Споделена история от Тинейджърски

На една пиянска вечер го направих с гаджето на най-добрия ми приятел
Преди две вечери бяхме правили купон компанията и там беше гаджето на най-добрия ми приятел. Нея съм си я харесал от сума ти време, но просто реших, че рриятелстото е по- важно. Но онази вечер имаше пиене до небето и повечето се натряскаха до смърт, включително и тя, аз бях пийнал само колкото да ми се замъгли главата. И просто реших да се възползвам и й казах да дойде с мен в една от стаите, беше й трудно да ходи и бувално я занесох на ръце до леглото. И я почнах имаше ли и минута целуване и започнах да събличам нея и себе си. Основно аз я таковах, защото тя не беше много на себе си. От толкова време ми се беше насъбрало, ня е толкова секс... Но след като се прибрах ми стана гузно за приятелями, че го предадох. Не знам кво да правя гризе ме. Тя ми звъня но не й вдигнах. А той сигурно не знае иначе да ме е убил до сега. Не знам да му азвам ли или да си трая.

Коментари

1.   Трай си и си я карайте по старата!!!

Карол********

2.   Вдигни и може още да иска

3.   Мисля, че даже момичето трябва да те съди! Супер си се възползвал от момичето, което не е било в състояние да мисли и сега не само ще провалиш приятелството си, което и заслужаваш, защото това е нещото, което те притеснява явно повече, защото си егоист, но ще провалиш и връзката на момичето и момчето и то по явно гнусен начин. Заслужаваш приятелят ти да разбере и да ти размаже фасона... Просто как не се отвращаваш от самия себе си, че така си се възползвал от момичето?!

4.   Ти вече нямаш приятел... онази може да ти е звъняла за още. Знае ли човек? От жените се очаква всичко.

5.   Така момиче, което се е напило до смърт и незнае на кой свят се намира, не може да ходи, гадже е на най-добрия ти приятел и ти се възползваш хмммм БОКЛУК СИ и то голям ;)

7.   Първо поговорете с нея, защото може да иска да решите заедно какво да правите. И докато не поговорите по добре си трай, защото не се знае дали ще успееш да избягаш от приятеля си така да се каже. Успех.

8.   Извинявай, че те питам, но просто ми е интересни... на колко си? А относно това, което си направил, говори с нея и решете заедно, дали ще му кажете, според мен така е най-добре, защото и тя има право на мнение в ситуацията. :)

9.   На една крачка от некрофилията си, момко! А иначе наистина рриятелстото е по- важно...

10.   Споделям казаното от Номер 5. Ти не заслужаваш приятел. Не забрави за приятеля си а на момичето му вдигни че може да е важно, може да иска да ти сподели нещо.

11.   И какво очакваш да те посъветват? Постъпил си ужасно и с приятеля си, и с девойката.

12.   Има едно нещо, което се казва "Изнасилване", чувал ли си го? Мисля, че даже си го и практикуваш!

13.   Ми то бива ли момиче така да се напива. И тя е боклук! Иначе на автора: нищо не казвай и подобни идиотщини никога вече не прави!

14.   От теб няма да излезне мъж: Да забиеш нож в гърба на най-добрия си приятел и то с горкото момиче

15.   Веднага трябва да кажеш на приятелят си! Колкото повече криеш толкова по зле ще стане той все някога ще разбере и ще е по добре да разбере от теб а не от нея или от който и да било друг! Ако не кажеш само ще влошиш нещата!

16.   Авторе, какво става?

17.   Офф, абе я оставете момчето! Напили са се и толкова! Само че авторе, вземи та и вдигни телефона за да я изслушаш!

18.   Автора: Ами малко е унизително. Казала е на батко си, който ме намери и ме би(особено в топките) и така да се каже ми забрани да припарвам до нея. Тя пък ме мрази тва е. Ма поне приятеля ми няма да научи, така че не ми пука вече.

