Споделена история от Тинейджърски

Защо е така? Момчетата, които харесам не изпитват нищо към мен и обратното.
Здравейте!
Аз съм момиче на 17. Съвсем нормална съм си и има доста момчета, които ме харесват. Проблемът е там, че в мен се влюбват все неподходящите. Момчетата, които харесам не изпитват нищо към мен и обратното. Не знам защо се получава така... имала съм краткотрайни връзки, но не това търся. Все попадам на момчета, които искат едно и също.

Не се обличам предизвикателно, нито се държа така, но явно в главите на хората се върти едно и също-как да спят с мен. Едно момчe, което страшно много бях харесала, ми каза че ще тръгне с мен само ако цитирам "дам дупка". Направо незнам аз ли все харесвам такива или мен все ме харесват такива!

Коментари

1.   Имах същия проблем и все още го имам, но опитваи просто с различни хора и всичко ще си доиде от самосебе си, няма какво да го мислиш. Аз също съм на 17 но има време за всичко. Успех

2.   Ми повечето момчета искат това един секс само да си говорят после кой коя е докачил и така извинявам се за думите си но просто сам момче но не от тия дето искат само секс ами и нещо друго в тоя живот :) на 20 години съм но рядко се намира момче което да не иска само за секс да те хареса, просто така се научиха повечето вече да се правят на голямата работа и да ти обръщат гръб после всякаш не те познава след като си му била поредната бройка пък. Ти ако на някой по акъла само за секс няма да те остави после ще те знае какво преставляваш и ще разкаже на приятелите си за теб и става една голяма каша забъркана изстория тва е дано сам ти помогнал..........

3.   Здравей миличка

Аз съм на 20 и го имам тоя проблем още от 15годишна. За съжаление просто не се получава любовта когато я искаш.. аз съм била наранявана много, и в момента съм, но продължавам да вярвам че има мъж за мен който ще ми даде любовта за която мечтая и живея
вярвай и ти в това, колкото и да е трудно!

4.   Има и свястни хора! Търси интелигентни хора- те също искат секс, но обикновено те са постоянни и правят добри връзки, на етап пубертет може и да не успяват , защото всике гледа тежкарлъка и ги подминават! За разлика от твойте момчета, те не търчат наляво надясно да се хвалят с поредната оправена мацка!

5.   И с мен е така но вече това момче което харесвах станах гадже с него.

7.   Аз пък съм мъж, но като момче не мислех само за секс. Това беше на заден план. Търсех НЕЯ - която да обичам повече от себе си. От нея очаквах да бъде интелигентна, с нормално тяло - като мене и да ме разбира ( да иска да общува с мен, да разсъждава....). Е, всички които обичах безумно, ме смятаха за нищо.

Вие просто не сте в състояние да оцените тези, които ви обичат, а оценявате другите.

Резултат за това, че бях такъв какъвто твърдите, че искате, но реално не искате - девствен до 27 годишна възраст. На 32 - първото ми свършване - с платена проститутка. Сам.

8.   Как да накарам момчето което харесвам да ме хареса? Какво да направя...той харесва друго момиче!

9.   И аз съм така много ми е гадно никой не ме харесва

10.   И аз съм така но всичко започна да се променя така, че не се давай лесно. И когато харесваш едно момче бъди само негова !

11.   еми и аз съм така но какво да се направи почти всички изкат само секс и после те захфрлят като непотребна вещ има една група атски свесни мъже но тъжното е че тази група мъже е все заета такъв мъж не се намира той сам идва при теб бъдете търпеливи за всеки влак си има пътници това е от мен

12.   Аз съм на 13 години. Много харесвам едно момче от класа ми, но той харесва друга. Как да го накарам да ме хареса?

13.   Не е важен външния вид! Важен е характерът.

14.   №2, ако това че моимчетата" искат само единия секс" е оправдание за решението ти да нямаш никакви контакти с момчета, то помисли си сериозно дали пък ако не допуснеш секса, надниквайки ОТВЪД него няма да разбереш какви са ИСТИНСКИТЕ желания на момчетата.

