Споделена история от Тинейджърски

Спадна ми преди половият акт
Здравейте, на 18 години съм и имам сериозна приятелка от 1 месец. Снощи я поканих в нас с идеята да правим секс, тя разбира се се съгласи и дойде. Всичко беше ОК, както си гледахме филм започнахме да се целуваме, постепенно и тактично и свалих дънките и започнах да я събличам. Искам да отбележа че приятелката ми е на 17 години и все още не е правила секс и леко се притесняваше но не всичко свършва до тук, като започнах да я събличам усетих че съм възбуден максимално и ми е твърд на 100 процента, сложих си презерватив и започнахме с любовна игра, целувки, прегръдки, дори и си вкарвах леко пръста за да я разположа и да се отпусне по лесно. И когато усетих че е готова, незнам какво ми стана но леко ми спадна пишока и не беше максимално твърд и се опитах да се отпусна обаче усещах леко притеснение. Опитах се няколко пъти да и го вкарам обаче без резултат, не бях максимално възбуден и неможех да и го вкарам, тя усети че нещо не е наред и започна да ме целува и дори започна да ми прави орална любов но без много много резултат, и така след няколко неуспешни опита се отказах, казах и че съм леко притеснен и уморен и го отложих за другия път, сега съм много притеснен дали и другия път няма да я разочаровам и незнам какво да правя, моля ви ако някой е имал същият проблем нека пише.

Коментари

1.   Споко пич, нищо не е станало, просто си се притеснил и от там си се разконцентрирал, другия път като го правите, просто се опитай да не го мислиш, една-две чаши вино или бира, ще те отпусне!

2.   Според мен просто си се притеснил дали на момичето ще му е добре, щом и е първия път. Внимавай с нея, но не се напрягай толкова- покажи й, че е в сигурни ръце! :)

3.   Товто е от визауална преситеност. От малък си залят, както повечето млади, от порно. Съчетано с почти постоянен и неограничен достъп - желанието се убива. Спомням си като бях млад сам си рисувах порно картинки, защото нямаше откъде да се видят. От дъжд на вятър някоя нецензурирана от компартията еротична филмова сцена, преписана западна порнокнижка или донесена от междуанроден шофьор малка кутийка с леща и миниатюрни порно снимка в нея. А и стресът беше по-малко и храната по-естествена и чиста...

4.   Бил съм в подобна ситуация и искам да ме послушаш. Не си втълпявай глупости, а я покани отново да гледате филм и действай.