Споделена история от Тинейджърски

Как да му откажа?
Здравейте! Мисля, че този въпрос е задавн много пъти, за което се извинявам, но просто ми е толко трудно и не мога да намеря решение на проблема си. Е аз съм момиче на 14 и от скоро се запознах с едно момче от 11 клас в училище. Най-истинското момче, което съм срещала. Той е много умен, много възпитан, истински джентълмен. Моите приятелки казват че е хубав, но не е мой тип момче... и да знам трябва да гледаме вътрешната красота но аз съм тийнейджър разбира се че ще ме интересува как изглежда по принцип - не съм от типа надути кифли които ходят с много момчета. Наистина го харесвам, но само като приятел. Та... излизахме вече няколко дни, но само в междучасията в училище. И днес ме покани на среща... не го каза така, но намекна че иска да излезем като нещо повече от приятели. Не го харесвам по този начин. Как да му откажа Той е най-милото момче, което съм срещала! И да може да изяза с него просто като приятел, но знам че така му давам напразни надежди и не искам да го нараня после. Затова мисля, че сега е момента да кажа, че не искам да излизам с него. Но как?

Коментари

1.   Кажи му директно какво мислиш за него :)

2.   Кажи му че си хермафродит и имаш пишка.

3.   хахахах номер 2 ме уби!! Прсто бъди мила и му кажи, че си заета или си измисли някакво друго оправдание. Не му го казвай директно, може да съжеляваш след време, че си го отрязала гадно...!!

Мери

4.   Кажи му че си лезбийка

5.   К'ви са тия простотии с мой и твой тип?
Ако го харесваш - го харесваш, ако не не означава, че не е твой тип стига си измисляла с какво да се оправдаеш. Като ти е толкоз му го казваш не е лесно, но ще го направиш. Не го залъгвай.

6.   Кажи му, че имаш приятел. Или харесваш някой друг. :)

7.   Вече му казах, че съм заета. Но той продължава да иска да излезем става нахален... помогнете!

8.   Може дa се нaпрaвиш нa удaренa, че хaресвaш някое др момче и дa дa му кaжеш деликaтно че не го хaресвaш кaто почнеш дa го питaш- че от време хaресвaш нaкое момче от твоятa мaхaлa нaпример и дa го питaш кaк може дa го зaговориш (момчето което уж хaресвaш)... Мисля, че ще се усети, че не го хaресвaш :]... Може дa не еднa от нaй-добрите идеи, но мисля, че все пaк може дa съм помогнaл! :)