Споделена история от Тинейджърски

На 19 год. съм без секс
Даите ми съвет моля ви, на 19 години съм (момче) и още несъм правил секс. Проблемът е в това че съм с наднормено тегло и съм комплексиран, но иначе съм готин и съм имал комплементи от жени. С кестенява коса, зелени очи, магнетични вежди и страхотни устни и т.н. Но съм дебел подяволите, имал съм гаджета не да съм нямал, но само натискане и целувки все не се стига до секс. Кажете жени проблем ли е за мъжа да е леко закръглен. Несъм някои исухлен дебелак, обличам се прилично имам си хигиена и както казах съм доста хубав, целият ми род са дебели, но красиви. 182 см. съм и 110 кг.

Коментари

1.   Аз такива обичам, високи и яки. Всичките ми гаджета включително и сегашният ми мъж са били такива. Като гледам височината и килограмите са почти същите и много си им е хубав.

2.   Еми според мен проблема е явно в характера ти а не във външността, защото щом са те харесвали момичета-в характера ти е причината да не си легнат с теб! Най-добрият ми приятел е със същите размери но винаги е заобиколен от жени!

3.   Благодаря ви, много ме изпокоихте последните седмици ми бяха много трудни.

4.   Започни да ходиш на фитнес така ще си изградиш тялото и ще премахнеш проблема с наднорменото тегло. Успех. :)

5.   Имайки предвид височината и килограмите ти, според мен не би трябвало да имаш такъв проблем с момичетата, аз съм момиче и определено харесвам по-едри мъже, но не знам защо по- едрите мъже предпочитат по-дребни момичета и обратното. Мисля, че повечето момичета харесват едри мъже и просто не си имал подход да поискаш това, което ти трябва. Повече смелост и успех!!! А относно коментара на номер 4, момчето е писало, че има и известна доза ген във външния му вид, за което повярвай ми фитнеса не винаги е способен да помогне, помага но само до известна степет, все пак костната структура не се топи с фитнес. Надявам се да съм успяла да ти помогна по някакъв начин и изобщо не се комплексирай от наднорменото си тегло, не може всички да изглеждат с перфектна физика, но точно за това има и хора с различен вкус. Има много дебели и красиви хора, както много слаби и грозни, едва ли е някакво откритие, това се среща ежедневно, както и обратния вариант. А ако си от момчетата, които са едрички и харесват по - дребни жени, значи има една причина да не се получава. Късмет!

6.   Проблема може би не е в наднорменото ти тегло, а по - скоро в избора на партньор. Предполагам си падаш по слабички дами, а очите не ти лепват по по - пухкави( като теб, например). Имам познат красавец като теб, който по жени над 60 кг не поглежда - дебели му били, а той поне с 20 кг наднормено тегло и после обвинява жените - капризни били, падали си по - пари и т.н. А ти си все още малък да се отчайваш, че не правиш секс, с времето ще натрупаш опит (което също е от значение) и ще видиш как ще се оплакваш, че не можеш да се оттървеш от представителките на нежния пол. Успех!!!

7.   Всичките ви коментари ми помогнаха най вече на номер 5 благодаря ви! Сега ходя с гордо вдигната глава. Само да отбележа, че найстина гена ми е такъв и колкото и да спортувам и да ходя на фитнес дори и да сваля някое кило след това пак си ги връщам и така. Благодаря ви:)

8.   Хубаво е човек да има самочувствие, ама не прекалявай с него, все пак самочувствие без покритие не е нищо. Относно фитнеса мисля, че мога да те посъветвам, аз лично бях адски слаб преди да тръгна на фитнес преди около година и след толкова време съм качил едва 3-4кг(нищо не съм пил), но с твойта структура можеш да станеш културист ако се понапънеш, а ако просто искаш да отслабнеш за кратко време купи си някаква химия за ускоряване на метаболизма и тръгвай на фитнес!!!

9.   Не го слушай горния коментар! Химия! А после като те увреди тая химия! Екстра си- висок и едър! Аз съм нисичък и слаб и за много жени не представлявам интерес. Тези, които имат акъл идват при мен, защото и аз мога да им стоя на нивото!
Химия! Стига глупости! Ще те харесат тъкав какъвто си, както и мен са ме харесвали заради мене си и ще продължават да го правят! Може и да е по-рядко, но поне сме истински!

10.   Човек, незнам какви са проблемите, но аз съм 185 кг, а преди година бях 110 кг. Неспираха да ме свалят жени и мога да ти кажа, че невярвам в килограмите да е проблемът (може би, прекаляване с бирата).

Важното е ти да се харесваш. Другите да не те интерисуват.

11.   И аз имам същия проблем. Не се притеснявай! Аз съм висок 170 см и тежа 115 кг и аз се виждам в чудо с момичетата, но какво да се прави?