18.   неграмотно

21.   знам какво ти е аз съм в същото положение знам ужасно е

23.   Твърде много си вдигнала летвата миличка Не прескачай сянката си задоволявай се с това което имаш не прескачай възможностите за да не останеш СТАРА МОМА

24.   Здравейте аз съм момиче на 12 години и си харесвам едно момче което е на 13 години. Но май то не ме харесва. И не знам дали не ме харесва защото съм по ниска от него или просто не ме харесва. А може би ме харесва но не иска да си го признае. Харесвам това момче от 11 годишна. Винаги ме харесват все неподходящи. И затова съм решила лятото да правя тренировки за да стана по-висока за да ме хареса. Затова не се предавайте. Направете всичко възможно ако си харесате някое момче о то да ви хареса.

25.   Човек, когато иска нещо не става. За да те харесат тебе, първо ти трябва да се харесаш, да се цениш и най важното, да имаш самочувствие..! То и аз харесвам едно момче от скоро, но незнам той дали ме харесва?

30.   Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1. Напиши името на човек от срещуположния пол. 2. Кой е любимия ти цвят от тези – Жълт, черен, зелен, син или червен. 3. Първият ти инициал: А-P, Л-Р, С-Я. 4. Месецът ти на раждане. 5. Кой цвят харесваш повече-черен или бял. 6. Напиши името на човек от същия пол като теб. 7. Любимото ти число. 8. Калифорния или Флорида. 9. Кое харесваш повече: Езерото или океанът. 10. Напиши желание.

Отговорите:

1. Това е името на човека, в който си истински влюбен. 2. Ако си избрал: Червено – Ти си жив и изпълнен с любов. Черен – Ти си скромен и агресивен. Зелен – Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие. Син – Ти си човек със спонтанен характер. Жълт – Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора. 3. Ако инициалът ти е: А-Р – Имаш много приятели и любов в живота. Л-Р – Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще. разцъфне. С-Я – Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро. 4. Ако си роден през: Януари-Март – Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се. влюбил в този, който не си очаквал. Април-Юни – Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго. Юли-Септември – Ще имаш незабравима година с много промени. Октомври-Декември – Годината няма да е от най-добрите, но ще. откриеш сродна душа. 5. Ако избереш: Черно – Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много. промени и ще се радваш на тях. Бяло – Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще. направи всичко това, но може и да не го разбереш. 6. Това е най-добрият ти приятел. 7. Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота. 8. Ако избереш: Калифорния – Обичаш приключенията. Флорида – Романтична душа си. 9. Ако избереш: Езерото – Верен си на приятелите и си малко резервиран. Океан – Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора. 10. Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час

31.   Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1. Напиши името на човек от срещуположния пол. 2. Кой е любимия ти цвят от тези – Жълт, черен, зелен, син или червен. 3. Първият ти инициал: А-P, Л-Р, С-Я. 4. Месецът ти на раждане. 5. Кой цвят харесваш повече-черен или бял. 6. Напиши името на човек от същия пол като теб. 7. Любимото ти число. 8. Калифорния или Флорида. 9. Кое харесваш повече: Езерото или океанът. 10. Напиши желание.

Отговорите:

1. Това е името на човека, в който си истински влюбен. 2. Ако си избрал: Червено – Ти си жив и изпълнен с любов. Черен – Ти си скромен и агресивен. Зелен – Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие. Син – Ти си човек със спонтанен характер. Жълт – Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора. 3. Ако инициалът ти е: А-Р – Имаш много приятели и любов в живота. Л-Р – Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще. разцъфне. С-Я – Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро. 4. Ако си роден през: Януари-Март – Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се. влюбил в този, който не си очаквал. Април-Юни – Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго. Юли-Септември – Ще имаш незабравима година с много промени. Октомври-Декември – Годината няма да е от най-добрите, но ще. откриеш сродна душа. 5. Ако избереш: Черно – Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много. промени и ще се радваш на тях. Бяло – Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще. направи всичко това, но може и да не го разбереш. 6. Това е най-добрият ти приятел. 7. Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота. 8. Ако избереш: Калифорния – Обичаш приключенията. Флорида – Романтична душа си. 9. Ако избереш: Езерото – Верен си на приятелите и си малко резервиран. Океан – Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора. 10. Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час