Споделена история от Тинейджърски

между две момичета
Здрасти Приятели!

Както разбирате,аз също имам проблем с някоя мацка. Историята е следния:
Когато преди месец ходех с едно момиче запознах се с нейната най-добра приятелка.Чувствам че приятелката й ме обикна повече от приятелски и това си личи от погледа, и макар че има гадже.Страх ме е че двете добри приятелки ще се карат заради мен и не бих се нарекъл "Човек" ако застана между най-добрите приятелки.Дайте ми съвет какво да правя с приятелката на бившата,ако ли не съвет то поне една светлинка..Благодарности предварително!

Коментари

1.   Здрасти, приятелю!
До колкото разбрах, вече не ходиш с момичето, чиято най-добра приятелка те харесва, нали така?
Ако е така, ще те посъветвам да направиш това, което сърцето ти казва. Ако харесваш и ти момичето, не се притеснявай, че ще ги скараш. Две приятелки винаги има за какво да се скарат! Винаги си обещават, че няма да се карат за момчета, но винаги става точно обратното! Казвам ти го, защото и аз съм момиче и аз съм се карала много пъти с приятелката ми заради гаджето ми.
Та, искам просто да ти кажа - не мисли за бившата. Щом е бивша, значи е минало и всичко е свършило, а ти имаш правото да започнеш отначало с когото желаеш. И ако този някой е нейната най-добра приятелка... не е толкова фатално. Споко ;)
Успех :)

2.   Посети-www.donjuan.cobrabg.com!

3.   Ако бях на твое място щях да се отдръпна поне за известно време докато помисля как да се опитам да взема най-правилното решение.НЕ е хубаво да се застава между две приятелки,не бива да се разрушава приятелството между тях.В другия смисъл избираш само една от тях и оставаш с нея въпреки всичко,няма какво да му мислиш и работата е решена.Между другото като чета тези редове си мисля,че искаш и двете само за себе си,но така не може.Нито едната не обичаш поне за дълга,сериозна и искрена връзка.А за любов от две седмици ходене звучи адски несериозно...За какво ти е далга връзка между другото?Първо намери себе си,а после търси дълга връзка.Виж ме мен аз също също съм от Габрово и не смятам,че ще направиш всичко възможно да разрушиш едно приятелство което е от дълги години и няма смисъл да ги нараняваш.

4.   Ами не обръщай внинамие на второто момиче,ако не изпитваш нищо към нея

5.   Благодяря ти автор1 ще следвам съвета ти допада ми

6.   значи аз сам момиче и наистина сега да си призная карала сам се с приятелката си за момче но не защото тя го е харесвала или не просто на нея не и допадаше и на мене ми омръзна от това нейно държание и за това но спорет мен да те посаветвам поговори с момичето което те харесва обесний кака стоят нещата че искаш датръгнеш с нея но не искаш да ги караш и нека тя също си помисли какво избира дали най-добрата си приятелка кдето е от години с нея или някакфо момче с което е от 2 месеца (примерно) заедно нали като приятели незнам ....ти решавааш

7.   Пич, тези неща ги решава сърцето! И не се оставяй на разни неграмотници (визирам последния автор №6), да ти дават съвети. Първо да се ограмотят!