Споделена история от Тинейджърски

Дайте ми съвет
Ами момче на 16 години! ако това е от значение, искам да споделя нещо с вас! Имах 3 момичета които обичах до болка наистина обичах ги повече от живота си, от много години на сам се измъчвам от мисълта.. че те не са ме обичали, това ме навява на мисълта че всички жени са еднакви, .. просто това за мен е ужасно.. да разбера че не съм значил нищичко за тях, а правех всичко за тях, бях мил, грижовен и всичко което може да даде едно добро момче на своята половинка! , Намразих себе си.. намразих външният си вид, и винаги когато се погледна в огледалото си казвам че са ме изоставили защото не съм хубав като другите. Моля без ебавки.. кажете какво да правя? как да постапя за напред в живота? !

Коментари

1.   Момче, ти си едва на 16! Пубертета яко те гони, както и негативните мисли. След някоя друга годинка ще мине това. Не вини момичетата, за всяка раздяла са по-малко виновни и двете страни. А колкото до това, че си ги обичал до болка - не ми се вярва. Само на 16 си, знаеш ли колко още момичета ще срещаш? Не се измъчвай сам.

Муцито.

2.   опитаи да промениш визията си направи нещо различно и не се впрягаи толкова като бях на твоите години и аз бях така всичко си идва на мястото един ден

3.   Ако не се харесваш сам и другите няма да те харесат. Повтаряй си, че просто те не са били момичета за теб и някъде там те чака Тя, тази която ще те обича до болка- точно толкова колкото ти нея. Пожелавам ти го от цялото си сърце! :)
П. С. Не знам има ли някакво значение, но момиче съм. xd

4.   Слънце, ти си на 16 бил си влюбен само в 3 момичета. Ако на света имаше само и единствено 3 момичета то-да, всички са еднакви. Но уви бог е наказал вас мъжете, създал ни е, накарал ни е да имаме месечни неразположение, слаби нерви и нека ви. Спри да се впрягаш толкова и си изживей годините YOLO (you only live once). И спри да мразиш външността си, характера и не знам какво още, нека правилното момиче те хареса заради теб самия, а не заради мускули и лак за коса.
И.

5.   малък си ще намериш, подходящо момиче на тези години не можеш да очакваш мн явно на момичетата им се е живеело не са искали сериозна връзка... но всичко ще си дойде на мястото.

6.   Най-мразя репликата ''всички жени са еднакви''. Сигурна съм че момичета които ''обичаш'' са красавици които искат да си запълнят бройката, много си ревнив и ги ''задушаваш''. Не умееш да ги преценяваш или нещо друго.. Може би ако опишеш някоя твоя връзка и как сте се разделили ще можем да ти помогнем повече. :-)