Споделена история от Тинейджърски

Нямам представа какво да й подаря
Здравейте!! Аз съм момиче на 18г. и спешно се нуждая от съвет!! Моята най-добра приятелка става на 18г. и нямам никаква представа какво да й подаря!! Мислех си да й подаря колаж от наши снимки, но това вече съм го подарявала и ми е супер банално!! Чудех се, дали да не й направя чаша с наши снимки!! Например една много стара снимка, една по-нова и една най-нова!! Но после се замислих, чаша.... за 18-ти рожден ден....

След това ми дадоха съвет да й купя дреха, но тя е много дребничка и не знам дали ще й уцеля размера, пък и дреха не ми звучи много добре!! Въобще не знам и нямам представа какво да й купя!! Ще ви дам малко информация за нея!

Тя обожава музиката и е страхотна певица! Има китара и оборудване (контролери, микрофони и т.н.)! Харесва забавни, романтични и анимационни филмчета! Например: Рапунцел и разбойникът, Търсенето на Немо, Жена назаем, Училищен мюзикъл и др.!!

Иска да си направи малко татуировка на ключа сол на китката!! Не обича поп-фолка!! Предпочита песни на Тейлър Суифт, Джейсън Мраз, Адел, Джулия Шийр, Челси Уилямс и др.!! След 12-ти клас ще учи фармацевтика!! Радва се на малки неща!! Има женско куче (мисля, че е порода пинчер, което обожава!! Иии за други неща май не се сещам!! И моля ви давайте съвети, защото рожденният й ден е на 17.09!!

На някои хора тази тема ще им се стори глупава, но това е много важно за мен и ще бъда много благодарна на хората, които споделят идеите си!!
Благодаря предварително!!!

Коментари

1.   Можеш да и подариш красив сувенир, който ще и напомня постоянно за теб. Все пак сувенирите са за това :)

2.   абе недей ги слуша дрехи ала бала чаши за 18 рожден ден 1 вибратор ще свърши работа

3.   Виждала съм сребърни висулки с музикални ноти. Можеш да й направиш герданче и пръстен или пък с обеци. Можеш също да отидеш в студиото за татуировки и да и платиш татуса, ако ще е малък или среден размер, изработката му ще струва около 20-30 лв.

4.   Не знам, сувенир за 18 рожден ден... Имаш ли записи как пее? Защото е добра идея да си поиграеш 1 ден с това и да направиш професионален (аматьорски) запис. Колаж със снимки също ми се струва много добра идея. Ако бях на твое място, щях да събера повечко пари и да и купя гердан с висулка на ключ сол, вече сребро или злато (теникия или бяло злато) ти ще си решиш според стила и и възможностите ти. Тази година трябва да кандидатства и учи, вероятно в друг град. Напиши и някакво послание на гърба на някоя ваша снимка, за да може винаги да я гледа и да си спомня. От това което написа за нея се разбира, че харесва изкуството, като каза изпълнителите си помислух, че за нея не просто песента, а текста и е важен. Следователно, ако подбереш правилните думи за едно писмо пак ще е достатъчно.

5.   Според мен - подари й нещо свързано с музика :)
Нова китара?

#OneDirectioner

6.   Купи и бижу, нещо сребърно ( ако носи) пръстен, гривна, герданче, обеци... Става пълнолетна, какви са тези чаши и анимации? !

7.   Ами хубаво беше да кажеш и с какви финансови средства разполагаш, какви биха ти отпуснали родителите :)
Ако разполагаш с повечко би могла да й вземеш нещо сребърно - обеци, гривна и т. н. (ако носи сребро), ще й остане за спомен. Ако носи злато вече не знам :)
Иначе дреха за 18ти рожден ден не е точно хубава идея според мен, защото се навършва пълнолетие (по-специален ден) и някакси е по-добре нещо за спомен, но според мен :)

8.   Може да и подариш например 1 кутия с на примерно 20 или повече листчета, на които да си написала какво харесваш в нея или, черти на характера, които я описват най - добре. Прост, но според мен ценен подарък.

9.   Предложи й да и платиш татуировката. Така хем ще й подариш нещо, което иска, хем ще е за цял живот, хем няма да й подариш нещо, което рискуваш да не й хареса.

10.   Аз съм момичето, написало темата!! Благодаря на всички, които споделиха идеите си!! От направените ми предложения аз сглобих някаква идея! Например: ще й купя сребърно синджирче с висулка нотичка, ще направя малък колаж от 2-3 снимки и ще го сложа в рамка с някакви музикални мотиви и ще й купя един голям букет!! На гърба на снимката ще напиша някакво пожелание, както се казва в коментар 4, трябва да подбера правилните думи!!
Ами, благодаря ви още веднъж!! Вече започвам да работя върху осъществяването на идеята!! =)

11.   Запиши й час при татуист! Няколко дни преди рождения ден.. Излезте тогава уж на разходка и напът натам и кажи какъв е подаръка й от теб- татуировка - ключа сол, който тя иска! Така ще има адски голям спомен от своето 18 ! Не мислиш ли? :]]

12.   Браво за идеята!

13.   здр. Моето предложение е много просто. Купи 2 еднакви гривни и ги носете в знак на приятелство или в бижутерийните магазини продават сребърни сърца във вид на висулки за гердан те се чупят на две (за двете ви) купуваш по 1 сребърен гердан и си готова, така и двете ще сте еднакви и ще се сещате една за друга!
Мери