19.   Да се смея ли, да плача ли?! хах..Абе момче..я си помисли..на теб хубаво ли ще ти е да те лъжат?!..Кажи на приятеля си, без да излагаш момичето. Обясни му, че се е напила и, че няма вина. След това се моли приятеля ти, да ти прости някой ден. тцтц..
Мжд. знам, че няма да ме послушаш. Хаха. Късмет в ситуацията. Ще ти е нужен! ;д ..аа и ако може, спомени на колко си години. : ) Сподели и какво е станало. Хаха.

yCMuxHaTa : )

20.   Не само си предал приятеля си, а и си постъпил ужасно с момичето! Тя е била пияна, не е знаела какво прави.. дори ако тя го е искала, ти е трябвало да я спреш! Защото, когато сме повлияни от алкохола, правим какви ли не глупости. Възползвал си се от момочето!

21.   20 доколкото разбрах че въобще не го е искала смисъл един вид е била заспала припаднала едвам държаща се на краката си немощно той се е възползвал чисто и просто от това и състояние и го е направила един вид си е изнасливане не знам защо някой си оправдаваше. То не е да е била пияна и въпреки това да е паривла секс с него защото е проявила няккакво желание занете ка ксе става а е била на прага на пирпадането та сигурна е била припаднала или изгубила несвяст. Авторе благодари се че не ти е повдигнала обвинение малко ти е според мен не само че трябав да кажу на гаджето си че и той да те пребие ами засулжаваш да лежиш в затвора гади ми се от такива хора убийци изнасилвачи. Уж не те превлича не я гледаш по този начин а защо въобще го направи42429

22.   Леле леле, колко моралисти наизскочиха, че и познавачи на отношенията между хората. и така, пияна била, чукали са се, ок. А да питам критиците от къде знаете за отношенията им и какво ви интересува? Искала е и си го е сложила, някъде да виждате насилие? А какъв стрес би бил за момчето ако тя разтръби, че е била готова а той не е могъл да изчука. хайде моралисти, духайте го. на автора.. хич да не ти пука, такъв е живота, не си и и вадил око.
Просто утре ще си готов за посрещнеш ако на теб ти се случи това.

23.   Да ти кажа честно много е гадно... аз съм жена. Като го прочетох направо настръхнах.. Не за друго, а преди време най-добрият приятел на гаджето ми постъпи така с мен... и то в собствения ми дом. Беше ни на гости, приятелят ми отишъл на работа ( аз въобще не бях разбрала)... и по едно врме се будя щото някой ме съблича.. Стреснах се и много се вбесих. изгоних го... но не казах нищо. Познавахме се от давна и след няколко дни се опитах да му кажа какво ме е обидило. Той ме помоли да забравя и ми се извини. Е, простих му.. След години трябваше да пътуваме за празниците, бяхме голяма компания. Гдажето ми тръгна 2 дни по рано с половината от хората, а аз бях на работа и не можех. Въпросният негов приятел трябваше да кара мен и още една двойка. Вечерта преди да тръгнем мина до нас да се разберем, кой кво да зима, и трябваще да му дам един багаж... Както и да е пихме по бира, смяхме се... после обърнахме на водка и му казах да остане. Оправих му леглото в другата стая и кво да ви кажа... Събудих се а той правеше секс с мен.. Бях замаяна исках да спре, но не го направи.. Сутринта го нямаше. Цял ден ми звъня, но не исках да говориме.. Мебеши ми отвратително, мислех да го издам, но се отказах щото какво да обясня.. Аз го поканих.. И така отидохме на почивка. Аз избягвах а говоря с него. 3 месеца си намирах оправдание да не излизам с тях и 1 ден си поговорихме.. Не съм му простила, но и не го упреквам.. Той бил влюбен в мен.. И за съжаление още ме обича. СЕГА този мъж е моят най-добър приятел, моето рамо.. А аз, аз ли.. все още съм със старото си гадеже, ще се женим след 2 месеца ии аз имам първата си тайна: Неговият най-обър приятел се превърна в мой колкото и да не е за вярване.. Така че пич, говори с нея. жените прощават, а приятелите НЕ. Не си струва зараи жена да скапеш нещо градяно с години.. Кажи й че просто си пил и незнаеш защо не си проявил здрав разум. Че я харесваш, но искаш да ти прости.. Е, ако разбира се и двамата с нея не искате друго.. тогава приятелят ти е излишен... За любовта не трябва да има граници.. Успех!