Споделена история от Тинейджърски

Нещастна любов
Здравейте :) Момиче на 15 съм и харесвам момче на моята възраст. Познавам го добре и освен това е страшно красив. Следим го с приятелки, не спирам да мисля за него, но когато го видя и не знам какво да правя. Поздравявам го, но имам чувството че се излагам... а той ми казва едно тъпо''здрасти''. Харесва момичето, което преди ми беше приятелка, от една компания са. И знам, че сега ще ми кажете да се присъединя към тях, но това е невъзможно, няма как да стане. Имат различни интереси, само момчета са (приятелката ми е единственото момиче от компанията им) И просто не знам какво да правя. Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително

Коментари

1.   Ее.. ама вие в какви отношения сте, познати, приятели? От колко време се познавате? В едно училище ли сте, близо ли живеете? Дай повече информация

2.   Авторката: Ами съседи сме :)

3.   Авторката: И преди бяхме приятели, сега сме просто познати

4.   Има ли начин да възобновиш това приятелство.. нещо да го заговориш, да му пишеш, ако му имаш фб или скайп?
Номер 1

5.   Авторката: Не, за съжаление няма как да бъдем отново приятели :( Просто не става, не сме от една компания, неговата компания ми се подиграва, не може. И да, пиша му а не отговаря...

6.   Еее... лошо е това.. мисля, че най-доброто решение ще е да го забравиш. Знам, че е трудно, но това е единственото решение. След време ще срещнеш друго момче, този не е единствения. Аз също обичах едно момче нещастно 4, почти 5 години, но накрая го забравих, когато срещнах друго момче. Все едно, че стана чудо, изобщо не мислех, че някога ще мога да го забравя, но ето, че стана. Няма невъзможни неща. Просто ще бъде най-добре да го оставиш и да намериш по-добър.