Споделена история от Тинейджърски

Всичко толкова внезапно?
Здравейте аз съм момиче на 15 години. До скоро бях незабележима за всички не знам може би защото не съм обръщала много внимание на себе си защото съм била малка и не ми е пукало много как ще изглеждам... Но в последните години започнах да си правя прически и така нататък. И започнаха проблемите. Много момчета започнаха да ми се обесняват в любов, ще си кажете и какъв е проблема? Еми събирахме се в един парк всичките ми братовчеди, а ние сме доста и при нас идваха две момчета, на които много им харесваше да са в нашата компания или поне те така твърдяха. И то се оказа, че и двамата ме харесват, но не знаят един за друг. И един ден ми писаха и двамата във фейсбук, че ме харесват и искам ли да има нещо между нас, казах и на двамата ''не'', при което и двамата ми се разсърдиха, че не искам. А след като разбраха, че и двамата са ми предлагали се скараха жестоко, обвинявайки се един друг. А бяха многоо добри приятели.... искам да ги здобря обаче не знам как ПОМОЩ!

Коментари

1.   Хехе, и при мен стана нещо подобно. На 14 и половина съм, момиче. Допреди 1 година никой не ме забелязваше. От няколко месеца започнах да слагам малко очна линия /само отгоре/, спирала и червило. Промених си начина на обличане. Не ходя в едни и същи дрехи, и то само черни. В характер също се промених. Малко превъзмогнах срама, старая се да се държа нормално.. и да видиш как започнаха да ме забелязват, откакто направих тези неща. Направих ги за себе си. Вече ме заглеждат, даже момчета са идвали да се запознават с мен, даже аз и една моя приятелка лятото често ходехме на едно място, което е подобно на парк, но не е точно парк. Там се запознахме и с други момчета и момичета, 3 момчета от там ме харесаха, бяха и приятели. Не можех да повярвам! Даже това лято си намерих и първото гадже. Иначе е нормално да става така, все пак се променяме - и по характер, и по външен вид, момичетата обикновено се разхубавяват на около 15-16 години.. Е, свиквай :)

2.   Въобще не се занимавай с тях. Техен проблем, като са глупаци и се карат заради някой, който дори не изпитва чувства към нито един от тях... Ти да не си някакъв трофей, че да се карат за теб?

3.   щом са се скарали заради момиче едва ли са били толкова добри приятели.. остави ги те имат глава на раменете си и сами могат да решат дали да се сдобрят