Споделена история от Тинейджърски

Любов от пръв поглед..
Здравейте, отново пускам поредната си история с надеждата, че някой ще я одобри...
Като за начало съм момиче на 15 години... достатъчно красива.. и леко пълна.. но нормална. :)
Живея в чужбина.. до миналата година живеех в едно село в което живееше и едно друго момче с което ходехме заедно на даскало.. хващахме автобуса.
Аз ходех на даскало с братовчедка ми.. това момче започна доста да ми харесва.. нищо. :)Просто ми харесваше.. дори не съм си правила надежди че някой ден мога да бъда с него. Повярвайте ми, много е хубав...
Всичко, което знам за него е името му, годините не са ми точни някъде около 15 16... знам му фейсбука, знам къде живее, знам че често ходи в бара на селцето в което живеех преди.. за мое щастие сега братовчед ми живее там.. и мога да го виждам. Обаче от тази година като почнахме отново даскалото го видях и незнам защо.. но почувствах че наистина го харесвам много.
Мисля си, че той също ме забелязва, но не по тоя начин по който аз него... всеки ден се виждаме.. но омг той сигурно не знае и името ми... бях казала на едни приятелки в училище, че го харесвам.. а той след няколко дни мина покрай мен и ме посочи на едно момче като каза " тази " но какво ли е имал в предвид си нямам на представа.. сигурно е показал кой го харесва.. вътре в мен усещам, че той знае... когато го гледам винаги е периферно, за да не разбере... хубавото е, че имаме нещо като общи приятели, защото той живее в селото на братовчед ми, а приятелите на брачеда са и негови... искам да се запозная със него, но нямам смелостта.. срам ме е тъй като не говоря добре езика.. но много искам да го познавам..! Незнам какво да правя... сигурно звучи смешно, но понякога чувствата си играят лоши шеги..
Моля ви кажете ми според вас възможно ли е да се случи нещо, да се запозная с него по някакъв начин?

Коментари

1.   Винаги можеш да го заговориш, стига да имаш смелост, разбира се. Със сигурност няма да е толкова страшно, колкото си мислиш. Пък и щом те е посочил, значи те е забелязал, независимо по каква причина. Действай смело! Може да се получи нещо хубаво между вас :)

2.   ОТ АВТОРКАТА
Ми не мисля, че винаги мога да го заговоря...
Той е просто приятел на другите момчета и рядко излиза с тях..
Как е възможно да го заговоря?

4.   Пробвай да се бутнеш в него или да се спънеш, уж без да искаш. Ако ти звучи абсурдно, просто му се усмихни следващия път, като го видиш :) Ако не си от много срамежливите се запознайте по старомодния начин - подаваш си ръката и си казваш името. Въобще да не ти пука, в живота ти ще има още много момчета. Успех и кажи какво е станало!

5.   От Авторката

Това съм го мислила много ;дд да взема няколко тетрадки и да се бутна в него ;дд би било леко като на филм, но сигурно ще подейства.. мерси за съвета все пак. ;п