Споделена история от Тинейджърски

Срам ме е от него, от нашата връзка
Здравейте. Моята история е простичка и дори може да ви се стори глупава, но ме е страх че с времето ще се превърне в проблем.

От две години много харесвам едно момче. Той ми е много скъп приятел. Преди година тръгнах с даденото момче и всичко беше прекрасно. Нещата не се получиха и скъсахме. Естествено, останахме си добри приятели и ето че се оказа че нещата между нас не са спирали.

Каквото и да става той винаги се връща при мен. Това беше моята мечта: да има чувства към мен и да съм с него. Преди няколко седмици отново се събрахме, но мен ме е срам от него. Не е с външен вид на топ модел, а и хората винаги го обсъждат. Повлиявам се от мнението им и го избягвам. Срам ме е да съм с него и това ме плаши. Страх ме е че съм повърхностна и че той ще разбере и ще го нараня.

Моля ви дайте ми съвет какво да правя и ако имате подобен проблем споделете опит. Благодаря на всички предварително!...

Коментари

1.   Ако и ти изпитваш чувства към него бъди с него без да се съобразяваш с хорското мнение а ако не не изпитваш чувства към него опитай се да му го кажеш по възможно най безболезнения начин

2.   Никой не трябва да те упреква, защото е човешко, но ако не искаш с него просто не бъди! Просто е! :)

3.   До №1. Нима съществува безболезнен начин, чрез който да кажеш на някого, че не го обичаш?

Хора, момичето иска да бъде с него, тя е мечтала за това, мечтала е да бъдат заедно - но изпитва срам.
Всъщност какво означава - "Срам ме е от момчето, с което ходя"? Тоест изпитваш срам от собствените си чувства?

От друга страна, щом не е "мис красота", а въпреки това си се влюбила в него - значи си намерила нещо друго. Нещо мъничко, но важно за теб.

Аз ще те посъветвам следното: Ако чувствата ти са истински, не се колебай - бъди с него. Кажи "майната на всички" "майната на тези, който не го харесват и на тези, който го обсъждат" - просто това не трябва да представлява пречка. Хората си говорят и винаги ще говорят. Разбери ги - нямат си друга работа и им е по - забавно да обсъждат някого. Просто не им обръщай внимание. Бъди щастлива, ако намираш щастието точно при това момче - не го изпускай, независимо какво ще кажат "хората". Те няма да живят вместо теб, нали?
Това е... търси щастието, а като го намериш не позволявай да ти се изплъзне, защото ще съжеляваш.
SFA

4.   Лично познавам една такава двойка, той е с меко казано неугледен вид и не че е грозен, просто не поддържа себе си, не полага елементарни грижи за външния си вид. Имам предвид основни и елементарни неща като измиване на лицето сутрин и сресване на косата. Тежко му на това момиче, той няма да се промени за съжаление. И по тази причина /поне така си мисля/ един ден са заедно, три дни не са. Мисли......

5.   Ако го обичаш не слушай другите. Щом не харесваш как се облича, купи му някаква дреха по твой вкус и не спирай да повтаряш колко секси му стои и че този стил на обличане много му отива.Можеш и директно да му кажеш. Но ще го нараниш. Всеки иска да бъде обичан такъв, какъвто е. Не го губи заради някакви злоради хора.Много жалко ще е. Дръж си момчето!!!

6.   Мацо аз съм така със всеки :Д смсл кво да ти кажа гаджето ми е наркоман а аз почти отличничка как ли се чувствам аз :д хаха ами нормално аз го обичам и искам да съм с нго сес се изобщо хорското мение си го сложи аре да не казвам къде :) обичайте се :П нали зн че неможе да затвориш устата на хората така че си вдигни главичката, дръж си момченцето и бъдете мн щастливи :)

12.   И аз сам същото положение имам гадже и го обичам много за него мога да обия някой но немога да му го докажа не че немога ами просто незнам ходим от 9 месеца но това ми е за първи път да се срамувам от момче държим са като непознати само веднъж имах едно предизвикателство от мой приятелки и то беше да го целуна и така де аз и той останахме сами седнах вархо чина и немога да вдигна глава да го погледна в очите седно ще ма изяде човека ма пита кажи какво ти има срам ли та е от мен аз му казвам не но незнам какво ми става и едвам го целунах затворих си очите и незнам после
така едвам едвам го целунах по бузата и човека ма прегърна офф хора осещам че му е гадно че нищо не правя но изпитвам някъв страх срам незнам и аз какво е това но не изкам да е така и ми е супер гадно
Колко пъти сам правила така и той ми прощава