12.   Номер 10. Проблемът е, че си нисък. Иначе, успокой се, ще срещнеш твоята половинка :)

13.   Мило момче, аз имам приятел, който е леко пълен - 80кг, но той спортува - дига тегжести и така е винаги във форма, предлагам ти да спортуваш и ти и ще се чувстваш винаги отлично както физически, така и психически. И знай - че за всеки влак си има пътници.

14.   Момче, фитнесът едва ли ще ти помогне особено, само ще се изтезаваш. Приятелят ми е 110 кг., много си го харесвам такъв, предишния беше 120 кг., а бившия съпруг-около 100. Мъжът трябва да е поне сто килца, иначе какъв мъж е? Странното е, че такива мъже си падат по кльощави жени. Аз съм 57 кг. и си падам по такива като теб. И има много други като мен, та проблемът ти е в това, че още не си срещнал подходящата девойка.

15.   Много си си добре, ако сметне6 , че е необходимо помотай се малко във фитнеса

16.   182 110kg не е добре приятел не е...ти си висок и носиш кг но сърцето се товари и след време ще ревеш.. залепи на 90-100 и не бягай нагоре!

17.   Според мен основният те проблем не са килограмите а самочувствието!

18.   Здравей!И аз като теб преди бях много пълничка,правех много диети пиех много хапчета и спортувах но ефекта след това го нямаше свалиш 2кила качиш после4 кг,аз мога да ти препоръчам едни хапчета за отслабване казват се лида аз си го поръчах отwww.moetotialo.hit.bg и свалих 8 кг за един месец,а от моята приятелка знам че колкото повече са килограмите толкова повече сваляш,желая ти успех аз бях 85 кг и след втората опаковка вече сам 70 и сам много доволна !

19.   Споредз мен си абсолютно съразмерен.Виж колко си висок,естествено,че ще тежиш,не си дебел,ако се задържиш на тези килограми, на повечето хора им е тежък кокъла,а не сланините.

И с мен беше така,но разбрах,че не съм дебела,просто високите хора винаги са тежки,не защото са дебели,а защото не може да си висок и с малко кила,трябва да има равновесие. Аз съм 167 см и тежа 53 до 55 кг (което за момиче е множко) и то съм само на 14г,но от рода ми са високи,не съм дебела,просто е от височината.И при теб е така...
Сиво

20.   Аз мисля че са множко килограмите ти и трябва да свалиш поне 15 и не ги слушаи че мъжът трябвал да тежи поне 100 кг а гледаи да отслабнеш и то на всяка цена за твое добро е повярвай ми

22.   ходи на курва

23.   Ае още си на 19 пф кво според мен на 19 е нормално да не си правил. Само женкарите и курвите биха казали, че ти е късно, понеже те са почнали на 15

24.   Според мен, ако това ти е комплекс, трябва да направиш нещо по въпроса. :) Наистина, щом рода ти е такъв, може да ти е трудно, но пък защо не опиташ? Не ти казвам да го правиш заради жените, а заради теб самия. Повярвай.. като се погледнеш в огледалото след време, ще се чувсташ страхотно! :)

-AnonymousGirl

25.   Аз съм момче на 18 години. Братле както пишеше в някои от коментарите хадо на фитнес НО не за да отслабнеш като например да бягаш на патеката или да се препотяваш на велоергометъра а да дигаш за маса. Направи си карта в някоя фитнес зала. С картата имаш право на инструктор, той ще ти направи програма и тази масна тъкам вместо да я свалиш, ще я превърнеш в мусколна маса. (Извинявам се за израза) но вместо да си 110 кг плондер ти ще станеш 110 кг машина. Дано да съм ти помогнал.

26.   Брато, знаеш ли че преди около година бях 115кг. а сам висок 1. 75 година по-късно, сега сам 1. 77 и съм 94кг. ;) старите ми дънки, като ги слагам сами падат. :D според мен още малко трябва да отслабна, а това за мацките, всичко ще се нареди ;)

27.   Братле аз сега съм 1. 77 94кг. а преди година бях 113кг. не знам как ги свалих така бързо, но за мацките не се тревожи всичко ще си дойде на място ;)

28.   Хмм, чета коментарите и се смея. Братле, моя съвет е: Ако искаш да си некъв готин тип тря полагаш усилия разбираш ли? Видях някакъв коментар от типа: Колкото и да ходиш на фитнес не можеш да промениш костната структора. Да това е така, но като свалиш всичките сланини всичко ще се оправи. Тренирай 1-2 годинки удари едно Винстролче, когато говориш с някоя жена мисли 5 пъти преди да кажеш нещо и ти гарантирам, че няма да ти слязат от кура :)