Споделена история от Тинейджърски

Подарък за рожден ден на гадже (момче)
Приятелят ми стана на 17 и не мога да реша какво да му взема.. Той по принцип каза, че не иска подарък, но аз държа да му купя нещо.. Имам няколко идеи, но не съм сигурна, че са добри ии ще ги споделя:
1. ключодържател с моята буква или със снимка на любимия му футболист, като 2-рия вариант не ми харесва много-много..
2. парфюм. В началото не исках много да му взимам парфюм, мислех да е нещо по-лично, ама както е тръгнало за сега това ми е фаворита май.
3. някаква гривна, може пак с моят буква..
4. тениска, обаче от това се отказах някакси..
5. рамка с наша снимка би било яко, ама нямаме подходяща снимка..

Моля, кажете мнение за моите идеи ии дайте и вие някакви предложения ако имате.

П. П. Ходим от 2 месеца някъде..

Коментари

1.   Това с твоите инициали на ключодържател или гривна, много обсебващо ми звучи - може пък човека да не те възприема така сериозно, все пак сте заедно едва от два месеца.
Не е необходимо подаръка да крещи и да натрапва, че е направен от теб, по-добре проучи по-подробно предпочитанията и желанията му и му подари нещо, което ще запомни, че е от теб и без да присъства буквата ти.
А какво ще е това нещо - можеш само ти да узнаеш, ако наистина искаш да го зарадваш.

2.   Русский стандарт, бутилката е около 20-30 лева...
Този подарък аз бих искал на рождения си ден, а не някаква си гривна или снимка със името на гаджето ми. :D

3.   зависи какви интереси има.

4.   Що си натрапваш буквата??? гривничка с моята буква.. ключодържател с моята буква. Виж тва за снимката по ще е яко да бъде нарисувана :)

5.   АЗ съм за НОМЕР 5 - това ми се струва най-смислено останалото са детинщини. Подари му рамката, снимката ще си я направите на рожденния му ден.

6.   Не ходите от много дълго за да знаеш точно по какво си пада(вкуса му). Вземи му нещо, което ще му остане за спомен. Но трябва да знаеш, че каквото и да му вземеш ще го оцени.

7.   Ами.. аз предлагам да е Тениска... ама гледай да е с твоята буква ;) Хи хи хи хи :)

Е. Д.

8.   Може да му вземеш някаква хубава рамка и на рожденния му ден да си направите подходяща снимка. Идеята с тениската никак даже не е лоша. Нали знаеш, че има магазини в които могат да ти напишат нещо на тениската или да сложат каквато картинка или снимка пожелаеш. Разсмей го, направи му тениска с надпис, който знаеш, че ще го развесели или пък с цитат, който харесва. :)

9.   От така изброените съм подарявала тениска и часовник с наша обща снимка, но бяхме повече време заедно.

Може да отидете заедно някъде- на СПА, на разходка в друг град или нещо такова. Мисля, че ще се изкефи.

10.   9 - те са деца, какви СПА, какви филми :D

11.   гаджето ми имаше рожден ден миналата седмица, стана на 18.. подаръкът ми май беше доста детински, но шанс :( той харесва часовниците на nike и swatch, но нямах пари. е, купих една много яка метална кутия с Биг Бен и я напълних с любимите му неща - всякакви лакомства (той обожава сладко), кутия цигари, наши снимки и т. н. чувствам, че беше тъпа идея, но той се зарадва.. сега се чудя дали да не му купя нещо по-сантиментално за годишнината, но не се сещам какво

12.   Каквото и да е, ама не и ключодържател или гривна с ТВОЯТА буква... по-добре с неговата. Бившият ми ми беще подарил за единия месец сребърна гривна с неговото име... супер просто! Аз момиче - ходя с гривна с мъжко име.. много умно. Все пак се зарадвах, но щях да съм по-щастлива ако беше с моето си име.
По-добра идея е блуза/тениска с някакъв забавен надпис (във всяко фото предлагат подобна услуга) или ваша снимка!
Това е от мен, дано съм ти била полезна :)

13.   Като си тръгнала с твоята буквичка, подари му рамка с твоя снимка направо.

14.   Аз купих за рождения ден на гаджето ми стоманена гривна. Не са скъпи, но са много готини. Не мисля, че идеята за твоя буква е добра :))

15.   Почти всички идеи са много детински по-добре е спести малко повече пари и му купи нещо по-готино... Аз например на моя приятел купих колан и портфейл от естествена кожа и много се зарадва също така бяха много готини. [ всеки по вкуса си ;) ] Поне аз после не се замислих дали са много детински, дали ще ги харесва, дали няма да носи и т. н. :)

16.   Аз на моя приятел за рождения му ден му бях взела един много стилен часовник, той много си го хареса и мисля, че по принцип е хубав подарък за момче, стига да знаеш дали ще го носи :) А когато правихме годишнина му бях гравирала запалка с датата, на която тръгнахме, но това си е за годишнина, за РД трябва по-личен подарък :)

17.   http://podarac.com/ <-- страхотнички неща има тук!!!

18.   Аз ще подаря на моя приятел сърце за ключодържател но половината ще е за мен а другата за него. Двете половини ще са магнитни и ще се свързват.

19.   аз и аз имам гадже и съм на 9 годинино той наскоро имаше рожден ден аз се чудяех какво да му подаря
и накрая се сети подаря един букет цветя една прегръдка химна картичка много мили неща пък на майка му и направи комплиментиа после се забавлявахме и се оказа че двамата ще отивам на зимно училище бяхме в една стая. о

20.   А ако не го одобри? И до колко време ще е качено?

21.   За подарък на момче много зависи от това какво се интересува. Тениска според мен е добър подарък, също може футболна топка ако се интересува от този спорт но в никакъв случай букет цветя :Д смешно е

22.   Презерватив и една романтична вечер. А ако не сте го правили още по хубаво

23.   Бутилка акохол

24.   Хора приятеля ми има скоро рожден ден и искам да му купя нещо специално, защото става на 18 ходим от половин година. Може ли някакви предложения. Аз си мислех нещо от сорта: пъзел с наша снимка или пък възглавница, защото винаги ми казва, че не може да заспи без да ми чуе гласа и иска винаги да съм при него като се събуди. Моля ви предложете нещо.

25.   Ако нямаш много пари купи няколко цветни листа една кутия със формата на сърце.... изрежи на малки лентички цветната хартия и на всяко листче напише "обичам те" но на различен език

26.   Аз така подарих в една кутия с форма на сърце 100 листчета на всяко от което пише обичам те но на чужд език

27.   Моят приятел стана на 19, ние ходим от 3 години и реших по подаръка ми да не е натериален, а да е по-скоро сбъдване на мечтите и на двама ни. Затова му подарих двоен скок с бънджи, не са толкова скъпи, а и двамата ще се изкефите и спемена ще е вечен