Споделена история от Тинейджърски

Противозачатъчни и бюст...
Здравейте,
Аз съм момиче на 16 години, със сравнително голям бюст, но не си го харесвам... Самата форма е някак си... не знам, не точно увиснала, ами странна... Поразрових се из интернет и като цяло пише, че противозачатъчните ''наливат'' бюста, правят го по-пищен. Все си мисля, че може би, ако станат леко по-кръгли и големи, ще изглеждат по-добре. Прочетох много положителни мнения за Ясмин, но ме е страх да пия, тъй като засега не водя полов живот /една от причините е, че ми е неудобно от гърдите ми/, а и съм доста малка за такива медикаменти... + Имам намалена функция на щитовидната жлеза и пия хормони... Вие как мислите? Дали е безопасно да започна да ги пия? Дали има ефект и изобщо смисъл? Да се посъветвам ли с лекар? Някакви други идеи как да стегна бюста си?

Благодаря много за вниманието и знам, че въпросите са ми тъпи, но се надявам някои да ми разясни (: Много ще се радвам, историята ми бъде одобрена, тъй като ми е наистина голям проблем(:

Коментари

1.   Момиче на 15 ти казва, че за противозачатъчни се иска задължително резепта от лекар, след като си минала преглед от гинеколког. За възрастта няма значение; и на по-малки им дават за цикъла.
Ако ти се занимава със всичко това- добре.

А за другото: недей да се притесняваш от гърдите си. На всеки са различни и тов ще е най-малкият ти проблем, ако започнеш полов живот.
И забравих да кажа, но ти сигурно знаеш, че след 16 можеш да ходиш на гинеколог без родителите ти да разбират ;)

2.   Споко маце цицорите на жената колкото по големи толкова по добре а и формата не е от значение. Истински пролем е ако си момче и се оплакваш от големи цицки xD

3.   Мое мнение е че не бива да пиеш никакви хапчета! Но всичко е па твоя преценка!

4.   Аз съм на 15г и съм кат щека никакъв бюст нямам. (радвай се, че имаш големи гърди) Нямаш нужда от хапчета! Прави упражнения за стегнат бюст и след време ще си доволна.

5.   Здравей :) Според мен не е безопадно да пиеш каквито и да е хапчета, след като пиеш хормони. Смятам че нямат ефект и смисъл. Но ако искаш посъветвай се лекар за хабчетата. Но ти предлагам да се разровиш в нета и да намериш подходящи за теб упражнения за стегнат бюст, а и така с упражнения ефекта ще е по дълготраен. Успех :)

Мими