Споделена история от Тинейджърски

Майка ми ме задушава
Всеки тинейджър има проблеми с родителите си но при мен вече не се търпи. Майка ми и баща ми са разведени и аз живея сама със сестра си тя е на 10 а аз на 15. Живеем така от една година. Майка ми живее на далече от нас и идва за почивните дни или ние ходим при нея за ваканциите. Имам още една голяма сестра която също живее далече. Аз правя всичко възможно къщата да бъде винаги подредена и сестричката ми да е добре. Винаги е максимално подредено когато майка ми идва но още от влизането тя започва да ми се кара като види малко прахоляк и започва да ме убеждава че аз съм разсипала апартамента. Започва да ми казва колко по подредена била къщата на голямата ми сестра а това не е така. Миналата година имах нов клас и още от началото всички започнаха да ми се подиграват. Наричаха ме грозна и с какви ли не прякори. Не мога да си представя че ще съм отново с тези хора. Не съм грозна защо ме наричат така. Тялото ми е идеално лицето ми има малък дефект но защо трябва да забелязват само него. И мразена от всички без дори един приятел един ден аз се запознах с момче което се влюби в мен такава каквато съм. Чувствах се най-щастливото момиче на света но той беше на 22 години. Писах си с него и майка ми започна да ме разпитва но аз си мълчах. След тава тя се обадила на голямата ми сестра която ми знаеше паролата на Фейсбука и разбрали всичко за него. Днес ми се караше много и се свърза с майка му и разказа всичко. Той ми каза че за малко трябва да спрем да се виждаме. Това беше най-ужасния момент в живота ми знам че е много голям но е единствения който ме пита как съм и ми казва че съм красива. Как да живея без него всичко започва отначало трудното училище дразнещите съученици майка ми и голямата ми сестра които си мислят че постоянно излизам с момчета и разпитват малката ми сестра а аз всъщност нямам и приятели.

Коментари

1.   Била съм в подобна ситуация. Не знам дали ще ти помогна, но според мен ти трябва да обясниш на майка си колко много го обичаш... просто да и обясниш какви са твоите чувства. Накарай я да го приеме и излез с него напук на нея(не е много правилно, но понякога се налага) Поговорете и докажете че за любовта няма граници и възраст. Ако той те обича истински няма да го е страх. Срещнете се някъде не бъди страхлива. Помоли се и ти пожелавам много успех в живота. Знам, че е трудно, защото съм минавала по подобрен път.

2.   Майка ти няма право на глас, щом ви е оставила сами да се гледате. Това е безотговорност от нейна страна! Така, че в случая няма думата. Поговори си с момчето, малка си, но ако иска да е с теб нека те подкрепя. А ако не друг ще си намериш. Колкото до съучениците хич да не ти пука. Вкарай малко самочувствие и нека се изядът от яд.

3.   Мило момиче много добре те разбирам имам абсилютно същия проблем но майка ми ми казва и в какво настроение да съм и кога да се радвам. Направо УЖАС.
П. п. смени си паролата за фб. Сменяй си я вс. седмица. От къде си?
Твоя приятелка :)
Момиче на 12

4.   Как така живеете сами???
Аз горещо УМОЛЯВАМ администраторите на spodeli. net да проверят данните (IP адрес и т. н. ) и да се свържат с компететните органи.

ТОВА Е АБСУРДНО - не може деца на 10 и 15 да живеят без родителски контрол, ТОВА Е НЕДОПУСТИМО!

МОЛЯ администраторите този път да направят компромис и да разкрият личните данни на компютъра им пред органите на реда за да си свършат работата.
Това не е мо молба, това е и подсещане да си свършат гражданското задължение - при случай когато може да се предвиди, че има вероятност да стане нещо и после да си удряме главите в стената - но тогава ще е късно...

5.   От авторката-ние не живеем напълно сами чичо ни ни помага това е анонимен сайт и мисля че не трябва да се издирва адреса на компютъра. доколкото този който предлага аз не искам допълнително проблеми.

6.   Абе вие луди ли сте бе откъде да знаем че това не е шега или измислена история по-добре проумейте че всичко е анонимно и някой може да си направи базик. Аз например твърдя че живея в пещера защото родителите са ме изгонили и гаджето ми е мече а те не ми дават да бъда с него вие разбирате ли че пишете неуместни коментари.