Споделена история от Тинейджърски

Той ми съсипа живота
Здавейте :)
Чета тук от доста време и най-накрая реших да пиша и аз, да споделя това което ме мъчи!

Преди две свдмици, момчето, което харесвам ме напсува в фейсбук. Попитах го защо го е направил, а той ми каза че неговите приятели са го накарали да го направи! Майка ми разбра и ми забрани да се докосвам компютър! След два дни незнайно защо тя ми се ядоса за нещо и ми забрани и да излизам навън докато не започна училище! Вдигна голям скандал за това момче и започнахме да си викаме взаимно! Скарахме се и аз заявих, че не искам да живея при нея и че не искам да ходя с нея в Англия, където тя искаше да работи а аз и сестра ми да учим! Нашите са разведени и майка ми иска да заминем за Англия заедно с нейния притек, който междо другото има син за втори клас! След като нещата се поукротиха се разбрах с майка си и й се извиних за това, което казах. Но на следващия ден, когато си легнах изобщо не можах да мигна заради стреса! помослих си: "Та какво ще правя когато ида там? Ще се смени обстановката! Ще трябва да изоставя всичките си приятели! А как ще свикна с новото училище, учителите, съучениците! Ами като не знам английски? !? ! "
Боже, щях да умра както си лежах в леглото! Моля ви, помогнете ми!!! Какво да правя? Какво ще правя когато отида там? Моля ви, дайте ми съвет!!!

Пс:Съжалявам за правописните грешки, ако има такива, но съм под голямо напрежение!!!

Коментари

1.   Какво общо има заглавието с темата?

2.   Аз нещо не разбрах - кой е този "той", който ти е съсипал живота. И някаква Англия се намеси и...

3.   Лично аз те смятам за късметлийка за това, че ще можеш да живееш в Англия. Независимо всичко, там нивото на живот е много по-високо от това в България. Приятелите ти... Ще поддържате връзка, но няма как да си останете толкова добри, колкото сте сега. Няма смисъл да го отричаме. Те ще си намериш други приятели там, колкото до английския - учи се, не е проблем. За максимум година ще привикнеш на живота там. В началото ще е трудно, да, но няма как. Мисли позитивно и наблегни на английския малко. На всичко останало се свиква с времето. :]

4.   Стегни се!!!

5.   Здравей! Имай вяра в себе си! :) Колкото до момчето остави го, забрави за него. В Англия ще се запознаеш с нови хора, ще си в друга обстановка, а английския ще го научиш :):)

6.   Момиче кво се косиш толкова, и аз преди година и половина бях влюбена в едно момче и много го харесвах той го знаеше ама мислеше, че се ебавам с него и когато нещата се задълбочиха изкочи една малоумна идея на майка ми да дойдем в Испания с баща ми са разведени!! :) И аз като тебе се бях отчаяла ама всичко с времето! На мене мечтата ми беше да науча английски език, а ти имаш тази възможност и не я пропускай, щото любовта е до време! До 2, 3 месеца си го забравила. :) Аз съм само на 14 и да ти кажа честно досега много неща видях извън България... до някъде живота е по-хубав във чужбина.. нови приятели, нов начин на живот, езика.. ама ще видиш колко ще ти е яко като научиш езика и си намериш приятели. :) и на мене ми липсваха мойте фр от бг, ама с времето почти спряхме да се търсиме и рядко вече се сещам за тях.. имам нов живот и трябва да свикна с него, а и ще си имам сестричка. :) Успех и дано си пробиеш път бързо в даскалото в Англия! :)