треснал хормона и това което търсят е единствено секс
най вероятно ще попаднеш и на свестни такива които ще ти дават всичко което си писала по горе но рано или късно ще си поискат секс от тебе.

какво искат батковците
25-30 годишните батковци искат същото
секс
секс със схубаво младо момиче това е най хубавото преживяване за тях.
в повечето случаи връзка между 14 годишно момиче и 25-30 годишен мъж почти никога не се получава. той търси секс тя търси лшбов. Е разбирасе има и изклшчения но те са рядкост.

8.   Напълно си нормална!

9.   Благодаря ви за изказаното мнение. Искам само да ви попитам, а как да обясня на тези приятелки всичко което ми казахте? Странно, но искам да ги вкарам в правия път.. А до Н7 всички ли момчета на мойта възраст искат секс? Или мога да попадна и на изключение? Авторката

10.   Напълно нормална си, всеки човек е различен. Аз например съм на 11 години, но не приличам на връстниците си - доста развита съм, имам цикъл, гърди, нося сутиен, не играя, не гледам детски филмчета и т. н. Сигурно ще ме помислите за ненормална, трябва да си изживея детството, но аз вече съм го изживяла достатъчно. Приличам на 14 годишна, даже като отида някъде да си купя някоя дреха и ме питат ти на 15 ли си? ... Да не би да си 6 клас? ... Висока съм 163см, така че не ако не ме познава, човек ще си каже, че съм на 14-15г. От класа ми момчетата ме заглеждат в гърдите, нищо че още са си дечковци. Само аз и една от най-добрите ми приятелки сме по-различни, не се държим като деца, защото сме тийнейджърки. И аз съм като теб, искам да намеря момче, което да не иска само секс, ами да се интересува от мен. Но не бих си хванала 12 годишни лапета за гаджета, ами 14-15 годишни, защото точно на тази възраст се интересуват от теб. Не мога да кажа, че не искат и секс, но на тази възраст познавам хора, които мислят повече за целувките и да имат готино гадже, отколкото да мслят само за интимните отношения. Вси пак мисля, че 1-я път за секс е подходящ най-рано на 14 години, така че ако си хванеш гадже, което иска да го правите, защо пък да му отказваш?

11.   Н10 ти нормална ли си?! Знаеш ли колко важно нещо е секса?! Мислиш ли, че момичетата на по 14, 15 биха го правили?! 15 може, но 14? Извинявай за този остър коментар, но мисля че съм права! Авторката

12.   момче съм на 15, от една страна си права, че е мАлко извратено да си на 14 и да ходиш с 10 год. по дърт от тебе. За секса, нормално е когато се обичате да го направите. Може да звучи грубо но момичетата осъзнават че секса не е кой знае какво след първият път. А да не му даваш да те целува това е гадно :(

13.   еми ако си от София може да станем гаджета-изискванията ми са като твойте :Д. Ще се убедиш на 17 години съм, но изглеждам като на 15 :Д. Да се запознаем и всичко може би ще тръгне-гаранция франция :Д

14.   До Н12 мерси че сподели, ама за какви целувки ства въпрос? :Д
До Н13 и какви точно са изискванията ти? ! И да от София съм, но ти си твъде голям за мем.
Авторката

15.   Н12 казах че БИХ позволила целувки и опипване, но до там :)
Авторката

16.   Е, аз съм на 13, но ще ти отговоря на въпроса. Дано съм ти полезен.

Искам с едно момиче да се уважаваме взаимно, да си споделяме, да си разчитаме един на друг и т.н.

Общо взето, нещо като приятел. Никога не съм имал такъв, та може би за това....

А момичетата, които "искат момчета с плочки" са просто... сещате се. След 10 години ще ги видите на магистралата.

Успех! Извинете ме, ако има правописни или граматически грешки.

17.   Мерси Н16 дано намериш момиче като за теб :) Авторката

18.   аз съм номер 13 и имам като твоите изисквания-3 години не са нищо :Д. Дай някакъв контакт-скайп, емайл или нещо да си пишем моля ти се :)

19.   До Н13 дай ти ;) :Д Авторката

20.   Аз пък ще ти кажа, че бях на 14 когато загубих девствеността си тъй като казваш че липсва полов живот... Всеки си има вкус и начин на разсъждение ... между другото съм момиче...

