Споделена история от Тинейджърски

Замериха ме с камък и ме обиждаха!
Искам да ви разкажа какво ми се случи днес... но първо малко за мен на 17 съм с ръст 1. 55 и тегло 79 кг... всъщност вече съм 65 кг. от март месец до сега съм свалила 14кг.. но се чувствам още по-дебела от преди... Свалих килограмите трудно.. и продължавам да свалям.. Но днес.... прибирам се аз и няколко момченца ми извикаха дебел г*з и даже мe замериха с камък.. и то на главна улица (добре че нямаше много хора) момченцата бяха на около 10-12 години но се почувствах ужасно... Не знам защо го направиха, та те дори не ме познават :( А и дори не съм ги предизвикала минах просто покрай тях.. Направо ми съсипаха деня.

Коментари

1.   Нищо, не си го слагай и приемай лично и хич не си мисли че е защото си пълничка. Аз съм 49 кг и съм висока 1. 69, над 20-те съм и съм любимка на едни хлапетата, все като ме видят и ме стрелят я с ония детски пистолети със пластмасови топчета, я с жилка с малки гадни камъчета и ми се зъбят и плезят и с кеф ми подвикват че ми е голям гъза. Изобщо с хлапета оправия няма, хич не страдай

2.   Те са малки и не осъзнават какво правят. Не мисли за това. Не бива да ти става криво заради глупави хора! Не знам дали ще ти олекне, но веднъж група от малки деца 8-9 години (аз съм на 14) ме замеряха със снежни топки. Беше много унизително и те бяха доста.. Виж спортувай и се храни правилно, не за друго а за себе си! :-)

4.   Искам да те поздравя за упоритостта ти за килограмите! Само респект към теб! :)
А за тези лапета изобщо да не ти пука. Ходи с гордо вдигната глава и не забравяй, че си уникална! :)

5.   Моля ви, не ги оправдавайте с възрастта им. Значи на 12 повечето лапат цигарата, правят секс и пият алкохол... Щом са големи за тези работи, значи са достатъчно големи да носят отговорност за действията и думите си. Липсва обаче и възпитанието на родителите. Кога аз на 12 години ще отида да обарам някой батко (случвало ми се е момченце нарочно да посяга към гърдите ми в стил:"Вижте, ве!!! Колко съм як.. ") по пакета или ще лапна цигара? ! Най-много да лапна от баща си някой шамар... Моралните ценности вече сякаш губят качествата си и на родителите не им пука. Правят деца, раждат, захвърлят възпитание, и култура, и образование с оправданието, че за много заети. КАто сте заети - не правете деца! Как очаквате от едно дете да се самовъзпитава, по дяволите? Хич не ми ги оправдавайте децата с тяхната възраст. Много добре осъзнават какво правят на 12 години. Ако пък ли не знаеш на 12 кое е лошо и кое не е, значи на 30 няма да знаеш, а това е проблем и то не само за него индивидуално, а за цялото общество.

6.   Благодаря ви за милите думи!!! Винаги съм била комплексирана от теглото си и съм търпяла подигравки. Просто тези деца днес ми доказаха че дори и да стана 50 кг ще съм си отвътре същото дебело момиче с ниско самочувствие.. :(

7.   аз съм 1, 66 и съм 77кг. Дразнещо е но аз не им обръщам внимание

8.   Боже как може да се засегнеш от 10 годишно дете дето не знае кво говори. Пък и 65 кг не са зле все пак си на седемнайсет ти какво искаш да станеш кожа и кости?

9.   такива лигави лапета заслужават само бой. децата в днешно време са такива боклуци, че няма накъде

10.   Ако сме от един град, да минем заедно покрай тях? Ще им покажа какво правят 20 години и 75кг. маса.

(момче съм)

11.   Авторке, децата винаги са били и са жестоки. Те трябва да са такива, всичко е борба за живот.
Не се отказвай от отслабването, но го прави ЗА СЕБЕ СИ, за твоето си здраве и самочувствие като жена.

Но се запитай, защо някакви деца са тръгнали да те закачат - просто са те видяли като дете. Да си видял деца да закачат дори свръхдебели жени например? Хвани и промени стила си на обличане, носи по-високи обувки, прическа?
Вече си млада дама, дръж се и се обличай като такава.
Ако някога пак почнат да те закачат 10 годишните се обърни към тях и с висок глас им се развикай. Те ще се разбягат

12.   Всъщност, ти какво искаш? Ако искаш да отслабнеш просто го направи въпрос на воля. Поработи малко и за ръста си, има упражнения от йога които помагат прости са заставаш изправена с прибрани пети на краката, вдигаш ръце нагоре и все едно се издърпваш с пръстите на ръцете си така че да усетиш изпъване на тялото като струна и задържаш 3-4 сек. прави го по 10 пъти на ден. А щях да забравя ако се притесняваш от случката която описваш най-добре я забрави, незначителна е, аз и за това я забравих в началото. Успех.

13.   До номер 11. ходя си добре облечена нося и високи обувки, гримирам се. Въобще не изглеждам като дете!! А и няма начин да се развикам по средата на главна улица ;]
До номер 12. Ами нищо не искам, какво да искам? Аз си слабея, нямам си проблем с това. За ръста не знам колко ще ми помогне защото майка ми и тя е някъде 1.55 а баща ми 1.70 Както и да е благодаря ви за съветите!! Просто вчера бях доста разстроена това е всичко. Днес съм много по-добре!! :)

14.   Сестра ми е висока 157 и е 45 кг. Изглежда супер, но и 50 кг са си супер за вашата височина. КОгато ги постиднеш, вече няма изобщо да ти пука какво мислят другите :)
Успех мила!

15.   Защо не ги преби със същите камъни, които са ти хвърлили??? Ама, че си и ти ама...

16.   Ами те са деца.. братовчед ми е на тяхната възраст.. не мога да си го представя.. А и те хвърлиха един и то на 2 метра от мен. Не ги оправдавам, ама днешните деца са такива.. Аз не разбирам защо трябва да бъда обиждана понеже съм пълнадебела? Какво толкова съм виновна? Да не говоря че дори и родителите им сигурно така говорят свободно из тях.. Никакво възпитание и уважение нямат.. Дори и 150кг да съм това си е моят живот. Но никой не разбира, много е лесно да стоиш встрани и да се подиграваш на всеки. Така, че дори и да стана за срам да ги ударя, да се развикам все тая...