Споделена история от Тинейджърски

Заглеждам каки :)
От известно време имам угризения, че не съм нормален. Проблема ми е че съм доста млад - карам 19 години, но имам влечение към по-възрастни жени. Харесвам и млади девойки на моята възраст, но определено имам по-големи симпатии към 30-40 годишни дами. А пък когато видя някоя поддържана 40 годишна лелка направо нещо в мен избухва.

Не знам дали нещо не ме "пере съчмата"..Дали да се консултирам с психолог?

Коментари

1.   Споко пич има доста такива според мен е нормално, но е добре да се орентираш към тези на твоята възраст ;)

2.   Ми вземи отиди на лекар защото има наистина много хубави момичета на твоята възраст а ти да заглеждаш такива дартофелници не е нормално!!!

3.   До №2
30 - 40 годишна - Дъртофелница? Да кажеш възрастна, да... ама дърта - не мислиш ли, че е прекалено? Дай тогава да прекръстим сайта на dyrtofelnik.com. ^^ Поне до колкото аз съм забелязала повечето обитатели тук или наближават, или вече са, в тази възраст.
Я стига!

До автора: Ей момче на 19г. си :)) най - хубавките ти години, не си ги пропилявай така. Обърни внимание на някое доста по - добре пъддържащо се момиче, но на твоята възраст. И не изключвай факта, че на 30 -40 години, въпросната личност може вече да е съзадала семейство и тн. Ти не искаш да се намесваш там, нали?

А какво повече притежава една 30 - 40 годишна жена, от едно 20г. (загръклено, число) момиче? Ако става въпрос за външността, тя е почити еднаква (да не кажа съвсем) ;). Така че, хвани си някое момиче колкото теб :). И двамата ще бъдете много по - спокойни така, ще мислите по един и същ начин, и ще гледате в една посока. Докато по - големите жени биха поискали нещо, което навярно ти все още няма да бъдеш готов да им го дадеш.

Ако смяташ, че ще се почувстваш по - добре, посети психолог. Пък ако нямаш желание за това, събирай сили и сам отлепи поглед от тези (така наречени) "лелки" ;)
Хайде успех!
SFA

4.   Вземи си кака да те отрака..ама някоя до към 30 ще ти разбие шарнирите приятелю, няма да искаш да погледнеш хлапетата по на 19 вече...

5.   Напротив, според мен е напълно нормално! Всеки си има вкус и собствени предпочитания. Няма нищо нередно в това, само че ще ти е по-трудно да заинтригуваш жената, която ти харесва, защото не всички по-възрастни дами си падат по доста по-млади момчета.
Но не мисля, че момчето трябва да ходи на доктор!
Трябва само малко повече да поработиш върху себе си ;) Успех!

6.   Ми да ти кажа израснал си някоя и друга година по-бързо, падаш си по тях защото са по опитни... кой не би паднал пред някоя 30годишна със страхотно и опитно тяло. Психиатър ли!? -НЕ ... просто опитай с някоя и ще се убедиш в себе си. УСПЕХ

7.   Ми то и аз примерно съм на 17 и виждам, че има симпатични мъже на по 30 - 35 .. Абее и аз съм на това мнение, че няма нищо лошо да харесваш по-въздрастни жени, а пък за психиатър да не говорим .. това е съвсем нормално. Кофти е, че както спомена някой по-горе въпросните дами имат семейства. Споко .. нормално е, вярно е, че са малко дъртички ама .. :))

8.   Няма нищо по-хубаво от това да чукаш 30-40 годишни жени. Опитът им просто си личи, освободени са и това ги прави звезди в леглото. Казвам ти го от личен опит. Бил съм с доста жени във всички възрастови граници и определено жената като мина 30 става тигрица.

9.   Спокоино е аз съм същия падам си по лелки

10.   Аз съм на 17 и съм абсолютно по същия начин. По интерестни са ми лелките и каките :) .

11.   Мн си зле .. сигурно тва се е получила при теб от липсата на мацки, брат ! ;)

12.   Защо да е зле ??? Това, че в днешно време повечето момиченца са със самочувсвие до небето и / или са някои курвички ...

Ами нормално е да не ги харесва. Друго си е една лелка която знае много работи за живота ... Пък и кой е казал че цял живот ще е с жени по-големи от него?

13.   Напълно съм съгласен с коментар номер 4 - след секс с някоя кака няма да ти се иска да се върнеш към твойте връстнички, а само каки ще си търсиш. Казвам ти го от личен опит. Секса с каката не можеш да го забравиш.