Споделена история от Тинейджърски

Иска стрийптиз пред камерата
Здравейте!
Незнам защо реших да пиша точно тук, но искам да ви кажа, че никога не съм споделяля личния си живот.
Просто днес реших, че ще ми бъдат полезни вашите съвети.
Аз съм момиче на 18 години, имам връзка от 2 години. Живяхме заедно 2 години в една квартира и двамата учехме, но много скоро нещтата се обърнаха аз съм в България, а той в Азербейджан.
Семейството му е там, след разболяването на бащта му се наложи да замине..
След което реши да остане при баща си, от една страна за неговото добро това беше правилно решение, имам шанс да отида при него, но след 1 година може и повече.. '

Сега си говорим всяка вечер минимум полвин час, много ми е трудно да го приема това.. след като сме били всеки ден и всяка нощ заедно.. както и да е.
За сега всичко е Окей! Много се обичаме, поне аз така си мисля не съм му изневерила нито пък той на мен. За сега проблемът е, че иска да му правя
стриптиз от камерата.. казва ми че има нужда от това за да не ми изневери!

Разбирам го! Но ми е супер неудобно, при положение че съм много срамежлив човек. Незнам как да постъпя при такава ситуация, винаги се караме.

Не искам да го натъжя или нещо подобно, все пак е момче и чака лубимата си да го разбере. Дайте ми съвети моля ви.. как да му обесня, че това не мога да го направя?

Мерси предварително!

Коментари

1.   Няма смисъл да се занимаваш... Пък и докато правиш стриптииз може да те запише, едва ли искаш това....

2.   Да те запише и да го използва срещу теб

3.   направи му, ако го обичаш ще го направиш. нали те е виждал вече по прелести, няма сравно, а и той така ще олаби жилата, взаимно маструбиране - няма нищо срамно, дори е много популярно. Тоя горе 1. не го слушай, виждам че е с предрасъдъци и озлобен човек. Това е и стъпка напред да пречупиш себе си по нов труден за теб начин. Опитай, може и да ти хареса

4.   както казаха преди мен, вече те е виждал, какъв е проблемът? ако ти е толкова трудно да преглътнеш срама, може за начало да му изпратиш голи снимки. все пак, това е човекът, с когото сте заедно, а не някой си непознат перверзник от нета.

5.   От 1 до 3:
хахах, бедна ти е фантазията да си представиш колко малко предрасъдъци имам, камо ли да съм озлобен.
Момиче, явно нямате бъдеще, не се занимавай с АЗЕРБАЙДЖАНци, за да не си патиш после... Само ще си докараш излишни главоболия с човек, който те изнудва да се съблечеш уж да не ти изневерил.. Това, че вече познава тялото ти, не е повод да се унижаваш така ако не си сигурна в него и в бъдещето на връзката ви.

6.   Аз доколкото съм разбрала мъжете имат нужда да разпуснат... В днешно време почти всички гледат порно, въпреки, че си имат приятелки, а да ги съчетаят двете е супер за тях. Аз лично правя на моя стрийптиз. Няколко месеца той прави на мене, и казваше, че иска и от мене това, но аз имам съквартирантки и все му отказвах, ама дойде лятото, престраших се (и аз съм много срамежлива) на него страшно много му хареса, дори иска вибратор да ми копува. Имам му доверие, че няма да тръгне да ме записва и съм доволна от факта, че на него му харесва, обичам го и бих направила всичко (в рамките на нормалното) за него
Ако вярваш на твоя човек и не само ти го правиш няма нищо лошо

7.   И му вярваш, че не ти изневерява ли? Хаха Я се стегни и спри с тези глупости.

9.   '10' Какво те кара да мислиш така? И ако може да напишеш дали си Ф или М.. :)