Споделена история от Тинейджърски

Тръпката изчезна
Аз съм момиче на 16 години и имам приятел от близо 2 месеца. В началото всичко беше страхотно, прегръдки целувки докато един ден не ми каза, че аз съм всичко за него и ме обичал до полуда. Първоначално се стреснах. Обясних му, че не го обичам, защото е минало много малко време откакто сме заедно (такъв човек съм си) И от тогава тръпката ми към него изчезна. Всеки жест дума или каквото и да е ме дразни. Не се чувствам както в началото. Знам, че не мога да поддържам връзка без никакви чувства, но ме е страх да му го кажа. Имам чувството че съм го подвела и съм му дала напразни надежди, но.. Да слагам ли край на връзката ни?

Коментари

1.   Разбираемо е. И аз бих се стреснала. Но пък това означава, че не си влюбена - което си го осъзнала. Сега пък ти се иска да го оставиш, но те е жал... Това е кофтито.
От личен опит - зарязах момче за изключително кратко време поради сходна причина. После обаче месец и нещо той ми "досаждаше" непрекъснато, докато не реших да му дам втори шанс за връзка. Повярвай ми, има-няма 2 седмици, хлътнах като побъркана. Нямаше нищо общо с този луд по мен в идиотския смисъл, който ми лазеше по нервите. После започнаха и първите "проблеми"... които изпитват връзката. Разделихме се и беше ужасно. Година и половина не можех да го забравя.

Така че, ако си сигурна, че няма да се случи по този начин, действай и не го мъчи. :) Късмет

--- Амазонка

2.   По-добре не прибързвай, защото после след време ти ще се почувстваш така влюбена и може да съжалиш много.

3.   Не го оставяй не му причинявай тази болка и ти го обичаш но просто не осъзнаваш!!!

4.   Всички вие, които разправяте наляво и надясно, че нямате чувства - всъщност нямате либидо, нямате желание за секс и от там тръгват страховете и отдръпването, разбираш ли?

5.   С приятелят ми не правим секс - от авторката :)

6.   и аз имам същият проблем, само че аз съм на 23г и имам връзка от 2 години и нещо. Искам да скъсам с него, но ми е жал и имам чувството точно като тебе че съм го подвела в началото и че ще го нараня много ако скъсаме. А най-лошото е че всеки изминал ден се влюбвам все повече и повече в друго момче-той не знае за това, никой не знае за това. Имам чувството че съм ужасен човек и правя нещо много лошо, дори само че мисля за друго момче. А моя приятел много ме обича и много неща е направил за мен, затова съм си с него и не смея да го скъсам. Не мога да ти дам съвет, направи това което сърцето ти подсказва.

7.   И аз съм в подобна ситуация... той ми досажда, държи се лигаво, дразни ме... просто го игнорирай по някакъв начин и му кажи че няма да стане. Както и да го приеме ще е по-добре, отколкото само да го лъжеш и след време като разбере да се чувства тройно по-зле.

8.   Абе ние мъжете сме много жалки.... хубава п***а като вкусаме и край искаме да женим за нея хахаха... но такива сме си!

Момиче остави момчето на мира кажи му и край има и други ще си хване по хубава от теб дори