Споделена история от Тинейджърски

Не точно като първи път!
С приятеля ми който е на 18, а аз на 14 се обичаме много!! Нашите са против него, но това мен не ме интересува. Тази история не е точно за секс, но не знаех коя категория да избера. Та значи той ме задоволява с това да си пъха пръста във входа ми, аз него по няколко начина. Та да минем към темата! Това с пръста продължи около месец и половина долу горе толкова.. И приятеля ми ми каза, че съм се изхабила тоест девствената ми ципа се държи много малко. Но аз не обърнах внимание. Преди седмица на 16 октомври излязохме и той си вкара единия пръст. Тъй като не ми стигаше това поисках да си вкара и двата за да ме подлуди още повече. В началото беше много хубаво, но след 1-та минута усетих нещо вътре в мен да се къса и как нещо се стича от влагалището ми!! Казах му да си извади пръстите той в бързината ги извади рязко и аз усетих лека болка много лека.. Видяхме, че той има кръв... И то не както към чувала малко ами цялата му ръка. А аз самата се бях оцапала бая.. За миг целия свят ми се стовари [все пак това за 1 момиче е нещо много ама много важно] Така де аз треперех цялата не знаех какво да кажа и се разревах. Приятеля ми пое да си тръгне, но аз го спрях. Той ме прегърна и ми каза не исках така да стане.. Извинявай!! Аз дори не помня какво съм му отговорила... Та отидох видях най-добрата си приятелка разказах и и тя ме успокояваше. След това той ми звънна, говорихме и така.. Не можах да заспя първите дни когато заспивах и ставах от сън, 1-та ми мисъл бе това което се случи оная вечер!! Имах адски болки до преди два дни. Когато ми дойде цикъла. Което беше странно защото трябваше да ми идва на 26 а то на 18. Гаджето каза, че това било нормално. Не обвинявам приятеля си нито себе си, защото е станало неочаквано и да бяхме го планирали нямаше да стане. Та не мога да погледна нашите срам ме е от това, че съм едва на 15!! Виновна ли съм?? Пишете това дори не е отваряне по начина който трябваше. Пък и все още приятеля ми не е проникнал в мен с члена си! Цикълът ми спря и той иска да опитаме! Мен ме е страх да не би да стане нещо дали е сигурно с кондом. Знам, че някои коментари ще са то сорта "На 14 оле малка си много малка " Знам не съм искала да става! Това, че с приятеля ми се задоволявахме без секс ми стигаше! Какво да правя да го направя ли?

Коментари

1.   Виж, първи път си е било. Да си девствена не значи да имаш или нямаш ципа - самата ципа се къса при много жени преди първия път при спорт и т. н.
Ти си била интимна с мъж, правила си Петинг с него и голяма работа - скъсала се е една ципа. Не разбирам, защо се притесняваш толкова, трепериш и го изживяваш толкова тежко, при положение, че си била сексуално активна с момчето, решила си да го направиш и СИ ГО ИСКАЛА.
Иначе, дали ще спиш с момчето, това ти трябва да решиш. Аз те съветвам да не го правиш, а да продължавате като до сега с Петинга. Причината е една - рискът от бременност, който на тази възраст не можеш просто да поемаш.
Ако все пак решиш да правиш секс, никой не може да те спре. ПОЛЗВАЙ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО КОНДОМИ - от самото начало, до самия край на половия акт. След употреба внимателно разглеждайте кондома, дали е в своята цялост.
Не ползвайте възелин и други лубриканти, освен ИЗРИЧНО продаваните като лубриканти за употреба с кондоми.
Ако ползваш кондоми, няма защо да се притесняваш. Не се пукат толкова лесно, колкото хората, които не ги ползват твърдят, за да оправдаят непланиранните си бременности.
Не познавам жена, момиче, които ползват кондоми да са забременявали. Късат се веднъж на две години, пие се Ескапеле и готово.
Забременяват хората, който не ползват кондоми! Запомни го това и бъди крайна в искането си да се ползва кондом от началото до края на половия акт.

И въпреки всичко, макар че изглежда просто - да правиш секс и да поемаш всички рискове от това не е детска работа. Продължавайте като до сега, изчакайте да станеш поне на 16 г. Аз на твое място това бих направила, но ти решаваш!

2.   Приятелят ти след като е усетил, че нещо става е трябвало да бъде по - внимателен. Очевидно не е мислил, а и ти с него. Дали трябва да кажеш на майка си... не мисля. Не е задължително да легнеш сега... Когато си решиш ти. Ако искаш и на 22 ще легнеш. Това ще е първият ти път. Това е било инцидентно и непланирано, така че няма от какво да се притесняваш. Приятелят ти нека да почака още, членът му няма да хване ръжда. Когато си готова ти, а не когато той поиска. Това не е било първи път. Когато приятелят ( ако правите секс) проникне за първи път, пак ще те боли. Това, че се е скъсал химена, не значи че няма да чувстваш болка при първият акт. Мускулите ти още са необработени и не са както на една редовно правеща секс жена. Има спортистки, на които им се къса химена докато спортуват. Така стана и с мен, горе долу. При първият ми акт ме болеше, но кръв и сега няма, просто защото съм спортувала прекалено и когато ме е боляло тялото и някой части от тялото, аз не съм усетила, че е станало нещо. Но първият път е запомнящ се, а ти няма от какво да се боиш. Но запомни, когато ТИ си готова, а не когато той. Той няма думата. Не се притеснявай, мила.

