Споделена история от Тинейджърски

Странно поведение
Здравейте МОМЧЕ СЪМ НА 12 ОТ ЯКОРУДА!!!!Искам да споделя моята история с вас и се надявам да ми помогнете!От 3 или 4 месеца имам проблем с едно момче от моя град-той е на 17, но ако го видиш ще си помислиш че е на 14! Ние едно време бяхме приятели, но по едно време той взе да се променя..вече спряхме да се виждаме тоест да играем футбол и тем подобни!! Веднъж както си вървя го срещам и му казвам ЗДРАВЕЙ-и той ми отговаря така...след малко го виждам върви по мен и ме настига и ме пита!-хей /няма да си казвам името/ знаеш ли че аз много се дразня така като ми говорят?Още веднъж ми кажи така и ще те убия.Аз приех това като на шега и си продължих!!След като се връщам от училище отново го срещам но не му проговарям само го погледнах и си продължих!След това отново ме настига и ми казва-защо ме погледна бе?Повече няма да те преупреждавам.Още веднъж направи това и ще те убия--от тогава не съм го срещал 2 или 3 месеца..после пак го видях за първи път от 3 месеца и той ме погледна прааво в очите направо краката ми се подкосиха /бях в магазина/целият отпаднах с голям труд си отидох към нас..от този момент където и да го срещна много се уплаша и 2 дни изпадам в траур!!Моляви ПОМОГНЕТЕ-- :((

Коментари

1.   Ако се чувстваш застрашен защо не споделиш с някой твой близък, по възможност по-голям.

2.   спокоино, той е само един пиклю, които се прави на интересен. и ти се отипшай да не му обращап внимание като го видиш. тегли му една майна. ако мн те е страх от него, кажи на вашите.

3.   Ако беше малко по - голям щях да те посъветвам да потърсиш нещо повече за този "приятел". Имам предвид, да проучиш в какви отношения е с родителите си, дали не се забъркал в някоя секта, или не употребява наркотици - но е твърде рисковано за теб, затова не го прави.

Може би ако го избягваш, ще постъпиш най - добре. Когато го зърнеш от далеч, върви напред и дори не го поглеждай. А ако дойде и започне да те заговаря - не му обръщай внимание, сякаш си сам.
Пробвай така в продължение на няколко седмици (например), и виж какво ще стане.
Ако продължава да отпраща подобни заплахи към теб - разкажи на родителите си. Може би те ще вземат най - доброто решение.
SFA

4.   Тоя е някакъв комплексиран керпеден, който иска да се прави на мъж, защото като е на 17 се взема вече за голям. Ако продължава да те заплашва просто кажи на някого - баща, учител и те ще знаят какво да правят. Няма да се плашиш.

5.   Аз съв автора
Ами ако го кажа на родителите ми незнам какво ще го правят!!Ако още веднъж се усмели да ме заплаши ще го кажа!!Аа и да кажа че няма никакъв проблем с мойте родители--просто неговите майка и баща много се бият и карат и се опасявам да не е превъртял!!Сега като го видя не ми говори но още изпитвам някакъв страх!!Немога да се отърва от този страх!!А моят най добър приятел също се страхува много от него!!Но ако ме заплаши още веднъж го казвам и незнам какво ще става с него!!Ам забравих също че някой от мойте приятели казват че пуши марихуана!!Незнам до колко е вярно това!!

6.   Аз имах подобен проблем преди време.. едно момиче от класа ми ме заплашваше че ще ме пребие и някви такива.. мн ме беше страх от нея.. накрая казах на майка ми и след известно време всичко отшумя, тя повече не се закачаше с мен.. сега минаха няколко години от тогава.. и мога да кажа че се държим напълно нормално както се държиш с някой твой приятел..

Според мен трябва да кажеш на майка си.. тя знае най добре.. а страхът ще си отиде повярвай ми, нужно е само време и той ще изчезне..

Успех нещата ще се наредят и няма да те е страх вече!=)

7.   Аз съм автора:
Ами права си страхът отшумя!! Повече не си обръщаме внимание!! Но все още като си помисля за него пак ме хване страх!! Той не се закача само че нещо с погледа си все едно ме хипнотизира!!

А ако го кажа на татко нз кфо ще му се случи