Споделена история от Тинейджърски

Срамувам се от себе си
Искам да споделя проблемът си, и да получа съвет.
Аз съм на 15 години, а гаджето ми е на 21 като се замисля имаме доста години разлика но в любовта не се гледат годините. Та ето от тук започва проблемът ми, той искаше да правим секс изглежда, че преди го е правил, но аз не. Първият път му отказах, после вторият и третият и най- накрая той искаше да скъсаме, но аз тъй като не исках да го загубя казах му, че съм съгласна. На другата вечер бяхме у тях в началото гледахме филм, смеехме се какво ли още не, но след това той започна адски много да ми се навира, да ме обарва, да ме целува страстно дори докосна гърдите ми - аз му позволих защото не исках да го загубя. Това продължи не повече от 30 минути след това ме грабна и отидохме горе в неговата стая хвърли ме като чувал с картофи на леглото и беше адски агресивен първо съблече потникът ми след това и късите панталонки и останах по бельо гледаше ме право в очите и се събличаше и той. Накрая като останахме и двамата чисто голи той гледаше голото ми тяло непрекъснато стана ми неудобно и понечих да стана но той ме спря, блъсна ме и отново бях на леглото, разкрачи ме и сложи краката ми на гърба си.. тогава проникна в мен толкова бясно, че изпищях цялата къща толкова ме заболя все пак бях девствена умолявах го да спре, но той с неговото си адски много ме болеше спуквах се от рев накрая като свърши целите му чаршафи бяха в кръв като ги видя ме изгони от къщата си и до днес вече 3 дена стана с нито сме се чували нито сме се виждали. Кажете ми какво да правя?

Коментари

1.   Найстина си постъпила глупаво, да не си искала да го загубиш, но не е трябвало да му позволяваш да прави такива неща с теб!!! Мисли какво може да се случи!!!

2.   Хванала си грешния човек!!!! Той е искал само да си направи удоволствието... Абе за мен сегашните лапета на тя възраст само много банални. Ще кажа че гаджето ти е п*ед*ра*т както ти описваш случката просто няям думи. Мразя, Ненавиждам хора като вас за мен такива гаджета са дърти 15 годишно и 21годишно най-много 3 години разлика за толкова малки, който мисли че съм права да каже своето мнение и ако съм права да каже че подкрепя мен - номер 1 - понеже съм 1-та писала кометар

3.   Ами, нищо. Какво можеш да направиш, да не би да умираш от желание отново да си с него? Не ти ле е стигнал ужаса?
Просто забрави, остави си сефтето в миналото и внимавай следващия път. Защото ти си била просто едно изплашено 15 годишно момиче, което е плачело докато "приятеля" му почти го е изнасилвал. А за финал на цялата драма и те е изритал. Това не е и педофилия, не знам що за болен мозък ще стигне до там. Не го търси и не се занимавай, знае ли човек, може и с малко да си се разминала, може и да не си първата. Най-добре отиди на гинеколог да погледне положението, защото както го разправяш не ми звучи като да си била възбудена, а ако не си била сега си и протрита. Честито.

4.   Искал е само секс от теб. Поне ще ти е за урок че повечето момчета на 20-24 години търсят само секс от такива 15 годишни като теб.

5.   Била си за едното... ч*кане. С една дума те е изнасилил. Това е подсъдимо, ти нямаш и 16. Можеш да се оплачеш, той само те е искал за единия секс. Мило момиче, просто... не знам какво да ти кажа. Отиди при семейството си и им кажи, ти си малолетна, ще го осъдите от раз. Само те е използвал. Вече не му трябваш. О боже, как лъжат децата... Отивай при семейството си, а после в полицията. Този може да е някакъв манияк.

Ел:)

6.   Изнасилена си! Отиди в полицията и напиши показания..

7.   Изчакай той да ти се обади!

8.   Това си е чисто изнасилване, разкажи на родителите си и се подай жалба в полицията.

9.   Абе каква любов и секс на 15 бе. Учи си уроците, после ми прави секс. Аман от такива теми и лапета, които още сучат, а са тръгнали да правят секс.

10.   Няколко са нещата които трябва да направиш.
1. Тест за бременност, купува се от аптеката струва към 4лв.
2. Да си намериш приятел на години близки до твоите.
3. да кажеш на майка си защото каквото е станало станало е и няма как да се върне назад, нищо, че ще ти се скара, това е за предпочитане пред някоя нежелана бременност, болест или друго усложнение. Майките винаги прощават, е разбира се преди това добре се навикват.
4. Успокой се и скъсай с този комплексиран малоумник, а той е такъв, защото ако беше нормален нямаше да ходи по деца и да ги насилва.

11.   Обади се в полицията и кажи, че са те изнасили, какво друго да правиш...

12.   Тоя е за затвор... ако ти бях брат направо щях да му да му оставя голям белег.... кажи на баща ти.. той ще му види сметката

13.   Ами за мен това си е чисто изнасилване, но в институциите няма да го приемат така. Все пак сама си отишла в къщата му и си позволила да те съблича и т. н не знам честно казано какво да те посъветвам. Защо не му потърсиш сметка? Попитай го как е възможно да се отнася така с теб ако ти се направи нещо му кажи, че ще подадеш оплакване в полицията... не знам не е зле всъщност да помислиш в/у този въпрос, но както казах не вярвам да се отнесат с разбиране към ситуацията. Отиди на гинеколог може да имаш разкъсвания или замърсявания да не говорим, че може да е свършил в теб... не знам какво да ти кажа момиче първо отиди на лекар след това мисли за останалото, това не е шега работа, послушай ме!
Габи, 18 год.

