Споделена история от Тинейджърски

Tой е психично болен
Здравейте! Искам да ви разкажа моята история и вие да ми дадете съвет какво да направя. Аз и моята най-добра приятелка живеем в един и същ блок и всеки ден ходим до магазина който е на някъде 150 метра далеч от нашия блок. И като ходим до магазина минаваме през два входа, от единия вход, всеки ден към 19:00 ч. излиза един 31годишен мъж и сяда на пейката която е до неговия вход. И ние като минем от там и той постоянно ни оглежда в задниците и в циците [ това става всеки ден ]. Един ден аз едно друго момиче и моята най-добра приятелка минахме НАРОЧНО от там като казахме на другото момиче да гледа мъжа / Д., така се казва / къде ще ни огледа. Минахме и след това нашата приятелка ни каза, че Д. ни е огледал в задниците и циците и леко се е подхилквал смисъл че като сме минали от там и на него му е станало хубаво. За да се уверим напълно един ден ние го шпионирахме и не само нас той дори и бабичките ги оглежда. Но на нас ни казаха, че този човек е психично болен и ние много се страхуваме от него сякаш иска да ни стори нещо. Моля ви казвайте какво да правим защото ни писна вече. Сега за да не му правим удоволствие минаваме по друг път от който той не ни вижда. Благодаря на всички който са си направили труда да го прочетат! :***

Коментари

1.   Просто не минавайте от там. Както се казва куче, което не лае, не хапе. Най-вероятно просто ви оглежда и няма нищо да ви направи. Нали ако е опасен няма да е на улицата и нямаше да го разбирате сега, а целият вход щеше да писка против него.
Избягвайте го, а и скоро ще застудее, така че надали ще седи толкова често навън.
Ана

2.   Минавайте по друг път. Какво значи това че сте минали нарочно??? Пътища много, едва ли е този единтсвения път до този магазин! Може и магазина да смените!

3.   А вие на по колко години сте, ако сте 18-19 това по-скоро би трябвало да ви ласкае и това не е психична болест, а природа. Не му обръщайте внимание. Гледането на задници не е забранено със закон дори и да сте непълнолетни. Правете се, че не съществува!!

4.   Деца на 13-14 и МНОГО се филмирате

5.   ами благодаря ви и не , не сме на 18-19 ами аз съм на 13 а най-добрата ми приятелка е на 12

6.   Ми не минавайте от там бе или минавайте по друго време. Сигурно си нямате друга занимавка...

7.   оглежда ви циците? и задниците? вий голи ли ходите по улиците? нищо лично стига сте се филмирали ако ходите разголени нищо 4удно да ви гледа като не искате да ви гледа не ходете като някои ку*ви...

8.   Щом не ви закача, нищо не се налага да правите, в краен случай ако това ви дразни минавайте по друг път и го избягвайте ;)))
номер 3

9.   Вие просто си търсите белята. А пък човек като почне да си търси нещо, най-накрая си го намира. Вие сте деца, но се усеща, че у вас вече напира разцъфващата женственост, с всеки ден се усилва хормоналната буря. Ясно е, че вниманието на този човек ви ласкае много повече, отколкото да ви плаши. Иначе защо бихте минавали нарочно? Та, кое, казвате, не се издържало? Това, че ви гледа? Ами на улицата и много други хора ви гледат. Много е вероятно човекът и хабер да си няма да ви оглежда похотливо. Гледал бил и бабите! Ами ще гледа, нали затова има очи, ми гледайте и вие! Всеки, който е на улицата, го гледат. Нямате никакъв проблем, щом вече минавате по друг път. И пак да кажа, не си търсете белята, защото от много търсене ще я намерите. Умната!

10.   Ау Боже Господи, мъж оглежда момичета. Не мога да повярвам как е възможно такова нещо.
Ако ви гледаше, някой батко със старо БМВ или натокан Гоуф нямаше да се оплакваш...

11.   От кога децата на 12-13 години имат цици? Аз бих казал, че имате малки гърдички, сигурно и сутиен още не слагате. По-добре си играйте на пясъчника пред блока и не се оплаквайте за глупости!

Палав Мечок

12.   №11, направо ми взе думите от устата...
От кога 12-13 годишните взеха да имат "цици" и "задници" и взеха да разбират, кога един мъж ги гледа в сексуален контекст, че и нарочно да го предизвикват? !
Къде изчезна детската чистота и невинност? !
Не знам, момиче, дали мъжа е психично болен, но ти и приятелката ти, определено сте с изкривено, опорочено съзнание.
И още, как така, отпреди да поръчате на другото момче да го следи, вие вече знаехте, къде именно гледа мъжа? !
Явно и вие, минавайки край него доста внимателно сте го наблюдавали, а може би и предизвикали с нещо?
В случая не съм сигурна кой, от кого трябва да се пази - вие от него или той от вас.

13.   благодаря ви за съветите но забравих да спомена нещо веднъж ние бяхме седнали на едната пейка и той дойде при нас и започна да ни говори за секс за ей такива работи че през ноща гледал порно приятелката ми носеше от тези гривни палър баланс и той и каза - ' тая носи девствени гривнички ' - заради това го избягваме щото само за такива работи мисли и ни оглежда

15.   И аз на вашата възрас имах подобен проблем. Беше много странно, защото по него време с приятелите ми се държахме като пълни бебета, играехме на игри и т. н. Но въпреки това няколоко такива типа все ме зяпаха. Та да минавате от друг път ще е най-добре. Не ви е заговарял, не е подмятал нещо, нали? Значи е съвсем безопасен според мен. Просто сте малки и е нормално неговото поведение да ви учуди-все пак това е много голям човек.

16.   Защо номер 11 се представя за мен? Това не съм го писал аз... Тъпо :|

Палав Мечок

17.   Следващият път когато ви заговори подобни неща(за порно, секс и прочие), кажете, че ще кажете на родителите си ако веднага не се разкара. И не си търсете белята с него, не знаете какво ви мисли.
И за бога, на 12 вие сте още деца!! Аз на 12 не знаех какво е секс... номер 12 много добре го каза!