Споделена история от Тинейджърски

Предложение
Здравейте, на 14 съм и съм момче, уча в гимназия. В класа ми има много момичета, но едно от тях ми прави предложение за секс. Аз все сменям темата, а тя иска секс. Смятам, че е неразумно на тази възраст да извършвам полов акт (не че не ми се иска, не че не мога), но смятам, че и за нея е некоректно. От друга страна не съм правил секс никога. Как да постъпя?

Коментари

1.   Ако ти се прави секс действай. От друга страна няма да изпитате такова удоволствие от секса защото половите ви органи още не са развити напълно и нея може би ще я боли, а твоя пенис не е достигнал размерите които трябва да е, но какво пък пробвайте учете се.

2.   Колко трябва да е нормално?

3.   Глупости! Скъпо момче, предходния съвет само донякъде е верен. Моят е да се въздържиш още 4 - 5 години. Може да ти се струва страшно много, но повярвай ми няма да сгрешиш. Същото се отнася и за момичето. Питам те: защо трябва да сте като овцете. "Всички правят "секс" или поне си мислят, правят, дай и ние да опитаме". Мисля, че ти си умно момче и де действаш само, защото и другите правят така. Наистина вероятността да изпитате удоволствие е нулева. По - скоро ще почувствате болка и неудобство. Когато съзрееш физически и психически, тогава се впусни в сексуални преживявания. Ще ти бъде хубаво! Но не и сега! Не бъди овца, моля те!
Аз съм на 28 години и знам какво говоря!

4.   "не е достигнал размерите които трябва да е" А колко е това?

5.   АХАХХА абе Вие чувате ли се бе "не бил достигнал размерите" аххахаха ти да не си му я мерил бе, я се стегни, ще ми предлага некоя секс, а ти ще откажеш, не се излагай, хората преди на по 14 вече деца са имали!!!

6.   Да, а сега само ебат и бегат! Ако правиш нещо прави го с акъл и по твоя преценка!

8.   ххаха не бил достигнал размери хахах, ташак ли си правиш? Аз съм на 14 девствена съм и никога ама никога и за НИЩО на света няма та се клецам с момче колкото мен и на всичкото отгоре девствен! Колкото и да му е размера все пак помисли трябва да е опитен батко или опитна кака :)

9.   Специално за номер 8 - е така се ражда добрата курва:)
ако си мислиш, че баткото ще те обича, лъжеш се:)
А после и ще си наранена и ще се опиташ да си го върнеш на няколко невинни небатковци, които ще го духат пък те и после те ши кажат - аман от курви - повече сериозна връзка не - и най-накрая ще дойде реда на по-малката ти сестра, братовчедка, комшийка, приятелка и животът си е кръговрат, нали знаеш:)))

10.   Аз няма да ти давам съвети и да ти казвам какво да правиш, защото знам, че каквото и да ти кажа, ти ще направиш това, което искаш! Просто искам да ти разкажа за моя първи път,а ти си прави изводите!

Аз съм момиче на 22 г. и за първи път правих секс на 17 с момче, също неопитно и при това по-малко от мен с 1 година. Харесвах го и мислех, че го обичам и съм готова на всичко за него. Надявах се, че и той ме обича истински. Една вечер, когато бяхме само двамата, се целувахме и той започна да ме съблича. Отначало се отдръпнах, но след това реших, че няма от какво да се притеснявам и му се отдадох. За мен беше ужасно болезнено и неприятно чувство, дори плаках от болка. Следващите няколко пъти отново ме болеше и дори се чудех какво намират хората в този прословут СЕКС. Бяхме заедно още няколко месеца, през които аз се насилвах да правя секс, защото "нали го обичах".

Сега, след толкова години и няколко сексуални партньора, мога да ти кажа, че секса, който правя е страхотен! Просто, съм била незряла за този прословут "първи път". А репликата "Аз правя секс, затова съм супер пич", просто няма да я коментирам! Изживей си детството и се наслади на всички мигове, които ти предстоят, защото секса няма да избяга! Започнеш ли веднъж, няма връщане назад! Но живота, все пак си е твой и ти решаваш как да протече, аз просто споделих жизнения си опит с теб! Дано по някакъв начин съм ти помогнала. Ще се радвам да разбера как са протекли обстоятелствата. :)

11.   И аз съм момиче на 14 г. и има едно момче от класа ми, който напрекъснато ми се натиска и много пъти ми е предлагал секс, но не на сериозно, така, на майтап. А и на нашата възраст повечето ги интересува само това - сексът. Може и при теб да не е на серизно. Аз не знам, защото не я познавам - ти си преценяваш.

12.   Просто на 14 години само ще ви боли и двамата - ще се чувствате неловко. Не бързайте! Има време. :)
Успех !

13.   Аз съм на 13, момиче съм и мисля че не е редно да правиш секс. Според мен секс би трябвало да правиш на 16, 17 години и на горе.

16.   пхахахах. .. аз съм на .. 14.. И аз мисля че не трябва да бързаш и трябва да го направиш след 4-5 години.. Една моя приятелка си е чатила с момиче,което е правило секс на 12 и и е казала,че много я е боляло и че съжалява за това .. Така че ако искаш послушай останалите и не го прави!!Щом си на 14 какво ще се получи ?! НИЩОО!!И двамата сигурно не сте готови за това ..

17.   А, аз какво да кажа, като едно момиче от моя град е бременно, а е 6-ти клас ... демек на 12 години ... бащата е на 42 и има 2 деца !!!! УЖАС !!! Дръж си го в гащите още поне 3 години. Тва е от мене. ...

18.   Аз съм просто изумен от разсъжденията на младите хора. Аз съм на 20-години.. и смятам, че 13-14 годишните трябва да си гледат училището и задълженията. На едно тринадесет годишно момче му се припикало..и той решава, че му се прави секс. Не правете тази грешка в тази ранна възраст. Изживейте си годините пълноценно и някак си ...по детски му...а всичко останало ще си дойде с времето.

19.   Аве най-яко е да си неопитен и да те фане кака която е много опитна и тогава ще видите какво е секса!!

20.   Ако не я изчукаш като куче ше дода и ща убия, няма защо да питаш такива неща, шибай наред, ако ли не си ебаси задрастеняка!

21.   Искам да ви кажа че сте много задръстени... как ще правиш секс чак на 18-19. Не ги слушайте тея консерви. от 16 годишен си е напълно нормалнo.

22.   Приятел, тези които ти пишат да въртиш секса не могат да броят повече от 14. Затова ти приказват да бързаш.

23.   Виж сега всеки си има глава на раменете да решава от тука да ти дам съвет е най-лесно не знам как ти казва тя как се държи със тебе хората говорят и дават съвети от добра воля, но никои не може да ти помогне толкова добре колкото ти самият. Седни някои ден някъде съвсем сам и обмисли много добре ситуацията разгледай нещата от 2-те страни и прецени рисковете. 2-пъти мери 1-път режи. Споко и късмет.

24.   Сексът на вашата възраст е само и единствено физически акт. Изчакай да усетиш истинското чувство и тогава ще се увериш, че отдаването е и душевно сливане. Когато ида го сториш, не забравяй за презерватив.

25.   Аз съм на 18 години и правих секс за пръв път на 17 години добре беше но да ти кажа за твоите години е рано защото още не са се развили добре половите ти орагани а също и на мацето ти най-вероятно по добре си гледай порно и си прави чикийте и не се настройвай за секс има време :)