14.   Той не те е заслужавал, просто е един простак.

15.   Каквото си направила, си направила... Никой не може да поеме отговорност за собствените ти действия...
Според мене доста глупаво си постъпила...
Изчакай да видиш как ще се развият нещата, но не възлагай големи надежди на това подобие на връзка...

16.   По принцип може да се смята за изнасилване, но авторката трябваше да отиде веднага в полицията/на лекар.
Сексът с лица над 14 г. в България е позволен, но докато навършиш 18 имаш повече права - трябва да докажеш само, че е имало полов акт и да кажеш, че не е бил доброволен. При възрастни жени не е така - доказват се акт недоброволност.
Тъй като авторката е изпуснала този момент, нека направи тест за бременност и да не се занимава повече с този.

Като жена мога да ? кажа, че повечето от нас нямат добри спомени от 1вия път. Животът продължава... Поне девствеността вече я няма и другия път няма да боли, но аз на нейно място бих изчакала няколко годинки, за да ми дойде първо акълът.
Ако всички жени почнем да съдим за изнасилване първите си мъже, защото са ни причинили болка и ни са изглеждали като себични свине в леглото... авторката няма от какво иначе да се срамува, дано се е поучила, другити е лесно

17.   Глупости! Каква полиция? Момчето е на 21 години, нормално е да иска секс. Ти да не си се захващала с него! Добре, де! Ако чувстваш, че си била изнасилена и изпитваш нужда да го накараш да си плати за стореното наистина може да подадеш жалба, но според мен е по-добре да разрешите проблема помежду си като цивилизовани хора. И не се срамувай от себе си, нищо лошо не си направила.

18.   Ако е имало толкова много кръв както казваш, може да имаш разкъсвания. Трябва спешно да те види гинеколог, ако трябва да се зашива нещо да не стане късно, да се получат и сраствания или нещо друго.
Както и тест за бременност, но по-късно.

19.   Ще ти кажа какво е станало. Този просто те е използвал за едното съвкупление, хванала си се с грешния човек, защото нямаш акъл.

Venjus

20.   Честито изнасилена си, хващай мама и в районното или тати и нагости у тях пак само, че него да го насилвате. Айде успех и следващият път тръгни с някого на своите или максимум 3 години. Не мога да ви разбера толкова свободни момчета има а вие ходите по някакви педофили. Явно ще си останем сами докато вас ви изнасилват.

21.   Абе какви глупости говорите? Изнасилване? Много вещи се показвате? То, да не е да отиде в полицията и да каже "ами изнасилиха ме" и те да отидат и да го затворят доживот. Много филми сте гледали!
За изнасилване е трябвало първите 24 часа (доколкото помня) да се отиде на лекар. Тя този срок го е изтървала, така че най-много да се изложи и да и се изсмеят, друго няма да постне - унижение (за себе си, родителите си) и подигравка.
На авторката ще й кажа, да не бърза да пораства. Няма нищо смешно и лошо да бъдеш дете, каквато си ти! Радвай се на безгрижието сега, за мъже има време.
Онзи мухльо на 21, не се надявай да ти звънне, защото според мен като е осъзнал вече какво е направил, просто няма да има смелост да ти се обади. Не се обвинявай, не си виновна :)

22.   Аз съм авторката на тази история с момчето се оправихме той ми се извини повече няма да се виждаме нито да си говорим ще забравим за случката и ще се направим, че не се е случвала колкото до мен направих си тест за бременност не съм бременна, гинеколожката ми направи няколко изследвания видя ме и утре или по-други ден ще се видя с нея, а до колкото родителите ми казах им имаше голям скандал но ме подкрепят във всичко и това е много важно за мен.Сега ми е по-спокойно нямам кой знае какви разкъсвания и така продължавам да живея и много благодаря за коментарите ви - помогнахте ми наистина. И за напред ще си търся приятел на моята възраст повече няма да правя отново тази грешка.

23.   Докладвай го, той все лак те е изнасилил, а ти си малолетна!

24.   Това си е живо изнасилване, просто го забрави и не се занимавай повече с него!
Ако търсиш любов, няма да я получиш от някой, който няма никакво уважение към теб!

26.   Виж повечето хора няма да те разберат по начина по който аз те разбирам! Знам какво е да си готова на всичко за някой който обичаш. Имам приятел не сме гаджета просто приятели познаваме се от както сме били на 1-2 години. За това момче съм готова на всичко! Ти си направила същото, но не си преценила какви могат да са последствията. Той не е държал изобщо на теб.

Бих те посъветвала да кажеш на вашите и полицията, това ще е правилното решение, но винаги има и 2ри вариант той е да си замълчиш и да бъдеш по горда и смела от всякога, защото когато вашите научат следва конско което си длъжна да чуеш и е правилно но помисли за подигравките който ще отнесеш от връстниците ти как ще говорят за теб повечето кора ще те нарекат и к*урва а ти не си такава! Помни избери правилното и бъди горда!