Споделена история от Тинейджърски

Лека изневяра, на която отвърнах с тежък ударр! :))
Здравейтее!!! Аз съм момиче на 19 години и ще кажа една смешна история. Моята любов сега се казва милен. Той искаше съвсем наскоро да се разделим за малко, а аз глупачката се съгласих! След около три дни на плажа сам с една моя приятелка (беше лято) и го гледам той на едно заведение с някфа много "надарена от природата" мацка на около 18години! Малее напрао се шокирах! не можех да повярвам! Първата ми мисъл, която мина през главата ми беше, да му вдигна страшен скандал пред мацката и да сме скарани докрая на живота си ...

Вече бях тръгнала, докато ми щукна една друга блестяща идея! огледах се. Видях един мн шик, готин, атлетичен младеж горе-долу колкото мене и само му викам едно здрасти и го грабвам под ръка, той горкия, през целият път до заведението се чудеше ко стаа :D:D:D (rofl) Малии... И така де, после само без нито една дума, почнах да го целувам мн страстно по устата, точно пред милен! Хахахаха!!! Много ядосано изражение имашее!!! Малеейй мн ме изкефи каква физиономия направи, когато ме видя да се мляскам с тоя!!! Милен ме хвана за ръката и ме повлече в храстите, за да не вдига скандал пред хората... :)))))Викна ми: ко прайш ти тука с тоя геврек бе?! Аз само се дръпнах и му казах : квото и ти с тая маца!!! И си отидох триумфално в нашия хотел. После
В стаята се прибра той и почна да ми се обяснява колко ме обича и т.н. и т.н. оххх... Какво да го правя моя малчуган? :))))

Коментари

1.   Бягай да си играеш с тоя "мускулестия" и го остави да си играе и той с другата мома - той е шавлив, ти си некво злобно момиченце - очевидно не сте един за друг! :)

2.   При вас изхода се нарича групов секс :D lmao

*Syndrome

3.   Бравоо мацо точно така трябва, разкарай го тоя милен, щом е с друга значи не държи на теб

4.   Аа мацка мн ме накефи :D:D:D браво браво хаха... Мисля че си постъпила много добре, определено си му дала урок ;) Таа на въпроса ти какво да го правиш тоз мии ако искаш си остани с него ама бъди нащрек хихи, а може би ще е най-добре да го оставиш. Не ти трябва такъв да ти прави номерца :p Айде много целувки и успех!

5.   Квото и да правиш с твоя палячо той вечно ще ти изневерява, щото знае, че умираш за него! Тва е! Красиви жени има много, но той щом е решил да е полигамен не можеш да задържиш един мъж за хуя!

6.   Абе според мене си остани с негу ама гу дръж нащрек :D Кат вземи да та дразни и да говори с други мацки не оставай по назад :D Покажи му кой е шефаа :D:D:D

7.   Уау,колко зряло си постъпила....Вземи порастни малко