Споделена история от Тинейджърски

Разбито сърце-не мога повече така!
Здравейте! Чета тук много различни истории, и накрая реших да споделя и моята, защото вече не издържам така!
Ще ви разкажа всичко отначало, за да не се объркате!

Преди два дни, бях на гости при баба си и тогава излязох с приятелки и отидохме в градската библеотека. Там има компютри и реших да вляза във фейсбука си и видях, че момчето, което харесвам ме е отбелязало! Реших да погледна! И какво да видя-той ме отбелязал като ку*ва! Бях шокирана! Тази година щях да ходя на събор при него тъй като сме в различни градове! Но заради шока, в който бях съм забравила да си изляза от фейсбука у нас на лаптопа си! Нашите са го видели и са страшно разочаровани заради това, което той е написал за мен! Забраниха ми да ходя там и не искат изобщо да се виждам с него. А неговите родители също са против това да се виждаме, те не ме харесват особено.
Веднага щом видях това му се обадих! А той обвини един от моите съученици, че му е разбил паролата и го е написал от името на Д. (моето момче)

На следващия ден го попитах защо го е направил, а той ми каза, че неговите приятели са го накарали да го направи! Извини ми се, а на следващи я ден си говорехме и аз го попитах защо слуша приятелите си за такива глупости и той каза че си няма на идея защо!!! Не знам какво да правя! Споменах ли че и той ме харесва? (поне така ми казаха) И сега не знам какво да правя! Отчаях се вече! :( Моля ви помогнете ми!

Коментари

1.   Оставяй хората, което не те уважават, независимо от това какви причини изтъкват за това.
Сара

2.   Заслужава да се държиш много студено с него! Просто прехапи устни и не го търси. По натам ще видиш дали ще те потърси.
D. D

4.   само те лъжи... п

5.   Смятам че всички са прави