Споделена история от Тинейджърски

Девствена ли съм?
Лежахме си с моят приятел в тях и изведнъж той ми бръкна в прашките. Оставих го и много ме заболя, бръкна много навътре..След няколко дена пак бяхме в тях и той пак направи същтото, но този път не ме заболя.. След няколко часа отидохме в нас и го попитах колко навътре е влязал пръстът му..ами да ви кажа почти целия. Не повярвах, защото се пак нямаше кръв нито този път нито първия..Той ми каза че ей сега ще се убедя свали ми прашките и пак го мушна, наистина влезе целият, а нямаше болна нито кръв помогнете ми! Девствена ли съм или не..? Не ми казвайте, че задавам тъпи въпроси защото много се притеснявам не искам мама и татко да разбират.. :) ,, моля помогнете ми plzz ;ppp

Коментари

1.   съжелявам, ама не си девствена, щом си му позволила значи сама си си виновна!

2.   оф девствена си бе, щом не ти е вкарал хуя си значи си! прьстите само разширяват.

3.   пф ти или си някое малко дете или си доста необразована ... с един пръст неможе да ти разкъса ципата .. девствена си ;]]

4.   Оф .. абе мн ясно, че си детственна ! от пръст може ли да се забременее ?! Щот не е вкарал хуя си в теб, мн ясно, че си ДЕТСТВЕННА !!! :)

5.   Не искаш вашите да разбират, а му дава да си бърка, където иска.. Според бен не е правилно ..

6.   Спокойно, не се притеснявай, щом няма кръв значи не се е разкъсала девствената ципа и все още си девствена. Но следващия път може и вече да не си. Или прави секс или не си прави експерименти. Ако си на поне 14 -15 години, вече е нормално да не си девствена. Само внимавай и ползвай предпазни средства, защото е по важно да не си бременна , отколкото девствена. Успех!

7.   ДЕВСТВЕНА СИ СПОКО ПРЪСТИТЕ МУ НИ МОГАТ ДА ТИ НАПРАВЯТ НИЩО :)

8.   Хаха... все едно да си вкараш тампон и той да те отвори при положение че си девствена.. :)

Снежанка

9.   И аз се питам същото възможно ли е да не си девсрвена с буркането на пръстите(при положение че не са влезли много на вътре) а и за сметка на това кръв не течеше!

10.   значи си девствена.. това е!

11.   И аз така мисля... се пак девствената ципа не може да се разкъса толкова лесно.. !

12.   Трябва някои доста да се потруди.Между другото винаги ли след разкусването да ципата тече кръв?

14.   Не .. много зависи от организма на жената

15.   Не мисля така винаги тярба да течее че от къде другъде можеш да разбереш дали си девствена.

16.   Ами мила на някои жени химена им е по-еластичен и даже понякога не се разкъсва... как ще потече кръв?!

17.   Щом няма кръв значи си девтсвена.
Хюсеин

18.   интересно ми е , ако ти бръкнат с пръст и потече кръв дали си девствен?

19.   6-на 14-15 било нормално да не е девствена ли ??? това е много тъпо изказване ....нормалната възраст е след 16 :0 образовай се малко :) до авторката-девствена си спокойно ;)

20.   девствената ципа не може да се разкъса толкова лесно

21.   Аз пък от личен опит мога ви казва, че може! Успях някога с тампон преди да го направя с мъж.

22.   Абе хора аз постоянно си баркам там долу и скоро мушнах тампон ама нищо не стана... :Д ;д ;д ;дд... Смисъл... не текна кръв... Това какво означава..??

BEZ SKYPE!!! (moderator)

23.   Спрете да си бъркате по дупките и после да питате "Ма аз сега девствена ли съм, демек, мога ли да се похваля на приятелките, че вече не съм" или гаджето ти ти е бъркал и въпросите "Ма аз сега да не би да забременея." Стегнете се малко, полови контакти *би трябвало да* се извършват, когато не го правиш, само защото те друса хормона или от "любопитство"...

24.   Девствена си, но си суперр необразована :D !

26.   дидии ебати цирковете хахахаххаха

28.   Искам да попитам един въпрос много съм притеснена с приятеля ми не сме правили секс или поне тъка мислим стана тъка че един път бяхме заедноо гледахме филмм после се целувахме и той ме обарваше и незнам и аз какво стана и бях навлажнена и той леко си пъхна главичката кажете ми дали съм още девствена моля ви това е важно за мен Аз не съм от тези за които не е важно дали имат девствена ципа или не. :(

29.   Не си девствена само главичката не е достатачна.

31.   Защо всички почвате да нападате момичето... Спокойно девствена си

33.   Значи не всички момичета имат кръв, когато им се отнема девствеността така, че със сигурност не си девствена щом е бръкнал с пръст. Той е скъсал ципата сигурно 100 %.

38.   Можели някакъв съвет аз не съм девствена технически направих най-голямата тъпотия в живота на едно момиче сама си пробих ципата защото аз направо бях ужасена да имам първи път всичката болка и кръв ии оххх
Просто ме е срам от това бях изплашена и изключително тъпа знам и сега много се притеснявам. О БОже мой аз дори не съм имала някога приятел просто не съм искала и за това де все тая но се ужасно притеснявам какво да правя
П. П. знам вече че е станало и трябва да го приема

39.   Девствена си, щом пенисът не е проникнал в теб няма страшно

43.   аз имам съштия проблем приятеля ми проникна в мен а яз бях в цикъл проникна малко заболя ме и спряхме а сега незнам да ли съм девствена помогнете

45.   Аз съм девствена и мастурбирам като си пъхна целият пръст няма как да ти е слъсал ципата само с пръст

46.   Здравейте..
Днес с приятеля ми бяхме у тях.. И така се завъртяха нещата.. Първо започна с пръсти, болеше ме, но не много.. След това, докато си мисля, че бърка с пръсти той си е вкарал пениса, но не много навътре след това изведнъж се случи заболя ме адски.. Но нямаше кръв..
По принцип всички тези, които познавам и са отворени им е текло кръв..
Объркана съм.. Четох много статии относно това, но не можах да намеря точния отговор, който ми трябва..
Девствената ципа, ако се е скъсала.. Някак ще го преживея, но ако съм бремена..
Той казва, че няма как да стане преди да се скъса ципата и преди да потече кръв, но мисля, че го казва само за да ме успокои.. Нуждая се от някой, който наистина е запознат да ми каже дали може да забременея

51.   Здравейте искам един съвет или по точно да ми кажете дали съм девствена или не. Значи случи се следното: натискахме се и последваха други неща, той си го вкара, но не усетих нищо, нито болка, нито кръв имаше нито нищо, и въпросът ми е :Девствена ли съм или не? (на 17г. съм)

52.   51, зависи колко процента от хуя си е вкарал. Ако е до главичката не се брои и все още си непорочна.

54.   Момиче, НЕ СИ девствена той си е вкарал пръста в теб! Много вероятно да не си девствена вече. Но ми изглеждаш много малка, дано да имаш поне 15 години.

До другите коментари

Видях че няколко момичета писаха че влезнала само главичката, вече не сте девствени имало е полов контакт. Девственост означава това е човек който нито се е целувал нито нищо. Не сте девствени.