Споделена история от Тинейджърски

Защо ме вика у тях?
Здравейте. Искам да ви попитам ако едно момиче според вас ви кани у тях от време на време да пиете кафе.. наистина ли е заради пиенето на кафе и да се видите, или е заради нещо "друго"?

В момичето бях 3,4 пъти. Първият път и помогнах за нещо да оправим, че и трябваше помощ. А следващите няколко пъти ми пишеше и ме викаше с идеята да пием кафе.

Не мога да преценя, защото, когато отида у тях тя нито прави намеци, нито нищо. А не е малка да си поиска. А ако реално иска да пием кафе може би ще ми предложи да излезем някъде?

Не съм нито малък нито задръстен просто се чудя каква и е идеята.

Иначе преди около 2,3 години бяхме много добри приятели и се стигна до секс, но беше само за веднъж. И сега си имаме уважението, и дори това лято излизахме няколко пъти.

Дайте ми съвет и споделете какво мислите.

Коментари

1.   Явно й е приятно да сте заедно, наистина ако едно момиче ме покани у тях първото нещо което ще си помисля е, че иска да правим секс. Може би не иска някъде на кафе или някво друго заведения иска да сте сами на спокойствие да не ви видят други хора не знам, но ако я харесваш защо ти не направиш първата стъпка може да си изкарате чудесни мигове ако имате чувства един към друг. Просто бъди малко по-смел, но и ако не приеме няма нищо срамно просто прекратяваш опита и си оставате приятели.

2.   За да си пипате ушичките и да си гъделичкате петичките!

3.   Може просто да си харесва апартамента.. :D

4.   Автора:

Номер1. Замислям се над това, което казваш, но няма как да сме заедно. Аз не изпитвам такива чувства. Както казах отдавна правихме секс и тръпката като цяло за връзка я няма. Тогава, както и сега много се уважаваме. А иначе няма логика да не ни видят други хора, защото през лятото излизахме няколко пъти и нямаше никакви проблеми. Да направя първата стъпка в това винаги ми е било проблем. Понякога я правя. Понякога не. Не искам да бъда отрязан. Не искам да се проваля. Знаете... че не е приятно да си отблъснат.

Номер 2, 3 Благодаря ви. Ще взема под внимание и вашето мнение ;).

5.   Много странно. Какво е това днешно поколение. Правили са веднъж секс преди години - и край, не могат повече! Чудят се и се маят 3-4 години и няма сила, която да ги привлече... :(
Апропо, точно момичето ли трябва да те подканя за тези неща, ти не можеш ли сам да се сетиш? ... О, не не не.. скоро човешкия вид ще изчезне.

6.   Автора:

Добре де сега не искам да ми философствате тука, а да споделите какво мислите по темата :). Ще съм ви благодарен, защото ситуацията е доста объркваща.

7.   Харесва и да е в твоята компания, щом вече сте го правили, едва ли ще и е неудобно поне да намекне, а и както сам писа вие сте големи хора.
п. п. ако сте достатъчно близки можеш все пак да я подпиташ какъв е този интерес към теб
сладкаря

8.   сигурно за да си играете на кукли, хаха чака да я изчукаш ама ти не зацепваш

9.   Е големи. На 17 и 18 сме :).

А не мисля, че сме малки на тази възраст.

Не знам. Питам ви, защото и с други нейни приятели се събират у тях и си мисля, че е чисто приятелски.

А пък и стои настрана от мен. Седнала е на разтояние и въобще не намеква. Просто си седим и си говорим. А аз от време на време като ставам до чефмата или до тоалетна и я закачам. Но тя не отвръща :).

10.   Еми скучно й е явно иска да й правиш компания. Защо не я питаш лично защо те кани?

11.   Може би те харесва, но очаква ти да направиш първата стъпка. Ако не те харесваше повярвай ми нямаше да те кани на кафе. Дерзай! И да се провалиш.. какво от това. Колкото по-голямо е самочувствието ти, толкова повече ще те харесват момичетата. Не говоря за надменно държание, а за самочувствие, надявам се правиш разликата. Ж.

12.   Вика те у тях защото и е скучно.

13.   Може би чака ти да направиш първата крачка към секс номер 2.