Споделена история от Тинейджърски

Неопитен
Здравейте!

Сигурна съм, че има подобна (ако не същата) тема тук, но аз много искам да споделя с вас моята кратка история и да видя вашите мнениея..

Накратко: Аз съм на 17, спала съм досега с 3 мъже (да, за съжаление все са били над 25 годишни ) и не съм имала сериозна връзка.

В момента ходя с едно момче, което е човек, на когото за пръв път в живота си държа толкова много. Всичко идва от там, че той е на моята възраст, държи се с мен чудесно (джентълмен в пълния смисъл на думата) до тук добре, но той е девствен. Говорили сме досега веднъж по този въпрос, неговите думи бяха, че иска първия път да му е с човек, който значи много за него, той знае за моите предишни връзки. Той няма и по принцип много опит с момичетата, проблема ми е, че наистина искам да съм с него в пълния смисъл на думата, Това включва и нтимно, той го знае, но не знам как да "забързам" действията, искам да стане и това с нас, още повече, че в глават ми се въртят мисли от вида на, че ако аз съм му първата той ще се привърже още повече към мен, просто знам, че той никога няма да направи нещо пръв

Коментари

1.   Всички в БГ са супер объркани! И ти не си изключение!

2.   Ъъъ здравей... тук ми е първия коментар и навярно последния затова не ми отговаряй ако нещо имаш да ме питаш точно мен (пфф дабе :) )

Та значи, темата ти ме заинтригува и реших да драсна един отговор. И аз съм на 17 и съм момче. Поздравления, че си спала с 3 ма, но мисля, че трябва да му дадеш малко време. Когато той си го пойска тогава ще стане. Няма нужда да го юркаш. Тъй като гледам, че темата е отдавна вече може да се е случило не знам. Но тъй като съм момче и горе-долу мислим еднакво, ти казвам, че има момент, в който просто на него страшно ще му се прийска и ще стане работата. Успех! ;)

3.   Здравей аз съм на 17 и мисля че трябва отново да говориш с него за това, но ако си решила да действаш кротко щот не се знае как би реагирал той на това!!!!!!! КЪСМЕТ