Споделена история от Тинейджърски

Оставих да ме набият !
Здравейте на всички аз съм 11 клас.. :) както и да е
Значи имах инцидент с едно момче от моето даскало.. той е 9 клас и преди няколко дена беше се напил и ми вика ей лайнар ела тука и аз ми вика аре по спокино не си ми на годините за да си позволяваш да ми викаш така и той разбира се млъкна... днес пак беше пил и искаше да се бием но аз отказа (по-простата причина че не се чуствах добре.. и не ми беше до бой.... ) след това той дойде с още 2 момчета и вика аре бе аре.. и ме удари 1-2 пъти но аз не му обърнах внимание.. след това той реши да се заяжда с мен но аз пак не му обърнах внимание и тогава всичките който бях се събрали ми виката айде сбите се но аз не исках и тогава го удари веднъж... след това и той ме удари и ми разби носа и чуката.. и тогава спряхме аз се отказах НО-можех да продължа и да го набия но се отказах.. и така... Въпроса ми към вас е дали си струва да се бия с него и да му покажа че съм по силен или да остава нещата както са си? защото повечето хора си мислят че съм слаб не мога да се бия Напротив не съм слаб защото съм тренирал разни бойни спортове.. но винаги съм мисли че боя не е начин по който трябва да се действа. мраза боя! Не знам какво да права помогнете ми моля ви! :)

Коментари

1.   Аман от глупави теми вече в тоя сайт!
Момче, ако не си си измислил историята, много ясно че не трябва да се биеш! Ти си по-големия, очаква се да имаш повече акъл. Остави другото момче и не се занимавай с него! Няма смисъл, защото сбиеш ли се може да стане много лошо за теб. Педалогически съвет, родели, изключване. Както се казва в една поговорка " По-умния отстъпва! ". Бъде над нещата!
Успех.

2.   Нещата няма да останат както са си, той ще продължи да налита. Няма да се отървеш без да му причиниш достатъчно болка (няма значение кой кого е набил; важното е него да го боли достатъчно).

3.   здравей,
сега тие времето да се биеш :D
по-добре сега от колкото когато станеш на 30, нали?
набии го този дребосък и да си знае мястото!
така всички ще знаят да не се занимават с теб защото ще отвърнеш!

4.   Ако можеш да живееш с мисълта, че другите ще имат лошо мнение за теб, не прави нищо по въпроса. На 20г. няма да има значение кой кого е бил като дете. Ако не можеш да живееш с тази мисъл, смачквайки го от бой, може да му направиш нещо в яроста си, за което после да те е яд цял живот. Искам да кажа, удар не където трябва, деформация, белег... Не би искал да се стигне до дело нали? Ако другите знаят, че можеш да го набиеш, трябва ли да провериш?

5.   Ами живота е такъв, веднъж побеждаваш друг път губиш, нормално е. Иначе "хубаво" си направил че си се сбил пред събралите се поне са се забавлявали, вярно че на твой гръб, но явно теб това не те притеснява много.

7.   Здравейте аз съм автора! Мерси че ми помогнахте ама той вече съжалява за станалото и каза че няма да се повтори! но към номер 1! Това че съм го оставил не означава че съм се предал! просто искам да ти кажа че понякога е хубаво да оставиш да видиш какво ще стане (както направих аз ) и знаеш ли какво стана той се закле че ще спре да пие заради тази случка...!

10.   Баце, вместо да стоиш и да гледаш как те бие, скачай и ти, не го гледай. Покажи му, че си по-силен от него и можеш да го набиеш, ако пак ти се отвори, не ми стой. БОЙ!