Споделена история от Тинейджърски

Да чакам ли принца на бял кон ?!?
Здравейте, момиче на 16 години съм. Преди 2 години се запознах с момчето на живота ми! И все още нещата м/у нас не са приключили. Той винаги е искал неангаширащи връзки (докато не се влюби и не беше зарязан. От тогава се промени и стана свестен ) и иска да сме в неангавираща връзка щото имал да учи тъй като му предстояли матури... а преди 2 години беше "играч" не му стигаше едно момиче и точно за това още преди 2 години нищо не се получи. Миналата година се скарахме и не се бяхме виждали от година... ии такаа стана, че той пак поиска да сме в неангажираща връзка ии сега май сме... , но на мен не ми стига това и се чудя, ако отида в тях и го направим (девствена съм) дали нещо, ще се промени... миналия път за малко да го направим, но аз на време го попитах за една нощ ли, ще е или за повече и той ми каза, че иска да е за повече, но да не е ангажиращо... и не стана (а на него му стана супер кофти ). Та въпроса ми е да го направя ли с него?? Дали, ще се промени нещо??? Моля ви дайте ми съвет защото съм 50 % на 50 % (и между другото той ми каза, че след дългата му връзка само с мен се е целувал и, че едва ли съм "по-специална" )

Коментари

1.   "Играчите" трудно се променят. Съжалявам, но е по-вероятно да не сте за дълго заедно. Питаш дали да го направиш ли? Първо ще ти кажа, че принцове няма. Второ, попринцип решението си е твое, но ако наистина те привлича и искаш да го направиш с него, можеш да го направиш. Ако не се чувстваш готова и смяташ, че после много ще съжаляваш, най-добре не го прави, а изчакай да се появи някой, който ще те привлича наистина. Да, от дълго време е смятано, че първия път трябва да ти е с някой, в който да си лудо влюбен/а, но все пак.. решението е твое.
*Яса

2.   Докато четях първите редове и видях, че става дума за "неангажираща връзка", а после пишеш, че си девствена... Интересна работа, защото това понятие обикновено се свързва със следното: правите секс, но сте само приятели, без да водите сериозна връзка. ;) Имала съм подобни отношения, но те завършиха със сериозна връзка (а пък тя после приключи :D). Хубаво е, че си му задала въпроса, макар и в последния момент да си секнала нещата; но така поставен, отговорът му е изчерпателен - надали ще се получи нещо. Какво да ти кажа... На 16 си, прави секс, ако ти се иска, ноо по-хубаво не влагай чувства. А ако не можеш да ги контролираш тези чувства, ще страдаш.. Успех ти желая. :) Л, 17 г.