Споделена история от Тинейджърски

Гаджето ми ме тормози
Здравейте аз съм момиче на 17 години имам си приятел и с него сме от 2 години заедно той е на 19. Преди 2 месеца ми се случиха доста плашещи неща свързани с него в последните дни се държеше с мен адски грубо, обиждаше ме, удряше ми шамари пред общите ни приятели, караше ми се как сутиенът ми се показвал и тем подобни също така когато сме заедно все е нацупен и ме гледа накриво и аз не разбирам каква е причината. Говорила съм с него и разговорите ни винаги приключваха с бой и караници.

Майка ми видя синините, които имам по лицето и по цялото ми тяло и искаше да се обажда в полицията - аз я спрях. Не искам да се стига до полиция пък и това не е да бъдеш пребит до смърт просто той има някакъв неразрешен проблем с мен, но аз не разбирам какъв и искам да ви попитам на вас случвало ли ви се е такова нещо и как сте постъпвали, как да постъпя и аз?

Коментари

1.   Зарязвай го! Как така ще те удря та чак и синини? Аз ако така ударя момиче съвестта ми ще ме изяде! Не е за теб ;)

2.   Остави го този идиот, не те заслужава.

3.   Случвало ми се. Той беше най-голямата грешка в живота ми, причини ми толкова мъки и страдания, но и аз бях глупачка като теб да се мъча да разбера какъв му е проблемът с мен...Не се занимавай, избери по-добър човек до теб.

4.   Зарязваш го! Ще се намери момче, което да те уважава и цени (:

5.   Зарежи го, като те тормози...

7.   разкарай го какво се чудиш? !

8.   Късай с него! Никой няма право да ти посяга и да те унижава по подобен начин!

9.   Аз се чудя какво още правиш с него, зарязваш го и си намираш свестно момче.

11.   уха! Чак синини не се спирай пред нищо и го зарежи!

12.   Какво да ти кажа? Вие сте от онзи тип двойки, които се скубят, дращят, пребиват и някрая все казват, че нищо сериозно не е станало. Малко бягате от стандартния модел, но няма лошо, не може всички да са еднакви. Предупреждавам те, че връзката ти няма да е дълга и изпълнена с хармония. Такива връзки обикновено не са трайни, а ако са е още по-лошо. Хубаво ли е да си с човек, с когото не можеш да говориш на общ език? Ако на мен ми се случи гаджето ми да ми удари шамар и да ми направи синини по лицето ще го зарежа. Ако го обичам може и да му простя първия път, но ако това става системно не мога да бъда с него, мислейки си, че има просто "някакъв неразрешен проблем" с мен. Замисли се дали това е човека, с когото искаш да бъдеш!

13.   Зарязвай го веднага тоя "бияч"! УАУ- щом те бие и се държи като твой "господар", не виждам защо си още с него.

14.   остави го, не те заслужава. Едно момче никога не трябва да удря жена. Та нали си дама? Той трябва да те защитава и подкрепя, а не да те бие. Ако някога ме удари момче... ще е последното нещо, което е направил с мен!

15.   Ти си луда да стойш при него да те бие до синини :Х зарежиго има много момчете които биха те оценили за това което си а не заради това което на него не му харесвало...

16.   Не си съсипвай младоста или по-лошо - целия живот, заради тоя ла**ар .. Я се замисли "кой по дяволите е тоя, че да ме удря?!" Ти да не би да се имаш за негова собственост, за негова вещ? И той случайно да не ти е господар, родител ?? Я му тегли една и се вземи в ръце, защото ще страдаш много .. Сега те бие до посиняване, а ако останеш с него след две години какво ще ти прави?! А? ... Имал проблем с тебе? Глупости, не мисли, че ти си виновна, ако си виновна за нещо той трябва да поговори с теб, да ти обясни, не да те бие, сякаш си му непослушното паленце .. Мразя такива, честно .. Мъже, имат се за господари, само защото са по-силни физически .. :Х

17.   "пък и това не е да бъдеш пребит до смърт. " Ти чакаш за бъдеш пребита до смърт ли късай с тоя. Не е редно да те бие млада си живота е пред теб ;) съжалявам за израза си "Ти чакаш за бъдеш пребита до смърт ли. "

18.   Дам позната история и аз скоро скъсах с приятеля си заради това постоянни караници посегна ми веднъж и ме убиди пред общите ни приятели. Казах повтори ли се това е края, той не ме послуша втория път от блъсканията в стената ръцете ми целите бяха в рани и в кръв но се замислих това отстрани как изглежда казах си мога и го оставих колкото и да го обичах и да страдах за него. Някъде там има човек за теб който си заслужава не се тревожи и с друга да тръгне няма да се задържат мн като го видят що за стока е ; ) откажи се..

19.   От какъв зор ще ти посяга? Ти не си боксова круша, че да те бие

20.   Как да постъпиш ли? ЗАРЕЖИ ГО!!! Не знам какъв проблем има гаджето ти, обаче НИКОЙ, запомни НИКОЙ няма право да ти посяга физически! Да се поскарате за нещо-да, случва се, но да те бие-в никакъв случай!!! И колкото по-скоро го направиш-толкова по-добре, защото щом те е ударил веднъж, ще има и втори и трети и десети път. И накрая дори без да искаш ще се намеси полицията. Я съседите ще подадат сигнал за шумен скандал, я ще те пребие толкова, че ще ти трябва доктор и лекарят ще се обади на полицията...
Така, че полицията ти е най-малкия проблем, момиче спасявай се! И запомни ВИНАТА НЕ Е В ТЕБ! И аз съм имала токсична връзка и знам какво е. Мислиш си, че си сгрешила, че си глупава, че си недостойна, че си заслужила боя, защото си направила нещо не както трябва, самообвиняваш се, стараеш се с всички сили да му угодиш, започваш да ходиш като върху тънък лед, по сто пъти премисляш всяка дума, защото не знаеш кога и с какво ще го ядосаш и пак ще последва скандал... и накрая се сриваш психически, но дори и тогава не търсиш помощ, защото си твърдо убедена, че си го заслужила. Аз просто имах късмет, че ми отвориха очите, че това не са нормални отношения, иначе сега щях да съм в някоя психиатрия след опит за самоубийство. За това, моля те, не повтаряй моята грешка и се спасявай!!!