Споделена история от Тинейджърски

За болката от несподелената любов!
Здравейте! Няма да ви казвам на колко години съм, живея в сравнително малък град и искам да ви разкажа за най-големия проблем при мен- несподелената любов: все още не съм имал приятелка защото всички момичета които съм харесвал истински, си имат или сериозни приятели, или са омъжени и заради това не смея да им кажа че ги харесвам (или обичам). Най-зле е положението с една от тях- тя е омъжена от 4 години (имат си и дете със съпруга й), но аз непрекъснато мисля за нея- вечер преди да заспя последното нещо което си мисля е за нея и сутрин като се събудя- първо нейното име ми е в главата :). Не съм я виждал от 3 години и като изляза навън непрекъснато се оглеждам за нея, гледам лицата на другите жени и виждам нея… ослушвам се за гласа й… гледам дали по улицата не минава нейната кола... Иначе знам всичко за нея- къде работи, къде живее, каква бира харесва да пие, любимите й цвят, плод, песен, филм; знам й телефона, skype-а, e-mail-a... но ме е страх да се свържа с нея въпреки че много искам да я видя отново. Знам че за нея съм никой и от това някак си много ме боли… и е тъжно! Дори и да имах смелостта да й кажа какво чувствам, няма с какво да я впечатля и спечеля- нямам мускули даже съм дебел, не работя- не изкарвам и пари (забил съм се в университета), почти нямам цел в живота си. Мина много време и вече не знам какво да правя…

Коментари

1.   Май наистина си в застой, стегни се човече! Много добре знаеш, че съм права - ставаш и продължаваш напред. Жените ли се свършиха та гледаш омъжена? Ако в твоя град са само обвързани иди в друг! Решения има много, стига да имаш смелост да ги потърсиш! Много се дразня като млади хора нямат решителност да живеят собствения си живот, жалко е...

2.   Как може да продължаваш да мислиш за жена, която не си виждал от 3 години?? Я се стегни!!!! Навън има сумати жени, които са свободни. Забрави я тая.

3.   Виж, номер 2 е права. Знам как се чувстваш, но от опит ще ти кажа, че ВРЕМЕТО наистина лекува! Стига да му позволиш, а и да не го направиш - все някога ще я забравиш, бъди сигурен в това.
А относно самочувствието ти, ами като си дебел - отслабни. Започни да ходиш на фитнес или си тренирай вкъщи, спазвай някаква диета... направи нещо хубаво с външния с вид и сам ще се увериш колко положително ще повлияе новото ти ТИ върху живота ти! Ще започнеш да се срещаш и запознаваш с други жени, ще продължаваш да се влюбваш и разлюбваш... докато не откриеш човека, с който да прекараш живота си и да имате деца. Това е живота... Пожелавам ти успех! Дано се развиеш в положителна посока!

4.   Като за начало си намери някаква цел, с мислене за жена, която си гледа живота, ще свършиш зле. И аз ще ти кажа да се стегнеш малко, изцяло си потънал в мечти по омъжена жена/