Ел:)

3.   Така и не стана ясно, последно на 14 ли си или на 15? !
Не, че има голяма разлика - и в двата случая ти е прекалено рано за сексуални отношения, но щом така си решила - давай.
А е пределно ясно, че който си играе с огъня рано или късно ще си опари пръстите - не може приятеля ти да ти бъркоти из вагината без да засегне химена - което е и станало.
Сега, след като не си вече девствена, поне той ще може да ти бърка по-спокойно, но ако опита да си вкара члена очаквай още болка и кръв - все пак не може да се сравняват размерите.

4.   това са простотии мойта приятелка от спорт се дефлорира на 12 години аз бях на20 няма секс чаках 4 години преди да правим секс за да направи години като си викам малка е ще я боли нека чакамняма да умра а тя нашта се поебала през това време с цялото училище така че тя е отворена действай дане те ипреварят е трябваше с члена да я отвориш затова го е дал господ не само за пикане

5.   Странното е, че нали не е станало по нормалния начин както писах в историята! Не знам какво да правя. Чувствам се някак си по различна от другите ми връстнички след като това стана и това ме подтиска. Мисля си, ако не го направя сега нали щом в по горните коментари пише, че не ми е било първи път, че щом не е проникнал в мен значи не е и когато съм готова за проникването по нататък в подходящия момент и с приятеля ми който се обичаме дали това ще е проблем. Струва ми се, че той няма да ми вярва, че е било с пръсти казвам го това защото не съм сигурна дали ще съм с това момче с което се случи и това защото нищо не се знае! И относно годинките почти на 15 съм и знам, че за някои е много не нормално, но и аз не съм искала това! При положение, че съм знаела до къде може да се стигне, но не съм мислила!! Мерси за по горните коментари! Давайте пишете :)))

6.   Е, какво толкова те притеснява! Това е нормално, щом сте гаджета трябва да има и секс. Не се тревожи, направете го. Ако се чувстваш готова и искаш да се случи възраста ти не е от значение. Бъди спокойна, нищо няма да ти стане. Нормално е да ти потече кръв, все пак ципата се е скъсала. През това минава всяко момиче. Не се тормози с излишни страхове. Ако решите да правите секс използвайте презерватив и всичко ще бъде наред. Просто се усмихни и гледай напред. Не е станало нищо лошо и нищо фатално. Ти просто преминаваш през един нов етап от живота си, който присъства в живота на всеки човек.

7.   пича иска само секс с теб. За какво е тръгнал да си ходи тъпака... зарязва те в кофти момент... без да се превъзнасям ама никога не съм бил толкова проЗт кат гаджето ти... зарежи го и не му давай да си му секс играчка

Ако искаш да станеш 14 годишно курве му пусни :)това е което аз мога да ти кажа :) дотук ми стигат възможностите... нека видим твоите сега

БеЛиЯ МеЧоК

8.   Абе детенце, дето си тръгнала да повтаряш, че не си го искала, с кран ли разтваряха краката ти, насила ли или ти сама ги отвори? Какво ревеш сега, че не си искала? Не знаеше, че тъй ще стане ли? На кого ги разправяш тия, а? Че какво чакаш да стане като си дала да ти бъркат там, че пък и искала с два пръста? Е, каквото си си търсила, си го намерила. С тоя акъл доста още проблеми ще си имаш. Чуло детето, че хората секс правят, па му се допишкало и мисли, че секс му се прави. Е, освен да си сърбаш попарата, нищо друго не може да се направи. Другия път искай с три пръста! Тоя твоя, дето бяга уж, че няма нищо общо, той ги умее тия.

9.   Не знам защо, но ми се струва, че приятелят ти те използва... дано не е вярно!!

10.   ".. аз не съм искала това... " - много ми е интересно, как си му позволила да ти бърка във влагалището, пък не си го искала, изнасили ли те е??
Моето момиче, ти доста добре си го искала, ама не си очаквала играта да загрубее, а сега, след като е вече факт - съжаляваш, обаче миналото не се връща.
№4 - от спорт никой не се е дефлорирал, освен ако спорта не е бил креватен - явно или приятелката ти те е метнала много хитро, или ти си много прост, за да прозреш истината.
Авторке - каквото и както да го мислиш - факт е, по-раничко е трябвало да си зададеш всички тия въпроси.

11.   Искам съвети, не упреции!!

12.   От Номер 2.

Добре бе, Авторке, какви съвети искаш? Какво искаш да ти кажем? Каквото имахме за казване го казахме. Ние не можем да дойдем и да ти оправим проблема. Ако искаш пак да си девствена, отивай в западните страни, където чрез специални конци, се шие химена наново. Обаче тази технология още не е попаднала в България и по - добре, че такива като теб, редовно ще са пред кабинетите. Как искаш хората да не те упрекват, след като сама си си виновна? Направо не мога да ви разбера в този сайт. Уж искате съвети - получавате ги, а след това мрънкате. Случило се е и толкова, какво можем ние да направим. Ние сме СПОДЕЛИ. КОМ, а не ОПРАВИ ПРОБЛЕМИТЕ. КОМ. Нищо не можем да сторим. Сама трябва да се оправяш. Ние даваме посоката, а от теб е целта. Толкова ли не можете да проумеете този изключителен факт?

Ел:)

13.   авторке, не се притеснявай, почти на твоята възраст съм, знам какво е, мен не са ме отворили, а и аз ходя с момче, което е на 15 години.. той ми каза, че ще го направим, когато аз се чувствам готова, а не когато той иска, затова, моят съвет е да не бързаш -- изчакай :)