Споделена история от Тинейджърски

Момичета искам съвет от вас.
Здравейте момичета. Скоро тръгнахме с едно момиче от моя град. Тя знае че аз не съм девствен, но тя е. Без дори да и повдигам темата обаче тя реши да изръси, да не чакам че нямало да ми даде.. Честно казано аз не ходя с нея заради това. Харесвам си самата нея, но рано или късно мисля че ще стигнем до тоя момент, след 5-6месеца колкото и време да отнеме, ама ме притеснява това, че тя каза да не чакам и че нямало да ми даде. Аз и казах след това, че няма и да я карам, никога не съм карал гаджетата ми, те сами са си искали след време. И като и казах това тя ми каза ти май не си слушал много първия път като ти го казах. Не сме се карали за тая тема ама надявам се да ме разберете, ще минат тия месеци и просто ще искам да стигна до друго ниво с това момиче. Въпросът ми към вас е.
Казала го е да види дали ще съм с нея за това или не?
Или просто найстина не иска и да не чакам??
И в 2та случая си оставам с нея :) и ще разбера след време, но както го каза така тя и ме прати в тъч, и сега тия мисли ме тормозат, а не искам да и повдигам пак тази тема.
Споделете ваще мнения

Коментари

1.   Първо кажи на колко сте години и най-вероятно те изпитва!!! Дай й време и тя сама ще ти каже!!!

2.   Недей да я караш да прави подобни мръсотии, спокойно ще и се прийска и може а го направите, НО недей да я караш, това е ужасно, почакай я сама да реши. Кажи и че я обичаш заради самата нея :)

3.   Има два варианта:
Не иска да те размотава и е честна, че няма да ти пусне. Ако е така просто и докажи, че не държиш на секса повече, отколкото на нея.

Иска да види дали я харесваш достатъчно, че след като знаеш, че няма да стигнете до там ти ще останеш с нея.

И бих ти казала, че ако тя е на 15/16/17 просто иска да е сигурна, че я обичаш, за да го направи с теб. Но ако е по-малка най-вероятно просто не е готова.

"Честно казано аз не ходя с нея заради това. Харесвам си самата нея".. и просто за информация- бих се радвала да имам такова момче до себе си. :)

4.   Доста добре правиш за разлика от други. Аз съм момиче и добре разбирам ситуацията.
Казала го е, защото не е готова за секс и това, че ти не си девствен я притеснява по някакъв начин. Когато обаче момичето има право на избор не се чувства притисната и е по-склонна сама да се даде, отколкото когато я притискаш.

Тука има едно нещо наречено обратна психология. Трябва да й кажеш да не се притеснява и да мисли за това, защото не изискваш това от нея и секса не е най-важното. Ето тези думи ще я успокоят и ще поизчакаш известно време. След това ако пак стане дума за секс и кажи да не бърза и да го обмисли.
Това са 2те крачки!!! Така !може! да ти ,,пусне,, дори по-рано отколкото когато е под напрежение. Разбира се най-важното е, че ти не си с нея зареди секса. Трябва да има повече двойки като вас.

А за накрая: това, че момиче казва такова нещо сама, плаши момчетата (както е в твоя случай). От там започват размисли и т.н. Щом си мислиш, че ще я чакаш 6 месеца-добре. Разбира се не се знае дали ще сте тогава заедно, но се надявам да си останете :))

5.   Ако не те изпитва, дори и сега да си мисли, че няма да ти пусне след няколко месеца ще ти пусне. Ако си готов да чакаш година, чакай, явно държиш на нея. Мисълта ми е, че дори наистина така да мисли, след време мисленето й ще се промени. 100 % ще ти пусне ако си с нея и не я притискаш. Но при някои момичета отнема повече от 5-6 месеца, особено ако са девствени.

6.   Бих казала, че те изпитва, но и да не е така спокойно все някога ще ти позволи не се притеснявай!!

7.   Така :
1. Не я принуждавай - това е отвратително и супер долно, гадно, мръсно...
2. Може би наистина те изпитва, но почакай още малко както сам предложи и ще видиш как ще й се прииска (все пак хормоните никой не жалят)
Дано да съм ти била полезна

8.   В никакъв случай не я притискай! може да отнеме 1-2-3 години докто се почувства готова не знам на колко сте години!! Но рано или късно ако си с нея ще ти пусне!

9.   Изпитва те, дали си с нея заради единия секс. ;)

10.   Пич, това е мое мнение, така че не се ядосвай, ако не си съгласен с мен!

Заеби я тая! Аз не бих понесъл да ме разиграват така. ;) Като иска - иска, като не иска - не иска. Толкова. Кви са тея номерца...

И не се вживявай толкова, че тя е "голямата любов" или "любовта на живота ти". Женско като женско :) нищо особено ;) :)

И отново ти казвам, не съм запознат със ситуацията, това е само мое мнение.

11.   Какви са тия момичета, дето не пускат на гаджетата си.. после защо ви изневеряваме. Аз съм мъж, здрав, прав, имам нужда от секс, а нейно задължение е да ми го дава, иначе си го търся при друга. Зарежи я тая, аман от монахини.

12.   Когато нещо те интересува за някого питай самия него. Смисъла да си вадиш предположения за държанието и думите на някой, без да знаеш, защо той го прави е никакъв. На момичетата им се иска да правят секс точно толкова, колкото на момчетата, с единствената разлика, че те възприемат секса различно. Секса за момичетата е доказателство в любов докато при момчетата е поредна бройка.

13.   Според мен номер 3 е много права