21.   На 14 но ве е ли малко рано Н20
Авторката

22.   Според мен ти си напълно нормална е и малко критична външността не е толкова важна според мен, но ти си реалист ако това момче ес плочки и е на твоята възраст няма нищо лошо но да кажем 7-8 год разлика малко е невъзможно!! Ти си реалист а другите са заблудени!!!

24.   Благодаря Н22

25.   До авторката.

Мисля, че има момчета на твоята възраст (ако пък точно на твоите години търсиш), които не търсят само плътски удоволствия, но са рядкост. Особено в днешно време. Примерно, ако бях на твоите години, живеех в София и бях със сегашното си мислене и опит, определено щях да ти спечеля сърцето и изобщо нямаше да ти давам зор относно секс и прочие. (както и сега не бързам)

- Момче на 17

26.   До Н25 такива като теб са рядкост ;)" Много си сигурен в себе си - браво!

27.   Мило момиче, абсолютно нормална си, и въобще не се съмнявай в това.
А по отношение на това че искаш да си имаш приятел с който да имате платонична любов мога да те посъветвам да изчакаш още някоя друга година. Не бързай любовта сама ще дойде, няма да ти избяга. Все още е прекалено рано на 14, не се повлявай от връстничките ти. Така като те чета стигам до извода, че по-коро търсиш приятел отколкото гадже.

Свестни момчета има, но те не правят впечатление на пръв поглед. Не очаквай от едно свестно момче да те омайва с красиви думи, да е галантен да е прекален кавалер и прочие. Момчетата които се държат с дамите по този начин или са комплексари, или са бройкаджии. С времето ще започнеш да ги отсяваш. Точно за това те съветвам да не бързаш с гаджетата, за сега се забавлявай с приятели и си гледай училището. Едва ли все още имаш толкова голяма нужда от приятел, просто ти е любопитно.

28.   Благодаря ти Н27 :) и да прав си за това с гаджетата 0:)

29.   Аз ще ти го кажа от гледна точка на момчетата. На 18 съм, и имам горе долу същото виждане. Приблизително еднаквата възраст до 3 години в тинейджърските години е нормална. Не знам дали приятелките ти са наред, а и доста момичета са така, което може да се обясни, по-големите имат по- развито тяло и т. н, но не знам момчетата на 22-23 как може да се хванат с такава на 14-15, та то си е чиста педофилия. На нея са и в главата едни неща, а на него съвсем други. Дори и само да се възползват пак не го разбирам, зашото на 14-15 са деца , след време тази възрастова граница е нелепа. След 20те не е лошо единия от двамата да е с околко 5-6-7 години по- голям, но някакси в тинеджърските години е смешно. И още нещо това за равностойното положение на тялото е пълна глупост, но с времето ще си промениш мнението по този въпрос, но относно възрастта мисля. че си напълно права

30.   Аз мисля, че е изцяло нормално и дори прекрасно да харесваш момчета на твоята възраст. Но защо всички пишат как по-големите търсят само секс и т. н? ! Аз съм момиче на 18 години и винаги са ме впечатлявали момчета на около 23 години. И не става дума за плочки или такива неща, а за характер. Защото в моя случай именно при такива хора (естествено и от тях има особени) намирам общ език, разбиране, едно сериозно и галантно отношение към момичетата, готовност за поддържане на връзка. Те знаят как да се забавляват и държат. Иначе просто не съм срещнала такъв тип момче на моята възраст.

33.   И аз съм съгласна със номер 27 !! Аз също съм като теб, е почти де дд. АЗ си давам НАЙ-МНОГО максимум до 18 години да ходя със някое момче, но...тази година...на 13 съм карам 14 дд и си дадох сметка, че не ми трябва гадже..Гледам да се съсредоточа ИЗЦЯЛО върху ученето, да се забавлявам със пирятелите ми или трябва да кажа новите ми пирятели с тези котио ще се запозная тази година и да си гледам кефа и изобщо да не мисля за момчета. Съветвам те и ти да направиш същото : ) Изобщо не мисли за момчета, то ще си дойде времето за тях : )) Животът е пред теб !! :)

34.   Аз съм номер 10.

до авторката - да много съм нормална все пак мерси за коментара, но мисля, че ако си навършила 14 години е законно да правиш секс, така че не е чак толкова малка възраст за това.