Споделена история от Тинейджърски

Харесвам едно момче от компанията ми
Здравей те аз съм на 19 години и от скоро харесвам едно момче което се събира в моята компания. Незнам обаче как да му кажа и дали изобщо да му кажа.Той винаги се държи мило с мен.Може да се каже,че станах ме добри приятели. Моля ви помогнете ми, защото не мога да издържа вече. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Авторке,според мен трябва да се пробваш веднъж щом го харесваш

2.   Ако чувстваш нещо към нещо - кажи му, няма как да го загубиш като приятел или нещо от сорта.
Или ще отвърне на чувствата ти, или ще ти каже по най - деликатния начин, че не е за теб. Тоест, или ще бъдеш щастлива с него, или ще продължиш живота си без него.

Относно въпроса как да му кажеш. Бих те посъветвала следното:
Когато сте компания и например седнете в някое заведение или дискотека, ти седни до него. Говорете си и след извесно време му предложи да подишате чист въздух, излесте и му кажи това, което ти е на сърцето.
Пробвай, пък каквото стане.
SFA

3.   Ти ще трявба да му кажеш, момчетата не сме като вас. вие някак усещате почти веднага ако се влюбим във вас, ма на повечето от нас този нюх ни обягва. Мога да ти кажа ,че 3 двойки се получиха пред очите ми по начина на действие предложен от номер 2

4.   Здр и аз обичам едно момче но не мога да му кажа че го обичам но ако ти можеш кажи и на мен