Споделена история от Тинейджърски

Имам някакъв проблем
Хора моля ви се помогнете ми, аз съм момче на 16г. и имам гадже на 14г. и отстрани всичко с мен изглежда нормално. Майка ми и баща ми не се карат много помежду си. И на мен не ми се карат, няма за какво, нито пуша нито пия дори още съм девствен. И като цяло всичко си е наред с мен и изглеждам щастлив. Работата е там, че не знам какво става с мен мисля само за тежки болести, самоубийства, дори имам собствен план за самоубийството си с приспивателни и алкохол и въже...не знам какво става, или съм долно комплексарче, или хормона яко ме бие, и аз не знам, уж всичко си е наред на 16 с гадже..сериозна връзка, а нещо отвътре ми подсказва, че нищо не е наред, че няма да се справя с нищо, че живота не е за мен... имам добри оценки в училище... дори смятам да стана психолог, така като гледам съм пълен психопат! Наистина нещо с мен не е наред... кажете нещо по въпроса или помогнете...сад! =[
Извинявам се ако имам грешки.

Коментари

1.   Момче, едновременно ти завиждам и ти съчувствам. Тинейджърка съм на 15: гадже-сложно, по скоро не, оценки-много зле. Аз не пуша, но по повод си пийвам... Не знам какво точно смяташ, че не тие в ред. Нали искаш да ставаш психолог, а ти себе си не можеш да оправиш.
Хормоните си влиаят, ама трябва да разбереш какво точно те подтиска. Дали ще е обстановката вкъщи или пролеми със социялния живот, на училище..???
Цаката на пубертета е ти да си праиш кефа. Излизай повечеи не се депресирай, тва е :) то е на периоди...

2.   Това се получава от хормоните, не си ''психопат''. Предлагам ти да спреш да мислиш за тези неща, намери си някакво занимание, за да запълваш празното време.. Доколкото тези неща въжета ли какво, изхвърляй ги веднага, недей да мислиш, че няма да се справиш в живота.. това зависи единствено от теб.. Вярвай, и горе главата! :)

3.   Отиди на психолог, хем да тренираш бъдещата си професиа :Р
Не се тревожи, тези мисли ще ти минат, май имаш много свободно време, че да мислиш за такива работи, намери си хоби, занимавай се с разни неща, не прекарвай много време пред компютъра, излизай по-често и ще се оправиш. Още си малък, знаеш, че в бъдеще те очаква нещо по-сериозно, но като му дойде времето искаш-не искаш се оправяш някои по-трудно, други по-лесно, ама не е болка за омиране, не е като да те пуснат в джунглата сам без нищо, то дори тогава пак всеки би намерил начин да се справи, вика му се оцеляване. Всички притежаваме такива инстинкти и когато ти се наложи да ги използваш тогава ще разбереш, че ги имаш, успех ти пожелавам и си избии мислите

4.   Нищо ти няма това е временно състояние! Всичко ще отмине и ще се смееш на това! Гледай си гаджето и бъди щастлив!

МаЛкАтА!

5.   Прав си... Бие те хормона. Споко, всички тийн сме така ;)

6.   Хаха, темичката ме разсмя! :D Нищо ти няма, огледай се и виж колко хора има с истински проблеми и се постави на тяхно място. Ако ти ще се самоубиваш, те какво трябва да направят!? Да се самоубият 3 пъти ли? Стягай се...