Споделена история от Тинейджърски

Как да разбера?
Здравейте. Аз съм момиче на 15 години, уча в престижно училище, щастлива съм и нищо не ми липсва. Но има едно момче в класа ми, което харесвам и не мога да разбера какви са неговите чувства. Не мога да попитам никой от приятелите му, понеже не ги познавам. С две думи нямаме нищо общо, нямаме си нито скайпа, нито каквото и да било. На моменти засичам погледа му докато ме гледа, но той гледа и други момичета. Закача се с мен, но и с други. Не мога да отида и да попитам дали ме харесва, защото ако каже не ще ми стане супер неудобно. Въпроса ми е как да разбера дали има по-специално отношение към мен. Благодаря на всички, отделиле време на въпроса ми.

Коментари

1.   Като за начало му позволи да те опознае. Поговорете си, разменете си скайп/фейсбук/телефон, каквото там използваш за по-лесна комуникация и виж какво ще стане. Ако те харесва ще ти каже, но първо трябва да те познава.

2.   Според мен ти също започни да се закачаш с него и да му обръщаш малко повечко внимание. Така той може да се заинтересува от тебе, ако вече не е :)

4.   Едвали те харесва. Щом се закача и с други момичета

5.   Не можеш... Няма никакъв начин да разбереш... На твоите години съм и бях доста подведена от държанието на едно момче. Е, сега аз го харесвам, а той мен не. Единственият начин е да го попиташ, защото пък аз разбрах от приятелите му, че не ме харесва и повярвай ми не е приятно, а дори не ги бях питала... Успех и дано твоята история да е с щастлив край... : )

6.   от авторката
Благодаря ви, дано найстина да е с щастлив край :)

7.   Значи аз харесвам едно момче, но не знам дали той ме харесва. Седим в някой от часовете заедно той ме прегръща говорим си, прави ми комплименти.